Prison Break

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: Prison Break

Post by Michał » Fri Oct 19, 2007 1:03 pm

Nie tylko Ciebie niki,
śmierć Sary to kompletny niewypał, ale to nie wina scenarzystów bo aktorka sama zrezygnowała z udziału w serialu po tym jak zaszła w ciążę, ech :(

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Prison Break

Post by Olka » Sat Oct 20, 2007 5:48 pm

Ponieważ aktorka "zaciążyła" i uznała, że przez najbliższych 9 miesięcy nie ma absolutnie ochoty opuszczać domu i dolatywać na plan zdjęciowy chociażby dokrętki scen miały potrwać 1 dzień. I tak pożegnano się z nią, bo bądź co bądź bez sensu byłoby nagle usunąć ją z serialu i potem ściągnąć z powrotem biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo wydarzeń. Co oczywiście nie zmienia faktu, że serial straci wielu widzów. Primo utracił to, co sprawiało, że jest wyjątkowy (w 1 serii i względnie 2giej mogliśmy podziwiać Michaela, który skrupulatnie realizował swój mistrzowski plan. Wierzyliśmy w te bądź co bądź naciągane wydarzenia, bo mieliśmy świadomość, że skoro dało się zaplanować to i da się wykonać nie ważne jak nieprawdopodobne się one wydają). Teraz wykombinowane na bieżąco rozwiązania dla kosmicznych problemów wydają mi się równie prawdopodobne, co lądowanie ufoludków na ziemi. Kiedy secundo dołożymy do tego uśmiercenie świetnej bohaterki, która wraz z michaelem wytwarzała niepowtarzalną chemię, mamy idealny przepis na upadek serialu. Ja w każdym razie oglądam raczej z przyzwyczajenia i z każdym epizodem jestem bliżej podjęcia decyzji o zaprzestaniu.

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Re: Prison Break

Post by gosiek » Fri Nov 02, 2007 10:40 pm

O Nie Ten Spojler Mnie Zabił ... Bede Płakać :cry: ZAŁAMIE Sie
Image

Diesel
Gość
Posts: 24
Joined: Sun Sep 30, 2007 8:34 pm

Post by Diesel » Sat Dec 15, 2007 10:41 am

Bardzo fajny serial. Przede wszystkim wciaga. 1 sezon byl chyba najlepszy. 2 nie ustępował mu prawie niczym. Lecz 3 sezon moim zdaniem jest juz naciagany. Zakonczylem moja podroz z Prison Break na 2 sezonie.
Roswell 4ever

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests