Seriale

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

syja
Gość
Posts: 13
Joined: Sat Feb 26, 2005 5:27 pm
Location: południe

Post by syja » Thu Jun 30, 2005 12:48 pm

wraca DC ciekawe czy od 1 sezonu :?:

acha o 16.05 na polsacie :!:

User avatar
age
Nowicjusz
Posts: 114
Joined: Tue Nov 02, 2004 9:21 am
Contact:

Post by age » Thu Jun 30, 2005 1:44 pm

Raczej nie od pierwszego. :)

Piąty sezon znanego serialu, którego bohaterami jest piątka przyjaciół z uroczego, turystycznego miasteczka Capeside w stanie Massachusetts: Dawson (James Van der Beek), Jen (Michelle Williams), Pacey (Joshua Jackson) i Joey (Katie Holmes) oraz Jack (Kerr Smith).Każdy jest inny ale wszyscy są dla siebie przyjaciółmi, którzy zrobiliby dla siebie niemal wszystko.

źródło
"Dałem ci przyjaźń, milczenie, wczoraj swoją krew. Czego chcesz dzisiaj? Nerki?!" (Alex)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Aug 02, 2005 8:22 am

Troche sie ten watek rozrosl :D Co do Katie i Toma- ja rowniez watpie w szczerosc ich uczucia. Katie tak jak Penelope uzywa Toma jako odskocznie w karierze, a Tom musi dbac o swoj wizerunek, przeciesznie mze spotykac sie z kobieta wjego wieku :P

A penelope to podobno ciagle romansuje z jakimis rezyserami, producentami itd. zeby zdobyc jakas role :roll:

Co do cieku, w ostatnich seriach najbardziej denerwowaly mnie odcinki w ktorych wracali do Capside (czy jak to sie tam pisze :roll: ). Zawsze krecili sie do okola robili takie rozczulajace miny jakby wracali tam, nie wiem, po 30 latach? I dziwia sie ,ze tu sie nic nie zmienilo. To zalosne. Przeciesz nie wyjezdzali na drugi koniec swiata i nie na lata, tylko miesiace, oczekiwali,ze miasto bez nich popadnie w ruine??? Dla mnie te momenty byly zalosne :?

Ogolnie raczej rozczarowaly mnie ostatnie 2 serie, i pomyslec, ze zrywalem sie dla nich z zajec :roll: . Ale ciesze sie, ze jednak je u nas puscili, ale teraz poworek juz nie ogladam. Przerzucam sie a Felicity, szkoda, ze ma tylko 3 serie i wlasnie leci u nas ostatnia. :( Ktos to jeszcze oglada? Ostatni odcinek bedzie mial watek SF... ciekawe jak to wyjdzie 8)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Aug 02, 2005 11:09 am

Aaaaa Kwiatek jak ja Cie dawno tu nie widzialam :lol: Ostatnio tez ogladalam Felicity a to tylko dlatego, ze kiedys jak bylam mloda i grzeczna, tfu znaczy pare lat temu jak dali u nas 1 sezon ogladalam to i teraz czasami udaje mi sie znalezc na to czas 8) Sa 4 sezony z tego co wiem a nie 3... A ten odcinek SF to jak ona przenmosi sie w czasie czy to juz bylo? Hmm...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Aug 03, 2005 6:48 pm

Kwiat_W wrote:Przerzucam sie a Felicity, szkoda, ze ma tylko 3 serie i wlasnie leci u nas ostatnia. :( Ktos to jeszcze oglada? Ostatni odcinek bedzie mial watek SF... ciekawe jak to wyjdzie 8)
sf? ciekawe, ciekawe... jakoś sobie tego nie wyobrażam, ale zobaczymy :lol: Acha, mój drogi, Felicity ma 4 serie, właśnie leci ta czwarta, którą i tak oglądam w kratkę :mrgreen: TVP to naprawdę ma refleks, uraczyć nas dwoma nowymi sezonami po tyyyyylu latach :lol: Onarek, dawno dawno temu też oglądałam, ale już nawet nie pamiętam, co się działo. Wiem tylko, że zawsze byłam po stronie bruneta Noela :P

Anyway, żeby wreszcie coś na temat. --> powtórek DC też już nie oglądam :lol: Może gdyby powtarzali od początku, to kto wie? :roll: 5 i 6 sezon miały swój urok jedynie dlatego, że występowali w nich Jensen Ackles, Chad Michael Murray i Oliver Hudson 8) To całe Joey-Dawson drama było nie do zniesienia, no ile można patrzeć na ich rozterki przyjacielsko - miłosne :roll: No ludzieeeee :?
Last edited by lizzy_maxia on Thu Aug 04, 2005 7:37 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Aug 03, 2005 7:22 pm

DA? Chyba raczej DC. "Cień Anioła" chyba nawet nie ma 5 czy 6 sezonów, nie mówiąc o Murray'u. A samo DC zostało przynajmniej ładnie zakończone.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Aug 03, 2005 11:52 pm

Z tego co pamietam to tez wolalam i wole Noela... I tez ogladam tylko czasami bo przewaznie nie ma mnie w domu, ale dzieki ostatnim dniom w ktorych malo sypiam, nie wiedziec czemu, ogladam odcinki raniutko po 6 jakos bo i tak kolo 5 jestem juz na nogach :roll: Spac!!!!!!

DC... No tak znow zapominam o tych powtorkach :? Zeby to tak sobie wbic do glowki. Chociaz czas w ktorym idzie tez nie jest ciekawe bo rzadko jestem wtedy w domu :roll:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Aug 04, 2005 2:23 am

Istotnie teraz w tv leci 4 seria Felisity. Oglądam co dzień 8) chyba, że zapomnę ;) W dodatku telewizyjnym do GW pisali, że 4 seria jest ost i faktycznie kończy się cofnięciem w czasie gł bohaterki. Tylko nie wiem na jakiej zasadzie, bo rozwiązań tej kwestii jest kilka. I dlaczego ten Ben? Noel jest fajniejszy ;)

DA?... To by dopiero było, gdyby przetłumaczyli tytuł dosłownie - taki "Ciemny anioł". Jeszcze by sobie ktoś pomyślał, że to o siostrze "Zbuntowanego...", która również intelektem nie grzeszyła :lol:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Aug 04, 2005 5:04 am

A ja uważam, że "Mroczny Anioł" byłoby wierniejsze niż "Cień Anioła" i lepiej oddawałoby sens oryginalnego tytułu. Tyle że wcześniej "Angel" został przetłumaczony jako "Anioł Ciemności" (w sumie dobrze, jeszcze by ktoś pomyślał że to coś w stylu "Dotyku Anioła") i zapewne nie chcieli, by się zbyt myliło.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Thu Aug 04, 2005 11:05 am

Graalion wrote:A samo DC zostało przynajmniej ładnie zakończone.
No i właśnie tylko że mi to zakończenie kompletnie nie pasował :( ..oglądałm ostatnio jak opowiadali sobie straszne historie-ciekawy odcinek! :wink:
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Aug 04, 2005 12:06 pm

No właśnie, a jak to się skończyło?

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Aug 04, 2005 12:52 pm

Przypadkiem trafiłam na ostatni odcinek i przezyłam szok :shock: Jennie umarła i za nic nie moge rozwikłać zagadki dlaczego. Poza tym zatrzymAŁAM się na etapie Jennie i Jensena Alecs'a (nie pamiętam jak miał na imię w serialu). Oglądam jak trafię, a Felicity to nałogowo codzienni. Też wolę... Hmm tego ciemno włosego :lol: Mylą mi się!
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 04, 2005 7:45 pm

CHOLERA! TO przegapilem cala serie FELICITY??? Z jedenej strony sie ciesze z drugiej smuce. Bede mial jeszcze co ogladac, ale jak moglem przegapic CALA SERIE??? :shock: :wow: :strach:
A ja od Noela i Bena wole Felicity :P

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Aug 04, 2005 7:56 pm

Umarla bo byla chora chyba jasne. I dlaczego dowiedzielismy sie dopiero w jednym z 2 ostatnich odcinkow. Wczesniej nic o tym nie bylo mowione.

I nie Jensen Alecs tylko JENSEN ACKLES Athaya wstydz sie nie wiesz jak ma na nazwisko :mur: Kto jak kto ale Ty?

A ktora serie przegapiles? Trzecia? Bo teraz idzie juz ostatnia na TVP2.

Oficialna strona serialu: http://www.felicitypage.com

lizzy_maxia ja tez nie pamietam poprzednich serii :roll: Maja refleks nie ma co... Wiem tylko, ze Felicity byla z Noelem a potem sie zakochala w Benie :roll: Jak dla mnie to on ma dziwny glos... I w ogole jest dziwny a teraz zrobil dzidzie innej :roll:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 04, 2005 9:01 pm

A ja pamietam jeszce pierwsza serie. To musialo leciec strasznie dawno temu, nawqet chyba pierwsej serii wtedy calej nie puscili, tylko kilka odcinkow, dokonczyli dopiero po przerwie.
Felicity i Ben uczyli sie w jednym liceum. Ona ie w nim od zawsze podkochiwala. Na zakonczenie szkoly on jej cos powiedzial, cos po czym ona pomyslala, ze i on ja obdarzyl jakims uczuciem i wbrew rodzicom zmienia kieruna studiow. Nie pamietam co miala studiowac wczesniej, ale ale bylo to chyba na drugim koncu kraju i nie mialo nic wspolnego ze sztuka. Pozniej w ktoryms odcinku Ben mowi jej, ze to co jej powidzial to bylo tylko takie gadanie i zeby tam mu dala spokuj :P Felicity chiala zrezygnowac z malarstwa ale chyba Noel ja przekonal zeby jednak zostala.

Tak przegapilem 3 serie :/

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Aug 04, 2005 9:23 pm

A no tak bardzo mozliwe :roll: To bylo tak dawno, ze nie pamietam zbyt wiele, ale zawsze moge przeczytac :haha: Wlasnie przeczytalam opisy tych odcinkow sf no i nie moge sie doczekac, aby zogbaczyc jak to bedize wygladalo :haha: Ale milcze bo nie kazdy chce wiedziec co sie stanie.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Aug 04, 2005 11:01 pm

Wydzieliłam ten temat z Cieku Wodnego, bo zaczynamy zbaczać na inny temat - seriali właśnie. O każdym z nich piszemy zbyt mało żeby zakładać nowy temat, ale informacje o nich, jak widać są potrzebne. Tak więc ciek, ciekiem, a my tu sobie serialujmy dalej 8)

Ogląda ktoś "Bez śladu"? Mnie strasznie się ten serial podoba i bardzo się ucieszyłam, kiedy TVN zaczął emitować nowe odcinki. A dziś mile zaskoczyła mnie ostatnia piosenka pod koniec odcinka, bo ten sam utwór leciał w Roswell. Niech no sobie tylko przypomnę jego tytuł i umiejscowienie w Roswell :)


...edit...

Już wiem. To był utwór "Fade Into You" w wykonaniu Mazzy Star

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Aug 05, 2005 6:54 pm

Olka wrote:Ogląda ktoś "Bez śladu"? Mnie strasznie się ten serial podoba i bardzo się ucieszyłam, kiedy TVN zaczął emitować nowe odcinki.
Ja się zgłaszam, ja :mrgreen: Każdy mój czwartek jest uwieńczony tymże serialem :) Każdy wtorek natomiast kończy się seansem pt. "Monk" i "NCIS" :D

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Aug 05, 2005 8:13 pm

Ja mam tak samo! :D Czytałam, że NCIS to kontynuacja, JAGa - Wojskowego Biura Śledczego, który to serial nawiasem mówiąć też uwielbiałam. Dołóżmy do tego jeszcze sobotnich Chirurgów i to już koniec mojego telewizyjnego menu serialowego 8) Od czasu do czasu włączę jeszcze jakiegoś "Ojca chrzestnego", albo inny ciekawy movie i to wsio :)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 05, 2005 11:20 pm

Hmm, jakież to seriale ja oglądam ...
"Felicity", "Świat wg. Bundych", "JAG", "Siostrzyczki, "Chirurdzy", "Agentka o stu twarzach", "Jezioro Marzeń", "Lekarze Marzeń", "Inspektor eddie", "Nagi Patrol" zamiennie ze "Smallville", "Wybrańcy Fortuny", "Kasia i Tomek", "Camera Cafe", "Detektyw Monk", "NCIS", "Bez skazy", "Bez śladu" ... i to by było chyba na tyle.
Te w każdym razie oglądam regularnie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests