Smallville - nowy sezon

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
john_cage

Smallville - nowy sezon

Post by john_cage » Wed Jan 04, 2006 4:04 pm

Whatever...
Przynajmniej w dziale "Maraton LOST" można było podyskutować o dużym S.
LOST łączy z Roswell tylko marna aktoreczka, która pojawiła sie dopiero w jego drugiej serii, a GREY'S nawet klimatem nie pasuje do Roswell, natomiast w SMALLVILLE jest niejeden motyw taki sam jak w Roswell przez co jest do niego najbardziej zbliżony z wszystkich wymienionych.
Dlaczego to tutaj? Bo lubię sobie czasem zamieszać! Nie tylko w drinku.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Jan 04, 2006 8:40 pm

Ja osobiście mam mimo wszystko "jakiś" uraz do Smallville. Motywy mogą sobie być motywami, ale jak mówisz Lost i Roswell łączy aktorka, a Smallville jak dla mnie tylko jedyne co to z wiadomych powodów wytwórnia pierwszych dwoch sezonów Roswell... Bo motywy i klimat już całkowicie nie te.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jan 05, 2006 12:48 am

"Marna aktoreczka"?! Ja rozumiem, że nie jest wybitnie uzdolniona, ale żeby aż tak ją oceniać. Spójrz, jak bardzo poprawiła się jej gra od czasu kiedy pojawiła się w Roswell. Kontrast widać już porównując chociażby jej grę pod koniec III sezonu z jej pierwszym występem. W Lost stała się jeszcze bardziej przekonująca. Nie twierdzę, że dostanie Oscara, daleko jej do niego, choć prestiż tej nagrody poddaję pod wątpliwość.

Roswell jest podobne do Smallville jak piernik do wiatraka. Motyw kosmitów to mąka w powyższym stwierdzeniu i nic poza tym nie łączy obu seriali. To nie jest odpowiedni temat by o tym pisać, nie ma też sensu porównywać, bo każdy ma inne spojrzenie na sprawę, ale jak patrzę na grę gł bohatera... no cóż "marna aktorzyna" bardziej pasuje tutaj jako określenie jego 'walorów'.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Jan 05, 2006 2:43 am

Everyone is a critic, jak powiedziała jedna moja znajoma.
Fakt faktem, że na kolejne odcinki "Smallville" oczekuję teraz podobnie jak oczekiwałem na kolejne odcinki 3 serii "Roswell". No a przynajmniej jak na "Chirurgów".

BTW, jest już temat o "Smallville", w tym samym dziale zresztą. Warto by je połączyć zamiast tworzyć bez sensu nowe tematy.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests