UFO - czy wierzymy ?

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

UFO - czy wierzymy ?

Post by Michał » Tue Oct 28, 2008 11:18 pm

Niedawno świat obiegła informacja o odtajnionych archiwach Ministerstwa Obrony rządu WIelkiej Brytanii dot. rzekomych kontaktów z UFO po II wojnie światowej do czasów współczesnych. Choć zarejestrowano wiele tysięcy przypadków, to udokumentowano niewiele. A z tych udokumentowanych nie wszsytkie udało się wyjaśnić, nie wszystkie obiekty udało się ziidentyfikować jako samoloty obcych państw, testowanie nowych maszyn, odrzutowce pokonujące barierę dżwięku itp. Choć osławiona historia z lipca 1947 r. z Roswell w stanie Nowy Meksyk w USA była już wiele razy maglowana, to jednak wciąż pozostaje najbardziej "spektakularnym" dowodem na istnienie istot pozaziemskich, pomimo że od katastrofy na ranchu farmerskim minęło grubo ponad pół wieku. Te brytyjskie są mnie atrakcyjne, co nie znaczy, że mnie wiarygodne.

Pytanie jest proste, czy wierzymy w UFO? Czy kiedykolwiek odwiedzało ono naszą planetę, czy to raczej historie wymyślane w celach komercyjnych na potrzeby osób szukających tanich sensacji jak potwór Nessie z jeziora w Loch Ness w Szkocji albo człowiek/zwierzę Yeti z Himalajów?

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: UFO - czy wierzymy ?

Post by ela12 » Mon Feb 08, 2010 10:49 pm

ja wierzę że UFO istnieje. i raz widziałam jak leci, choć na 100% nie jestem pewna czy to było UFO, ale wierzę b. mocno że to było to
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: UFO - czy wierzymy ?

Post by Czips » Tue Feb 09, 2010 12:22 am

heeh... ciężko stwierdzić.
Nie wierzę w szeroko pojęte UFO jakim przedstawiają je media.
Ale w wierzę, że nie jesteśmy jedyni we wszechświecie, bo cóż to za egoizm myślenie, że Ziemia to jedyna zaludniona planeta?
Ale nie wierzę znowu w białych, zielonych obślizgłych ludzików. Tylko jakąś inną może też od ludzkiej formę życia.
I niekoniecznie muszą być lata świetlne przed nami z technologią.
No i te zderzenia i katastrofy: coś w tym musi być, ale żeby od razu latali spodkami?
Heh... trochę te moje dywagacje pogmatwane, ale wiecie chyba mniej więcej o co mi chodzi?
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: UFO - czy wierzymy ?

Post by MAX EVANS » Tue Feb 09, 2010 12:52 am

Ja również wierzę że nie jesteśmy sami bo wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne to że w całym wszechświecie jesteśmy tylko my jedyni? Posunę się nawet o krok dalej i powiem że jestem tego pewien w 100% jak i tego że czasem nas odwiedzają bo dowody na to są niezbite i niepodważalne tyle tylko że wojsko i politycy zawsze wmawiać nam będą że to balony meteorologiczne lub tajne samoloty bezzałogowe czyli nic nowego tylko stara śpiewka?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: UFO - czy wierzymy ?

Post by Beauty_Has_Come » Tue Feb 09, 2010 11:37 am

Nie wierzę, że jakiś spodek nocą przemyka po moim niebie. Niestety... Miło by było, bo moja wyobraźnia należny do tych rozwiniętych i lubi się żywić różnymi wyczytanymi informacjami, ale niestety w UFO nie wierzę.

Co nie zmienia faktu, że wierzę, iż w kosmosie może istnieć życie na innych planetach, w innych układach, że jest coś więcej niż System Słoneczny. Nie wiem w jakiej formie - może rośliny, robaczki, może nawet jakieś zwierzęta? Być może nawet myślące istoty. Skoro my istniejemy we wszechświecie, dlaczego nikt inny nie może? :wink:
Image

emilusiowy36
Gość
Posts: 26
Joined: Fri Feb 26, 2021 3:54 pm

Re: UFO - czy wierzymy ?

Post by emilusiowy36 » Wed Jun 02, 2021 12:34 pm

Normalnie aż przerażenie bierze o ilu rzeczach przeciętny człowiek nie wie. I o ilu nigdy się nie dowie.

__________________
https://makadamia.pl/sukienki/f-rozmiar-42-xl

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests