The 4400

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

The 4400

Post by Olka » Tue Dec 05, 2006 7:37 pm

Serial "The 4400" zastąpi "Zagubionych" w noworocznej ramówce TVP (czwartki po 20stej. start 4 stycznia). Będzie nadawany w podobnej konwencji - dwa odcinki pod rząd. W sumie telewizja wyemituje dwie pierwsze serie liczące sobie 19 odcinków. Więcej znajdziecie na stronie Wirtualnej Polski.

A ja dodam, że miałam okazję zapoznać się z tą produkcją. Wybitna nie jest, ale przyjemnie się ten serial ogląda. Myślę, że przypadnie do gustu wszystkim fanom "Roswell", a szczególnie miłośnikom tych wątków dotyczących ponad naturalnych zdolności, kosmitów oraz mieszaniu się w podobne sprawy FBI.

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Tue Dec 05, 2006 11:56 pm

:shock: Ekhm... Uraczyłam się kawałkiem pierwszego odcinka... Tak z ciekawości i zdecydowanie ten serial wciąga! Co prawda efekt w jakim się pojawili jest dziwaczny, ale cotam! Nie mogę się doczekać czwartku! Całe szczęście, że mam wtedy wolne :lol:
Image

ugull
Gość
Posts: 10
Joined: Sat Mar 11, 2006 10:26 am

Post by ugull » Fri Dec 15, 2006 5:51 pm

no mnie tak wciagnelo ze juz 3sezon ogladam:) jak dla mnie rewelacja:)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Jan 05, 2007 3:21 pm

No to jesteśmy po pierwszych 2 odcinkach. Wrażenia?
Jak dla mnie historia z ogromnym potencjałem. Dali to co lubię najbardziej - grupę ludzi z których każdy jest obdarzony inną mocą (tak, jestem fanem X-men i amerykańskich komiksów o super-bohaterach). Do tego okraszone UFO i tajemnicą.
Efekt? Zastanawiające, ale nie fenomenalny. Akcja wydaje się strasznie wlec, pomimo dość szybkiego wypuszczenia druzyny na wolność. Może to tylko moje wrażenie, ale jakoś ślimaczy mi się ten serial, nie może mnie tak naprawdę wciągnąć. Może się jeszcze rozwinie, ale na moje twórcy nie do końca umieją przekazać dobry pomysł w atrakcyjnej formie. Już o wiele bardziej podobał mi się "Supernatural", choć tamtejsi Łowcy nie mieli mocy.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

ugull
Gość
Posts: 10
Joined: Sat Mar 11, 2006 10:26 am

Post by ugull » Mon Jan 08, 2007 8:15 pm

ja mialam okazje go na komputerze ogladac i jak zasiadalam to przynajmniej po 4odcinki ogladalam bo sie oderwac nie moglam... ale faktycznie w tvp jakos tak rozwlekli to strasznie.... w kazdym razie ja serial polecam... zaskakujacy jest niekiedy bardzo, miejmy nadzieje ze tvp nie przerwie jego emisji kiedy akcja zacznie sie rozkrecac...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests