Trylogia Igrzysk Śmierci

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Trylogia Igrzysk Śmierci

Post by Beauty_Has_Come » Fri Feb 05, 2010 4:41 pm

Ponieważ uwielbiam książki i czytam tak dużo, na ile mi czas pozwala, co jakiś czas odkrywam książkę która wywiera na mnie spore wrażenie. W przypadku "Igrzysk Śmierci", było to wręcz ogromne wrażenie.

“Igrzyska Śmierci” (oryg. The Hunger Games) autorstwa Suzanne Collins otwierają trylogię poświęconą futurystycznemu państwu Panem i jego mieszkańcom, zasiedlającym 12 dystryktów w lezących jego granicach. A o czym jest dokładnie? Bardzo wyczerpująco można o tym przeczytać na stronie wydawcy, Media Rodzina, klikając tutaj

Jestem już po lekturze drugiego tomu, "W pierścieniu ognia" i z niecierpliwością czekam na kolejny. Moim zdaniem seria deklasuje Harrego Pottera, sagę Zmierzch, stając się najbardziej interesującym bestsellerem dla nastolatków. I to nie tylko dla nastolatków, bowiem w niektórych scenach autorka pozwala sobie na okrucieństwo, którego w młodzieżowych powieściach nie spotyka się często.

Czy ktoś z Was czytał tę książkę?
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Trylogia Igrzysk Śmierci

Post by MAX EVANS » Sat Feb 06, 2010 1:42 pm

Beauty_Has_Come jeśli o mnie chodzi to nie miałem przyjemności zapoznania się z tą lekturą i prawdopodobnie tejże przyjemności mieć nie będę bo czas mi na to nie pozwala :? POZDRAWIAM.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Trylogia Igrzysk Śmierci

Post by Czips » Sat Feb 06, 2010 2:20 pm

a ja właśnie mam zamiar przeczytać 100 książek z listy BBC :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests