Prison Break

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

ugull
Gość
Posts: 10
Joined: Sat Mar 11, 2006 10:26 am

Prison Break

Post by ugull » Wed Apr 19, 2006 5:34 pm

czy ktos z was oglada moze ten serial?u mnie na serwerze dopadlam pierwsze 6odcinkow i musze powiedziec ze jestem zafascynowana....tak w skrocie to chodzi o to ze brat trafia do wiezienia za rzekome zabojstwo brata prezydenta (czy kogos takiego;)) i zostaje skazany na kare smierci...jego brat ktory projektowal to wiezienie tatuuje sobie jego plan na ciele i napada na bank co by trafic blizej skazanego...i obydwaj planuja ucieczke....jak dla mnie neisamowite...;)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Apr 20, 2006 12:34 am

khm. wbrew temu co mozna by przypuszczac po przeczytaniu powyzszego postu, w tym serialu wystepuja nie tylko zakonnicy (znaczy bracia).

ale poza tym serial rzeczywiscie jest genialny. nie wiem czy nie najlepszy z tych aktualnie produkowanych. z cala pewnoscia o niebo lepszy od Losta. Rzadko sie zdarza, zeby serial tak doskonale trzymal w napieciu, jednoczesnie tak ciekawie i wiarygodnie rysujac profile postaci.

nie bardzo wiem co jeszcze napisac.. ogladam go niestety na biezaco, wiec poczatku juz praktycznie nie pamietam. poza tym nie chce rzucac spoilerow.

ps: to nie jest prezydent, tylko wiceprezydent i nie facet, a kobieta :lol:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

ugull
Gość
Posts: 10
Joined: Sat Mar 11, 2006 10:26 am

Post by ugull » Thu Apr 20, 2006 2:51 pm

szczegoly szczegoly;) a mozesz mi powiedziec na jakim kanale to aktualnie idzie?
a o zakonnikach nic nie mowilam :mrgreen:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Apr 20, 2006 7:08 pm

na FOX. ale to w USA, wiec nie wiem po co Ci ta informacja... w polsce, o ile wiem, jeszcze tego nie ma. ale tez ja nie ogladam telewizji, wiec nie jestem bardzo wiarygodnym zrodlem.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed May 03, 2006 4:41 pm

Fakt w Polsce tego nie ma a szkoda... Serial genialny? To malo powiedziane sa odcinki w trakcie ktorych bylam gotowa rozwalic ze zlosci monitor o szafe brata :twisted:

Obecnie jestem na odcinku 12 i mam 8 w plecy z braku czasu, ale mam miesiac na nadrobienie tego 8)

Zgadzam sie z piterem (co nadal bywa szokujace :shock:), ze PB jest lepsze niz LOST, ktory w 2 sezonie maxymalnie mnie denerwuje...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu May 04, 2006 2:07 am

onar-ek wrote:Zgadzam sie z piterem (co nadal bywa szokujace :shock:)
predzej, czy pozniej kazdego to czeka :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri May 26, 2006 10:25 pm

Ale mnie wkurzyl rzekomo ost. odc. tego serialu, dzieki Bogu ogladalem tylko pare koncowych odc. wiec mala strata psychiczna. Zastanwiam sie czy w takim razie ogladac 2 sezon jak juz wyjdzie, na szcescie podobno nie planuja 3 sozonu wiec kto wie...

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Jun 04, 2006 8:42 am

Nie uwierzycie ale postanowilem nadrobic odc., ktorych wczesniej nie ogladalem i stwierdzam, ze ten film potrafi wciagnac nie mniej niz Roswell, pomimo ze znam dalesz losy to i tak zarabiscie mi sie go oglada, w tej chwili jestem przy 6 odc.
A 2 sezno podobno maja zaczac emitowac juz w sierpniu.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Sep 03, 2006 8:10 pm

No i juz jestem po 2 odc. 2 sezonu, w sumie troche przewidywalne to wszystko było ale ogolnie motywy da sie ogladac z podobnymi wrazeniami jak te z pierwszego sezonu. Mysle jeszcze, ze mogli by sie tak nie spieszyc i jednak bardziej ta serie dopracowac...

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Sep 03, 2006 8:52 pm

Miałam to szczęście, że na PB trafiłam dopiero tydzień temu, dzięki czemu mogłam obejrzeć całą serię na raz nie czekając na kolejne odcinki, czego nienawidę najbardziej w serialach. Zatem po dwudniowym maratonie, kiedy już odespałam nocne posiedzenia przed ekranem mogę się podzielić wrażenieami. A te są jak najbardziej pozytywne. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że PB należy do grona moich ulubionych seriali plasując się na drugim miejscu. Oprócz roswell, akcja żadnego serialu jeszcze mnie tak nie wciągnęła, nawet Lost, które z żalem muszę stwierdzić straciło na formie.

Na przykładzie Roswell mogliśmy obserwować, jak popularność serialu, a co za tym idzie chęć pomnażania z tego względu zawartości kasy jego twórców, może się okazać lekko mówiąc nienajlepszą sytuacją. Twórcy Lost już wbili sobie gwóźdź do trumny ogłaszając chęć nakręcenia 5 sezonu :| Mogę mieć tylko nadzieję, że twórcy PB zakończą produkcję na II sezonie, albo ich oświeci i wymyślą coś wyjątkowego (a to zdażyć się może, w końcu ktoś wpadł na nakręcenie PB). Pierwsze dwa odcinki II sezonu mniej więcej trzymają poziom II sezonu (chociaż ucieczka spod sądu była nieco naciągana), ale obawiam się, że za sprawą nowo wprowadzonej postaci agenta agenta FBI, PB może się przekształcić w "Ściganego" i będziemy mieli powtórkę z rozrywki.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Oct 10, 2006 3:44 pm

ale kurcze... trzeba przyznac ze 2 sezon jak na razie to cienki bolek.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Oct 10, 2006 6:21 pm

kurczę, przyznać trzeba :? W pierwszym sezonie cały urok polegał na tym, że z potężną wiedzą o więzieniu i jego planach wytatuowanych na sobie Scofield, mając nad wyraz przytomny umysł potrafił odnaleźć się w świecie, który z jednej strony był mu nieznany, a z drugiej podlegał regułom, które Michael doskonale znał.

Teraz świat Sofielda nieco się poszerzył, a historii o genialnych umysłach w wielkim świecie było już tyle, że chyba zdążono opowiedzieć już o nich wszystko. Nawet to, że człowiek taki w świecie tym się gubi i jak tonący brzytwy, trzyma się swoich wcześniejszych postanowień, czy planów. A kiedy droga do osiągnięcia celu nie przebiega zgodnie z jego założeniami powoli zaczyna być bezradny, co zresztą widać, kiedy obserwuje się Scofielda. W każdym razie z utęsknieniem czekam na zapowiadane przez twórców serialu wyjście do przodu Linka, co właściwie powoli nam się unaocznia.

Jeśli chodzi o wątek Patoshika, to wspomnę jedynie, że jest żałosny. Mam wrażenie, że to taki przerywnik wypełniający czas pomiędzy historiami pozostałych bohaterów. A może się mylę i scenarzyści mają jakiś cel w pokazywaniu jego błazenady.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Dec 30, 2006 3:37 pm

Jeśli jakimś cudem ktoś jeszcze nie wie, że od 21 stycznia, Prison Break będzie emitowany na polsacie o 20:00 to informuję, że od 21 stycznia o godz. 20:00 na Polsacie poleci Prison Break :twisted:

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Sat Dec 30, 2006 4:25 pm

:jaw: Ekhm... Genialna wiadomość!
Image

ugull
Gość
Posts: 10
Joined: Sat Mar 11, 2006 10:26 am

Post by ugull » Mon Jan 08, 2007 8:19 pm

wow no prosze....

ale ja i tak mam wszytskie na kompie....
powiem tak.. serial mnie wciagnal ale dobija mnie mysl ze chca nakrecic 3 sezon.... zaczyna to wsyztsko byc za bardzo naciagane .... 2sezon jeszcze ok ale psuc smak serialu wlekac go w nieskonczonosc to przesada..

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Wed Jan 24, 2007 11:54 pm

Ja już sie doczekać nie moge niedzieli tyle dobrego o tym serialu słyszałam :D
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Jul 28, 2007 12:01 pm

Mnie ten serial nie zachwycił, no może pierwsze odcinki, a le potem? :roll: Dajcie spokój! To jak "Moda na sukces" (którą na marginesie uwielbiam) gdzie jedna postać przez 5 odcinków zdradza komuś ważny sekret jednocześnie niczego nie ujawniając

"Zaraz zdradzę ci mój sekret. Zrobię to właśnie teraz. Nie mogę z tym już dłużej czekać, trwa to już zbyt długo. Nie masz pojęcia ile przez to wycierpiałem. Powinienem ci o tym powiedzieć już dawno. Ale zrozum nie miałem wyboru! Bałem się! Musisz mi obiecać, że nikomu o tym nie powiesz. A zwłaszcza Tornowi. On nie może się o tym dowiedzieć, bo inaczej to będzie koniec! Słyszysz?! Koniec! Usiądź, bo ta wiadomość może być dla ciebie szokiem. Nie masz pojęcia jak daleko to już zaszło, ale teraz to zakończę. Zrobimy to razem! Chodzi o to że...."

Następnie ktoś wchodzi do pokoju i przerywa rozmowę zanim bohater dojdzie do jakichkolwiek konkretów. Podobieństwo jet tu takie, że w PB też ciągle wszystko przeciągają. Niby uciekają z więzienia już zaraz, jutro, dziś wieczorem, ale ciągle piętrzą się jakieś kłopoty, wszystko jest naciągane bardziej niż skóra na twarzy Joan Collins (i niech sobie ona gada, że to dieta i zdrowy tryb życia :lol: ).
Oglądałem serial i przyznaje, że z satysfakcją, ale żeby porównywać go do Roswell czy do Mody na Sukces? (pod względem "fajności" a nie konstrukcji :P )

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: Prison Break

Post by Michał » Sun Oct 07, 2007 8:59 pm

Dla mnie "Prison Break" jest rewelacyjny, mój ulubiony, oczywiście po "Roswell" :!: :)
Seriale różni przede wszystkim to, że w "Roswell" najlepszy był chyba I sezon, następnie II, a dalej III. Natomiast w "PB" wszystkie stoją na bardzo wysokim poziomie i trudno jest im cokolwiek zarzucić. Szybka akcja, zaskakujące wątki, niespodziewane zwroty akcji czynią go naprawdę świetnym. Jedynym minusem może być to, że występuje w nim za mało kobiet, czego nie można powiedzieć o "Roswell" :)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Re: Prison Break

Post by inti » Mon Oct 15, 2007 7:54 pm

Widac, ze rezyserowie ciagle usilnie chca jakos zaskoczyc widza, tylko ciekawe czy robia to umiejetnie..

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Re: Prison Break

Post by niki » Fri Oct 19, 2007 12:49 am

Dla mnie serial numer jeden, calkowicie sie uzależniłam od niego. Chodz ostatni odcinek III seri z lekka mnie wnerwił...
Jak mogli zabic jedna z głównych bohaterek!
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests