Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Mon Jun 27, 2011 12:31 pm

Studiuję weterynarie, już raczej kończę ale coś tam o tym kolanie miałam i o anatomii człowieka też się troszkę uczyłam :wink: Myblink sęk w tym że kolano nie boli podczas ćwiczeń tylko po i lepiej nie nadwerężaj mięśnia tylko poczekaj na zalecenia lekarza mam nadzieję że to jednak nie będzie to, ale objawy pasują :roll: Ćwiczenia mogą poczekać a ty przynajmniej będziesz miał wymówkę żeby trochę poleniuchować 8) Ładna pogoda się robi więc trzeba się troszkę poopalać. No i mam zamiar wyjechać w tym roku nad morze. Niestety jeszcze w tym roku wyjeżdżam do Dani :|

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon Jun 27, 2011 3:44 pm

No tak najpierw Max i jego Francja a teraz Ty i Dania. Oj nie podoba mi się ta migracja. Mam tylko nadzieje, że w tej Dani to mają internet. Bo jak widać we Francji chyba nie ma. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Mon Jun 27, 2011 5:58 pm

Jasne że będzie internet i nawet ustawie sobie polską przeglądarkę szpan :lol: A Max wyjęchał tam na stałe :?: Bo jak tak to pożeganie było za mało ckliwe :roll: Zbliża się lipiec a ja coraz bardziej zestresowana, ale prawdziwą zagadkę stanowi dla mnie mój chłopak, który powiedział że coś wymyślił na uczczenie tego dnia. Oby było co świętować :cheesy: A teraz lece zrobić coś dobrego do jedzonka i do książeczek :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon Jun 27, 2011 7:09 pm

Max wyjechał na 5 tygodni z tego co mówił. Czyli zaraz powinien być z powrotem. :D Może ten Twój ma zamiar się oświadczyć? To by było dopiero coś do świętowania. ^_^ ^_^ W każdym razie ja i tak będę trzymać kciuki za Ciebie, Irien i Myblinka. A także za wszystkich, którzy muszą coś zaliczyć bądź obronić.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Mon Jun 27, 2011 8:46 pm

Dziękujemy serdecznie Femii.
Pogoda mnie dobija, tak ciepło a ja ani bieganie ani kosz...No nic, chociaż za książki się wezmę. Poprawka, za "kserówki" ;)

Druga sprawa, zacząłem niecierpliwić się w sprawie albumu do 3 sezonu Roswell, więc napisałem i okazało się że jeszcze będziemy musieli chwilę poczekać. Być może na kolejny weekend. To nawet nie było by takie złe, żeby uczcić dobrze napisany egzamin nowym albumem, na który czekamy i czekamy.
We're TAKERS

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue Jun 28, 2011 6:22 pm

Na album czekam z niecierpliwością. ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
I przypominam grzecznie o rejestracji na sensido. Sama rejestracja do niczego nie zobowiązuje oprócz tego, że mnie bardzo uszczęśliwicie ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ Ale oczywiście do niczego nie zmuszam. Tylko pomalutku namawiam :cheesy: :cheesy:
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Wed Jun 29, 2011 3:36 pm

Żeś mnie femii nastraszyła z tymi zaręczynami :shock: Im dłuższy okres oczekiwania tym większa radość z nagrody :cheesy: Musimy uzbroić się w cierpliwość. Femii jak tam przeprowadzka już wszytko sobie poukładałaś :?: Mnie samą niedługo to czeka a nienawidzę się pakować i rozpakowywać wszystko układać i tak wszędzie bajzel dookała, a jeszcze z dzieckiem to totalna katastrofa :!:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Wed Jun 29, 2011 10:31 pm

Już po przeprowadzce. Jeszcze tylko trochę sprzątania i końcowe porządki. A mój mały to pomaga jak może. Układa swoje zabawki i książeczki. Jest bardzo grzeczny. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Thu Jun 30, 2011 7:46 pm

femii wrote: A mój mały to pomaga jak może. Układa swoje zabawki i książeczki. Jest bardzo grzeczny. :D
A ile ma lat?
Dobrze go wychowałaś ;)

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Thu Jun 30, 2011 9:45 pm

Mój synek ma 3 latka i 3 miesiące. :D A co do wychowania to staramy się jak możemy. Co by był z niego wartościowy obywatel i dobry członek społeczeństwa. ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Fri Jul 01, 2011 9:36 am

femii wrote:Mój synek ma 3 latka i 3 miesiące. :D A co do wychowania to staramy się jak możemy. Co by był z niego wartościowy obywatel i dobry członek społeczeństwa. ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
To mały szrab z niego :)
I tak trzymać :D

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Fri Jul 01, 2011 4:51 pm

Mnie ostatnio powalił tekst syna mojego przyjaciela, wkurzył się na tate i powiedział cytuję : Nie będziesz moim przyjacielem :wink: Swoją drogą to dał mu na imię Max nie powiem, że nie podsunęłam pomysłu, żeby nie było nie chce żeby utożsamiał się z serialowym Maxem poprostu bardzo lubię to imię no i kojarzy mi się z Roswell. Ostatnio ściągnęłam mu Disneyowksie bajki i na dzień dzisiejszy jego ulubioną bajką jest Księżniczka Łabędzi swoją drogą ma chłopak gust bo ja też uwielbiam tą bajkę :tak: Nie dawno oświadczył, że che mięć młodszą siostrzyczkę której da na imę Odetta, małe dzieci zwalają z nóg :lol: Mam do was pytanko jako że ostatnio zaczytywałam się z x- tremerkach mam pytanko. Czy może jest gdzieś obecnie dostępne opowiadanko Callinii ? Słyszałam o Steal my pain i Don't dream it's over. W ogóle nie wiem gdzie szukać i czy są tłumaczenia opowiadanek. Mam wrażenia jakby niektóre fanficki zapadły się pod ziemię, albo ja nie potrafię umiejętnie szukać :roll:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Fri Jul 01, 2011 6:27 pm

To prawda małe dzieci potrafią rozśmieszyć:)
ja nie mam pojęcia gdzie tego szukać :(

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Fri Jul 01, 2011 6:46 pm

Czyżbyś Goya co chciała? ;> Dam ci parę linków ale zarejestruj się na Sensido i poleć znajomym. Ładnie proszę. ^_^ ^_^ ^_^
To dla mnie ważne.
Ogółem na stronie Calini jest tylko 5 fanficków. Nie wiem czy napisała ich więcej. Wszędzie powtarzają się te same.
http://katastrophee.fadedglow.com/ - strona Calini
viewtopic.php?f=8&t=1586 opowiadanie "When the Rain begins to fall" w tłumaczeniu Hotaru
http://www.roswellfanatics.net
Tłumaczone było tylko "When the Rain begins to fall" i chyba nawet nie do końca.
Jak znajdę coś jeszcze to dam znać.
Last edited by femii on Fri Jul 01, 2011 8:31 pm, edited 1 time in total.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Fri Jul 01, 2011 7:52 pm

Cze wszystkim. Cały tydzień nauka, a już jutro egzaminy. Jak źle mi pójdzie to w drodze powrotnej chyba znajdę się na drzewie...
W każdym razie biorę muzykę Roswell na wypadek gdyby egzamin wypadł dobrze.

Widziałem ostatnio serial Life Unexpected w TV i muszę powiedzieć, że jest bardzo sympatyczny jak i nasza Shiri. Mimo swoich latek nadal jest śliczna i "niestety" jest bardzo dobrą aktorką...niestety, ponieważ zmarnował się talent na większe filmowe produkcje. No nic, pozostaje płakać... :cry:

Oczywiście cały czas wypatrujemy najnowszego albumu Roswell i oczywiście postaram się jutro podzielić moimi wrażeniami z egzaminu.
We're TAKERS

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Fri Jul 01, 2011 11:35 pm

Tak tak myblink znajdzie się na drzewie a ja będę modlić się do Buddy o teleportację, nie źle mam nadzieję że te kciuki za nas będzięcie mocno trzymać :wink:
Dziękuję femii (nie wiem czemu ale twój nick kojarzy mi się z elfikiem :haha: ) Nie Goya już nic nie chce nie będzię wykorzystywać biednych ludzi :jezyk: Zaloguję się na stronce i polece znajomym :tak:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Sat Jul 02, 2011 10:33 am

Goya jak coś to ja się też piszę do Buddy ;)

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sat Jul 02, 2011 2:46 pm

Witam Roswellianie :D nareszcie wróciłem do domu i choć od wczorajszego poranka nie spałem ani minuty i mam za sobą 20 godzin jazdy samochodem to i tak musiałem zajrzeć na nasze forum :cheesy: miło znów być wśród swoich :P POZDRAWIAM :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sat Jul 02, 2011 5:27 pm

MAX WRÓCIŁ !!!!!!!!! ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
Witamy z powrotem. Tęskniliśmy za Tobą. Opowiadaj jak było. Co robiłeś? Widziałeś Więżę Eiffela? A może Pola Elizejskie? Chcemy wiedzieć wszystko!

Goya masz bardzo miłe skojarzenia. Polecam się na przyszłość. Bardzo chętnie dzielę się swoją wiedzą i tak samo chętnie wyszukuję w necie różne rzeczy. Możesz na mnie liczyć. :D
Myblink, Goya, Irien będę za was trzymać kciuki z całej siły więc na pewno zdacie. Jestem tego bardziej niż pewna ^_^ ^_^
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Sat Jul 02, 2011 6:38 pm

Po pisemnym egzaminie. Wyniki będą prawdopodobnie w poniedziałek, a czy zdam nie mam pojęcia. Ciężko powiedzieć, pewnie dopiero jutro dojdę do siebie ;)

Max, napisz lepiej coś o francuskich dziewczynach!
We're TAKERS

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests