Harry Potter #1

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Tue Nov 29, 2005 12:56 pm

Olka - To był jeden szczególny przypadek, na który trafiłam zupełnie przypakiem, ale zobaczę może coś jeszcze znajdzie :wink:
Co do skrzekoziela. To proste. Zgredek dobra duszyczka dał Haremu to obślizgłe coś tuż przed samym drugim zadaniem w HP4 :mrgreen: (Nawiasem mówiąc to mi daje wyobrażenia jak muszą smakować ślimaki)
Ja osobiście wolę czytać książki i wyobrażać sobie wszystko swojemu. Ale postacie już są ukierunkowane na te z filmu. Niestety :roll: Aha! Wzięłam się za HP6 i w empiku mają mnie dość :roll: :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Nov 29, 2005 10:51 pm

Właśnie wróciłam z kina. Myślalam, że za drugim razem będzie lepiej... nie było, w sensie 'post-samopoczucia'. Ale żeby nie było tak smutno to wspomnę o hogwartowej orkiestrze, która wtórowała bohaterom przed wejściem do labiryntu. Przednia muza 8) No i tak jakoś inaczej spojrzałam na Emmę... aż tak zła nie była, jak wcześniej miałam wrażenie.

A wszystkim, którzy czytali 'Księcia Półkrwi' polecam stronę wyszukującą wskazówki mówiące o tym, że... jak to ująć by nie spoilerować... Dowiecie się spoglądając na sam spoiler ->adres strony <- 8) Większość przytoczonych tam wniosków nasunęła nam się z Lizziett już jakiś czas temu (z tego, co pamiętam :)), ale jest kilka ciekawych teorii, o których przyznam nie pomyślałam. Polecam cały dział 'The Secret Riddle'. Rzetelnie ostrzegam, że strona to MEGA SPOILER i zdradza najwazniejsze wątki w książce.

Zachęcam do zajrzenia na Mugglenet, gdzie zamieszczono skany z czasopisma MAD parodiującego między innymi dotychczasowe ekranizacje serii HP w postaci komiksów.

A na koniec kilka zdjęciowych miksów związanych ponieką z HP ;)

1. Rewia na lodzie
2. Wróżbiarstwo
3. Hermoulin Rouge
4. Star Wands
5. Cos dla starszych czarodzieji ;)

1.Image 2.Image 3.Image

4.Image 5.Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Wed Nov 30, 2005 10:50 am

Spróbujmy :lol:
OSTRZEŻENIE: Nie pić w trakcie czytania komiksów.

Strona matildasnape

Seria komiksów
Pozry mylą
Bolesne dorastanie Severusa Snape'a Część 1, Część2
So tired song
Bolesny Alzheimer pewnego Death Eatera
Wizyta u Dumbledora
Komiks świąteczny

Arty:

1. Lilly i Harry
2. Bliźniacy <- :lol:
3. Harry, Ginny, Hermione, Ron
4. Lockhart
5. Młodzi Syriusz i Lupin
6. Sibilla Trelaney
7. Takiej wersji Snape'a jeszcze nie widziałam :shock:
8. Lupin&Snape
9. Luna
10. Czyżby ten biały to nowy Harry :lol:
11. Commonroom - Spoiler

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.Image

No. Myślę, że na dziś wystarczy.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Nov 30, 2005 10:31 pm

Tak szybciutko, bo nie mam czasu :(

Prace Oshinchan

1. Syriusz
2. Hmm... sami zobaczcie :D
3. Ron i Hermiona
4. Remus, James, Peter i Syriusz świętują Nowy Rok
5. Cho
6. Góra: Lucjusz, Voldemort, Bellatrix; dół: Peter
7. Matka Syriusza
8. James cieszący się z zostania tatusiem :)
9. Secret Keeper :(
10. ul. Pokątna
11. Draco - ilustracja do opowiadania Reflections of their souls by Camila
12. Charlie
13. Walka Dumbledore'a z Voldemortem
14. Huncwoci
15. Ach ta czupryna :D

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image

5.Image 6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.Image

11.Image 12.Image 13.Image 14.Image 15.Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Nov 30, 2005 10:37 pm

Athaya- "rany twoje" zrzuciły mnie z krzesła :lol:
Ktoś gdzieś kiedyś wymienił kilka alternatywnych zakończeń 7 tomu, które "doprowadziłby czytelników do wymiotów" i znalazły się wśród nich: Snape ginie ratując Harry'emu życie, Draco ginie ratując Harry'emu życie, Peter ratuje Harry'emu życie lecz śmiertelnie ranny kona w ramionach Lupina, Happy End z Harrym goniącym pociąg w którym Ginny odjeżdża do Hogwartu ( ja CZUJĘ że tak właśnie bedzie- pomnicie moje słowa :mrgreen:, Harry umiera wspominając dzień w którym po raz pierwszy ujrzał Ginny, biegnącą w ślad za odjeżdżającym pociągiem i Snape "I'm your father Harry" 8) .
Właśnie wróciłam z kina. Myślalam, że za drugim razem będzie lepiej... nie było, w sensie 'post-samopoczucia'

O rany...ja co jakiś czas słyszę o ludziach płaczących przez ostatnie 20 minut, względnie dorosłych wychodzących z kina łkając i drapię się po głowie. Ja wiem że ostatnie rozdziały "Czary Ognia" były piekielnie smutne, ale że aż tak? To co dopiero będzie przy "Zakonie Feniksa"? Bo tego tomu to chyba nawet "Książe" pod względem "angstu" nie przebije...
Ja osobiście wolę czytać książki i wyobrażać sobie wszystko swojemu. Ale postacie już są ukierunkowane na te z filmu. Niestety
A u mnie nie :mrgreen: no może poza Malfoyami, państwem Weasley, Dursleyami, Percym, Hagridem i McGonagall- bo ja poprostu wyobrażałam ich sobie niemal dokładnie takimi jakimi pokazali ich w filmie...

EDIT: Co do reszty, to moi Harry i Neville i Snape wyglądają jak na artach Nebulaean, Ron i Ginny- jak u Fiendling, Hermione- jak u Steffy, Dumbledore, Tonks i Kingsley- jak u Caladan d, Syriusz- jak u LMRourke, Lupin- jak u Shley77 lub Jenny Dolfen, Luna jak u Sody, Voldemort- jak u George'a a siostry Black jak na artach Bloody Mary...jak mi uświadomiła Olka, wszyscy ci autorzy już tu byli.

Olka świetne arty w tym poście powyżej. I z tym płakaniem to nie było o tobie, tylko z komentarzy na filmwebie i Dziurawym Kotle :wink:
Last edited by Lizziett on Wed Nov 30, 2005 11:01 pm, edited 1 time in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Nov 30, 2005 10:54 pm

Lizziett wrote:
Właśnie wróciłam z kina. Myślalam, że za drugim razem będzie lepiej... nie było, w sensie 'post-samopoczucia'
O rany...ja co jakiś czas słyszę o ludziach płaczących przez ostatnie 20 minut, względnie dorosłych wychodzących z kina łkając i drapię się po głowie. Ja wiem że ostatnie rozdziały "Czary Ognia" były piekielnie smutne, ale że aż tak? To co dopiero będzie przy "Zakonie Feniksa"? Bo tego tomu to chyba nawet "Książe" pod względem "angstu" nie przebije...
A ja nic o płakaniu nie mówiłam. W sumie jestm gruboskórna i nawet TA scena w HBP nie sprawiła, że pociekła mi choć łezka :roll: W książkach płakałam tylko przy śmierci Syriusza. Natomiast jeśli chodzi o filmową Czarę Ognia to po prostu wyszłam z kina przygnębiona.

Lizziett, cóż to za avatar? Gdzie obrazy... :wow: Mam mieszane uczucia... oczywiście, jeśli chodzi o Emmę, nie avatar, bo ten przyznam jest ładny :D

...edycja...

Jak się podobaja, to mam jeszcze kilka tej autorki :cheesy:

16. Tom Riddle
17. Syriusz i Remus
18. Barty Crouch Jr.
19. Peter
20. Pani Weasley
21. Duch Lilly i Harry
22. Narcyza
23. Petter samotny podczas Świąt
24. Remus, Syriusz, Peter
25. Regulus
26. Luna na testralu
27. Syriusz
28. Remus i Syriusz
29. Hermiona
30. Snape
31. Najgorsze wspomnienie Snape'a

16.Image 17.Image 18.Image 19.Image 20.Image 21.Image

22.Image 23.Image 24.Image 25.Image 26.Image

27.Image 28.Image 29.Image 30.Image 31.Image

P.S. Jeśli komuś uda się znaleźć Reflections of their souls by Camila koniecznie podajcie link!

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Dec 01, 2005 4:04 pm

No nie mogłam się powstrzymać no! :lol: :lol: :lol:

Image

Lizziett - O to mi chodziło, żeby rozweselić ciebie i wszystkich forumowiczów :) Tylko jedna historia zapisała mi się dwa razy. Trzeba to zmienić bo mina Snape'a jest bezcenna! :twisted: Co do avartarka :shock: Brak mi słów...

Wizyta u Dumbledora

Olka - Jak zwykle świetne arty, a wszczegulności tatuś Harry jest powalający 8)
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Dec 01, 2005 4:54 pm

W książkach płakałam tylko przy śmierci Syriusza.
Wczoraj po raz drugi w ciągu dwóch tygodni przeczytałam końcówkę Zakonu Feniksa. I przyznam że zakończenie do tej pory do mnie do konca nie dociera (czyt. śmierć Syriusza)... i łezka też się w oku zakręciła ... ale może nie dokońca z powdu jego śmierci, ale reakcji Harr'ego dopiero w tej części przekonałam się jaki Syriusz był dla niego ważny.
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Dec 02, 2005 4:55 pm

A ja się chyba znów za Księcia Półkrwi zabiorę... Przed czy po sesji, oto jest pytanie ;) Tymczasem wrzucam kolejne arty... te komiksy ze Snapem były przednie i ponownie zwróciły moją uwagę na tą postać. Dziś tematycznie, na początek własnie Severus potem Syriusz i Remus - postacie w jakiś sposób skrzywdzone nie tyle przez innych, co i samych siebie. Ciekawe, czy w 7 tomie ostatecznie poznamy rozwiązanie zagadek dotyczących panów Snape'a i Blacka :roll:

Severus Snape

Image Image Image Image Image

Image Image Image Image Image

Syriusz Black by Cassandra Ravenwood

Image Image Image Image Image Image Image

Remus Lupin

Image Image Image Image Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Fri Dec 02, 2005 6:07 pm

i łezka też się w oku zakręciła
Łezka?! Ja jak zaczęłam ryczeć to aż się wszyscy domownicy zjawili w moi pokoju. Co więcej. Za każdym razem jak to czytam zdaża mi się pochlipać :cry:

Komiksy genialne. Mój faworyt Sevuś ran twoich :cheesy: Piękne. :cheesy:
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Dec 02, 2005 6:34 pm

Olka, te arty nie chcą mi się otworzyć :cry: a szkoda, bo miniaturki wyglądają genialnie...
Dziś tematycznie, na początek własnie Severus potem Syriusz i Remus - postacie w jakiś sposób skrzywdzone nie tyle przez innych, co i samych siebie.
Nie mogłabym ująć tego lepiej. To znaczy Lupin- on sam nie zawinił, ale Snape i Syriusz- swoje piekło w pewnej mierze stworzyli sobie sami.

I popieram- nigdy dość panów Snape'a i Blacka :mrgreen:
Lizziett, cóż to za avatar?
Mam jeszcze więcej avatarów z piękną Emmą, mogę wkleić w wolniejszej chwili.
P.S. Jeśli komuś uda się znaleźć Reflections of their souls by Camila koniecznie podajcie link!
Rozumiem że to fanfic...Draco i...?

Athaya- fajne komiksy 8)
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Dec 02, 2005 8:14 pm

Łezka?! Ja jak zaczęłam ryczeć to aż się wszyscy domownicy zjawili w moi pokoju. Co więcej. Za każdym razem jak to czytam zdaża mi się pochlipać

Galadriela ta łezka co się tak zakręciła to na mnie naprawde dużo. Jeszcze nigdy przy żadnej książce tak się nie stało ta była pierwsza ...



Szczególnie podba mi się 4 rysunek Syriusza. Ma w sobie to coś :)
:)

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Fri Dec 02, 2005 8:19 pm

Najpierw komiksy, a teraz opowiadanko :lol: :twisted:

OSTRZEŻENIE: Nic nie pić podczas czytania!

Draco Malfoy - Zdumiewająco skoczny... szczur?
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Dec 03, 2005 5:22 pm

Zdjęcia Syriusza, które się nie otwierały znajdziecie tutaj. Pliki odpowiednio do rysunków nazywają się:

Ostatni Severus: snapescrollsmall
Syriusze :) siriusnrl, snuffles, scars, closeup, 1799, cap, geetah
Pierwszy Remus: lupinwlf

Na tej stronie znajduje się wiele artów, ja wybrałam ten najlepsze, ale śmiało możecie przeglądać resztę.
Lizziett wrote:Nie mogłabym ująć tego lepiej. To znaczy Lupin- on sam nie zawinił, ale Snape i Syriusz- swoje piekło w pewnej mierze stworzyli sobie sami.
Miałam na myśli jego zachowanie w stosunku do pewnej osoby w HBP 8) Może nie piekło, a z pewnością krzywdził siebie odpychając tą osobę.
Co do Fanficka Crystall, nie mam pojęcia o czym jest :) Że o Draco, to na pewno, bo widać go było na arcie... w każdym razie art w połączeniu z tytułem daje nadzieję na przyjrzenie się postaci Draco nieco głębiej. Oby :roll:

Właśnie jestem po lekturze pierwszego rozdziału 'Zdumiewająco skocznego... szczura" :) Ciekawe, nie powiem... idę czytać dalej :D

...edit...

Przeczytałam 2 rozdział, jest o wiele lepszy :D że zacytuję:
Moje życie jest skończone - pomyślał Draco. - Jestem szczurem, Gryfoni mnie uwielbiają, nie widzę żadnego wyjścia z tej sytuacji, a Weasley usiłuje smyrać mnie po brzuchu. Wpadłem w bagno.
:haha:

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Dec 09, 2005 12:26 pm

Olka dzięki za adres tej strony, fanarty Snape'a i Syriusza są naprawdę świetne 8)

Pod tym linkiem znajdziecie 10 :mrgreen: najnowszych prac caladan d- Bellatrix&DE, Malfoyowie, Snape, młody Albus Dumbledore ( mój osobisty faworyt 8) ), Scrimgeour ( 6 tom), James&Syriusz, młodzi Peter i Snape, Remus Lupin mały i duży, Harry&Ginny, oraz Lupin&Tonks. Jednym słowem wypas :mrgreen:

A tutaj trzy najnowsze rysunki Marty- Trio&Ginny, Harry&Ginny i Flight of the Prince, wszystkie zawierają SPOILERY HBP.

Oraz Cedric i Cho Sody

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Fri Dec 09, 2005 8:08 pm

Olka poczekaj na jego przemianę w człowieka :twisted: To jest dopiero coś! A te obrazki, soilery... Mmmmiodzio 8) Więcej proszę!
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Dec 09, 2005 11:03 pm

Caladan, jak zawsze fantastyczna! Natomiast "Skocznego..." już sobie przyswoiłam i musze powiedzieć, że dawno się tak nie ubawiłam czytając opowiadanie. Doskonałe tłumaczenie! :D

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Dec 16, 2005 12:06 pm

Dwie najnowsze prace Steffy:

1. Harry & Hermiona
2."Pierwszy czar Hermiony"

I prace Mudblood

3, 4 i 5. Harry i Ginny
6. Several Sunlit Days SPOILER
7 i 8. Ron i Hermiona

I dwie najnowsze prace Leelii Starsky

9. Ron i Hermiona
10. Ron i Hermiona - AKT

11. Fleur, Hermiona i Ginny w wersji pin-up :wink:
12. Several Sunlit Days by greendesire SPOILER
13. "Dziewczyny z HP"- Ginny, Tonks, Luna, Pansy, Fleur i Hermione

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image 7.Image

8.Image 9.Image 10.Image 11.Image

13.Image

EDIT:

najnowsza Caladan d- Harry i Snape. Obrazek sam w sobie nie zawiera spoilerów ale są one w tłumaczeniu caladan co zacz. Więc poprostu tego nie czytajcie :wink:

I (...) Lupin i Syriusz, tacy nieco slashowaci ale musiałam dodać, bo ten Syriusz...no cóż sporo osób stwierdziło że właśnie tak go sobie wyobrażało 8)

Image Image
Last edited by Lizziett on Wed Dec 21, 2005 11:29 pm, edited 4 times in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Dec 18, 2005 7:33 pm

:twisted:

Image

P.S. We wtorek zajmę się poprawą linków :)
Last edited by Olka on Thu Dec 29, 2005 11:45 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Dec 27, 2005 3:45 pm

Wczoraj zupełnym przypadkiem widziałam "Czarę Ognia". Do Potterowych filmów podchodzę sceptycznie ale słysząc i czytając tyle entuzjastycznych recenzji spodziewałam się czegoś lepszego.
Filmowa "Czara Ognia" jest bardzo przeciętna moim zdaniem. Książka potraktowana tak skrótowo, że przez większość czasu siedziałam uśmiechając się z niedowierzeniem, a mój ojciec, który jako jedyny w rodzinie książek nie czytał, często nie miał zielonego pojęcia o co chodzi ( a nie należy do ludzi mało inteligentnych )
Zdaję sobie sprawę że czas, czas, czas, a książka liczy sobie przeszło 700 stron, dlatego uważam że najlepszym rozwiązaniem byłby mini serial, coś w rodzaju "Diuny" albo "Ziemiomorza". Brytyjskie stacje telewizyjne ZABIJAŁYBY się o to.
Postacie poza Trio są komicznie wręcz płytkie- kompletne przeciwieństwo ekranizacji "Władcy pierścieni" gdzie wiele postaci naprawdę ożyło dla mnie dopiero na ekranie. Jestem poprostu PORAŻONA "rozbudowanymi" rolami Snape'a i Syriusza ( ten ostatni "zabłysnął" zwłaszcza w roli bełkoczącej lawy :roll: i nie daruję im braku Severusowego "See Fudge? This is the Dark Mark. The One that Shall Not Be Named put them on Death Eaters' arms. He is back"), jak również bezmózgim Krumem, średnio urodziwą ( i niemą) Fleur jak również aroganckim i lekko cynicznym Cedrickiem....jakoś nie doszukałam się w nim tego "prawego, wspaniałego, uczciwego i dobrego chłopca" którego Dumbledore wynosił w finale pod niebiosa i o którym czytałam w książce. Scena z napaloną Martą chwilami śmieszna, chwilami niesmaczna. Dumbledore...bardzo mieszane uczucia...wiem że wielu ludzi wprost nie cierpi interpretacji Gambona....ja uważam że ma ona swoje dobre strony- lepiej uchwycił jego ekscentryczność i energię niż św. pamięci Harris, ale kompletnie brak mu ciepła i mądrości książkowego Dumbla.

Ale żeby tak nie zrzędzić...co mi się podobało?
Przede wszystkim scena na cmentarzu...WSPANIALE zrobiona, a Fiennes jako Voldemort rewelacyjny.
Gra niektórych aktorów- z młodszych najbardziej podobali mi się Daniel (Harry) i Rupert (Ron)- miałam szczęście oglądać w orginale i podziwiać ich przyjemne głosy ( konkretnie bardzo dobry głos Dana) i fantastyczny brytyjski akcent Ruperta. Scena w której Harry/Dan płacze w szoku nad ciałem Cedrica i Dumbledore musi go siłą odrywać, była naprawdę przejmująca ( i cóż za aktorska ewolucja od czasów nie-sławnego "He was their friend! He was their friend! And he betrayed them!" :lol: ). Emma nie taka zła jak większość uważa i bez wątpienia wyglądała uroczo. Neville i bliźniaki bardzo akuratni.
Alastor "Szalonooki" Moody był dokładnie taki, jakim go sobie wyobrażałam, a scena przemiany Draco we fretkę, przeszła moje oczekiwania :lol: chociaż książkowego Harry'ego z jego słynnym sarkazmem napewno stać na coś lepszego niż "Gówno mnie obchodzi co sądzi twój ojciec Malfoy! Jest podły i zły a ty jesteś żałosny!" :roll:
Młody Crouch bardzo interesujący ale...w książce cały efekt polegał na tym, że do końca wierzyliśmy że był niewinny, że nieszczęsny chłopiec o którym opowiadał Syriusz w istocie zmarł w męczarniach skazany przez własnego ojca. Stary Crouch w książce istny inkwizytor, w filmie jest jakiś taki znękany. Świetny występ "Weird Sisters". No i ten smok :wink: .
A najbardziej ujęła mnie końcowa scena z Trio odprowadzającym wzrokiem zagranicznych gości...przyznam że była to jedna z bardzo nielicznych scen w filmie po której można było odnieść wrażenie że tą trójkę łączy głębsza więź :? Cóż nie da się ukryć, że ten film w porównaniu z "Opowieściami z Narni" ( na podstawie 170 stronicowej książki) będzie zapewne wyglądał jak wydmuszka i nie dziwię się ludziom którzy obejrzawszy tylko film nadal będą trwać w mniemaniu że Potter to tylko puste efekciarstwo.

A polska premiera "Księcia Pół-Krwi" dokładnie za miesiąc :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests