Przyjaźń...

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Przyjaźń...

Post by malina » Fri Aug 22, 2003 1:30 pm

Czy w Waszym życiu jest ktoś kogo można nazwać prawdziwym przyjacielem?A może wprost przeciwnie-przyjaciel Was zawiódł?Piszcie co na ten temat sadzicie.Mile widziane cytaty... :D
Coś mnie dzisiaj z tymi cytatami naszło... :D
"Przyjaciel to jedna dusza w dwóch osobach"(chyba Arystoteles-nie jestem pewna)

User avatar
pablo
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jul 24, 2003 1:33 pm
Location: Wałbrzych

Post by pablo » Fri Aug 22, 2003 3:19 pm

"Umiej być przyjacielem, to znajdziesz przyjaciela"

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Aug 22, 2003 3:44 pm

"Boże, chroń mnie przed moimi przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę" :P :lol:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 22, 2003 4:25 pm

"Trzymaj swoich przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej" - wiem, znane i bardziej o wrogach niż o przyjaciołach, ale ktoś i tak by to kiedyś tu napisał :P
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
pablo
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jul 24, 2003 1:33 pm
Location: Wałbrzych

Post by pablo » Fri Aug 22, 2003 5:01 pm

"Chcąc być czyimś przyjacielem, trzeba stać się godnym przyjaźni"

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Aug 22, 2003 6:15 pm

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją... większość sam zabiłem" - "Rio Bravo"

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Fri Aug 22, 2003 8:57 pm

ja mam dwie przyjaciolki, ktore jeszcze nigdy (naprawde) mnie nie zawiodly...natomiast co do chlopaków-przyjaciol... sama nie wiem... ostatnio jeden mnie zawiodl, ale dzis powiedzial ze bardzo za mna teski i ze musimy pogadac i w ogole takie teksty... nie wiem co o tym myśleć!
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 22, 2003 9:10 pm

Xander>> Fajny cytacik :twisted:

Vilandra>> Trudno coś powiedzieć nie znając sytuacji. Ale Maxowi też wiele razy zdarzało się że zawiódł. Mimo to dostawał kolejną szansę.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

Post by GhoST » Tue Aug 26, 2003 12:39 am

Przyjaźń... Coś takiego nie istnieje. Chociaż przyjacielem można nazwać kogoś więcej jak kolegę. Tak naprawde jesteśy zdani raczej na Siebie...
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Aug 26, 2003 1:44 am

Przyjazn... moze nie nazwalbym to definicja ale blisko mi do tego :)
to jest takie krotkei opowiadanie z jakiejs ksiazki ale naprawde nie pamietam jakiej - po prostu zapamietalem je bo to jest jak rozumiem przyjazn

Trwa okropna wojna, za linie obrony pod ciezkim ostrzalem wroga wpada jeden z zolnierzy i pyta dowodce czy widzial gdzies Johna. Dowodca odpowiada ze nie - zolnierz juz sie wyrywa chce po niego wrocic, ale dowodca powstrzymuje go - Oszalales ?! On pewnie juz nie zyje, jak stad wyjdziesz to rowniez zginiesz ! Zolnierz - Sam - odpowiedzial ze to jego przyjaciel i pobiegl go szukac. Rzeczywiscie znalazl go ledwo zywego i sam zostal smiertelnie ranny, kiedy dowlokl cialo przyjaciela do bazy dowodca sie bardzo zmartwil - Widzisz Sam, tak stracilem jego i Ciebie, czy bylo warto ?;
Oczywiscie - powiedzial ostatkiem sil - kiedy go znalazlem powiedzial - "Sam, wiedzialem ze po mnie wrocisz".
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Aug 26, 2003 11:55 am

Prwadziwy przyjaciel to skarb... Gdy wszystko inne zawodzi wiesz, że zawsze możesz z nim pogadać... A on cię wysłucha. Osatatnia klasa gimnazjum z różnych powodów była nerwowa. Gdyby nie moja przyjaciółka... Razem udało nam się przetrwać "w stanie niemal nienaruszonym".
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Aug 26, 2003 7:54 pm

Dzięki Roswell znalazłam prawdziwš Przyjaciółkę, która jak do tej pory mnie nie zawiodła. Mogę powiedzieć jej o wszystkim (i mówię). Nie mamy przed sobš żadnych sekretów. Jesteœmy - myœlę, że mozna nas tak nazwać - siostrami astralnymi :)

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Tue Aug 26, 2003 10:12 pm

Graalion wrote:Vilandra>> Trudno coś powiedzieć nie znając sytuacji. Ale Maxowi też wiele razy zdarzało się że zawiódł. Mimo to dostawał kolejną szansę.
Uh, moja sytuacja wygląda mniej więcej tak: ktoś, kogo miałam za przyjaciela nagle przestał pisać listy, odpowiadać na SMSy(mieszka daleko ode mnie). Reszcie moich znajomych pisał eski i to bardzo często, moją przyjaciółkę zaprosił do siebie na pięć dni. Następnie pewnego dnia weszłam na gg, zaczęliśmy gadać... stwierdził, że bardzo za mną tęskni, że musimy pogadać, że chciałby mnie zobaczyć itp. Powiedział, żę list nie doszedł, a SMSy... coś tam zaczął kręcić...
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Ewa
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Aug 03, 2003 12:35 pm
Location: Brzeg opolski

Post by Ewa » Tue Aug 26, 2003 10:27 pm

mam wspaniała przyjaciołke i wspaniałego przyjaciela jest to moja miłość zycia :D
evi

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Aug 27, 2003 1:18 am

ktos kiedys powiedzial, ze dobry przyjaciel, to nie taki, z ktorym sie dobrze rozmawia, ale taki, przy ktorym sie dobrze milczy.

Vilandra... tak jak w tym dowcipie o blondynce.. "Daj jej szanse!" - w tym przypadku "jemu".
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Wed Aug 27, 2003 1:47 am

Wlasnie mialem zamiar napisac cos o tym milczeniu ale piter mnie ugiegl. Grrrrr... :x
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Wed Aug 27, 2003 12:01 pm

Kwiat_W nie denerwuj się...Złość piekności szkodzi... :D

iryda
Gość
Posts: 60
Joined: Fri Aug 29, 2003 6:17 pm

Post by iryda » Fri Aug 29, 2003 7:06 pm

Przyjaźń jest bardzo potrzebna. Sama mam wielu przyjacił i wiem, ze zawsze moge na nich polegać. I każdy potrzebuje przyjaciół. Bohaterowie serialu takze mogli zawsze na siebie liczyć. To jest przyjaxń!

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Aug 31, 2003 1:59 pm

ja odnalazłam tu wielu przyjaciół :D
co to jest przyjazń ?
'' Kocham przyjazń. W ten sposób zrywam gwiazdy, a mój dzień jest pełen błogości''
P.Bosmans
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Dec 26, 2003 11:28 pm

{o} wrote:"Boże, chroń mnie przed moimi przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę" :P :lol:
{o} udany cytat :D

Przyjaźn trudna ale bardzo cenna sprawa. Warto miec przyjaciół nawet tak odległych jak ja mam. Zawsze ma sie tą świadomośc że jeszcze gdzieś są ludzie na których możemy liczyć. Ja sie jeszcze nie zawiodłem i mam nadzieje ze nikt nie zawiódł sie na mnie

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests