Harry Potter #1

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Locked
Paige
Gość
Posts: 1
Joined: Fri Jun 24, 2005 10:02 pm
Location: Tree Hill

Post by Paige » Thu Sep 08, 2005 9:18 pm

Hejka!!!

1 i 2. Chciałam umieścić kilka fotek bliźniaków, ale nie wiem czy takie są bo mi połowa zdjęć nie wchodzi!
3. A teraz Hermiona
4. Cała rodzinka w komplecie :)
5 i 6. Bliźniaki

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image 6.Image

Na razie tyle....
Paige

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Sep 09, 2005 2:12 pm

Witaj Paige :P strasznie mi się podobają Fred i George na czerwono- znam to z czyjejś sygnatury i zawsze poprawiało mi nastrój 8)
ale nie wiem czy takie są bo mi połowa zdjęć nie wchodzi!
No niestety, coś się schrzaniło na artisticalley a stamtąd pochodziła większość wklejanych przeze mnie fanartów...mam nadzieję że jakoś to wróci do normy :?

Olka :lol: no coś w tym jest. Wystarczy spojrzeć na mojego młodeszego brata. Sów za ogon co prawda jeszcze nie łapie, ale różdżkę już ma :lol: a Draco w skórze to już klasyka ( choć nikt nie wie dlaczego).

Na filmwebie można ściągnąć nowy trailer ( z sierpnia) do "Czary Ognia"...ja co prawda za tymi filmami nie przepadam ( moim zdaniem gubią większość z magii, cierpkiego poczucia humoru i gorzkiej wymowy książek, nie wspominając już o tym że PEWNI bohaterowie wogóle nie przypominają tych opisanych w książce), ale wygląda nie głupio...no i ta muzyka taka baśniowa...szkoda tylko że DE wyglądają jak członkowie Ku-Klux klanu ( niech mi ktoś powie że Lucjusz Malfoy założyłby na głowę coś takiego :roll: ) , uczniowie z Europy Wschodniej OCZYWIŚCIE paradują w futrzanych czapach, a Karkaroff OCZYWIŚCIE wygląda jak radziecki szpieg jak na przybysza z Europy Wschodniej przystało :wink:
Fleur co prawda nie jest oszałamiająco piękna, ale przykuwa wszrok pewną gracją. Żałuję tylko że nie pokazali Odrodzonego, ale może to i lepiej?


sigh...no cóż, nie chcą się pokazać, więc zajrzyjcie do galerii celestialsoda - naprawdę warto!

Ginny i Tom

http://nebulaean.net/view/diary.html

Ginny

http://nebulaean.net/view/ginnyquidditch.html

Dowiedziałam się wczoraj że awansowała do oficjalnej grupy 'Mary Sues w literaturze, mandze, filmie i tv". BUHAHAHA ale się obśmiałam 8)

Percy, Bill i Charlie

http://nebulaean.net/view/brothertalk.html

Ron

http://nebulaean.net/view/ron.html

Hermiona

http://nebulaean.net/view/granger.html

Trio

http://nebulaean.net/view/triopets.html

Snape

http://nebulaean.net/view/canonsnape.html

Luna

http://nebulaean.net/view/luna.html

Neville

http://nebulaean.net/view/neville.html

Hermiona i Ron

http://nebulaean.net/view/ron_hermione.html

http://nebulaean.net/view/rhr_kiss.html
Last edited by Lizziett on Thu Oct 20, 2005 10:29 pm, edited 1 time in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Sep 15, 2005 6:31 pm

Piękne te obrazki, jak zwykle :D

No, słoneczka! Mamy nowy trailer. Bardziej podobała mi się muzyka w poprzednim, ale to, co prezentuje sobą ostatnia zapowiedź... po prostu dech mi zaparło! Fantastyczna scena z Avda Kedavrą w wykonaniu Moodyego! Ron jest przesympatyczny! Mój ukochany Snape, także przewija się w trailerze ze 2 razy i jak zwykle wygląda uroczo ;) Denerwują mnie tylko westchnienia dziewcząt z Bouxbatons. Krum górą ;) Co tam jeszcze było... a tak - pokazali Voldiego! Kompletnie nie przypomina Finesa, ale mimo to zrobili go... megabombastycznie ;) Jest też fragment walki Harry'ego z Voldim...

http://movies.aol.com/movie_exclusive_h ... oblet_clip

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Sep 21, 2005 4:48 pm

O matko. Zdecydowanie najbardziej podobał mi się plujący Harry i Harry tonący w namiętnym uścisku Hermiony...ciekawe czy osłodzi to trochę życie sfrustrowanym fanom tej pary, czy też to tylko sól na rany 8)

Cho jest śliczna moim zdaniem i nie rozumiem ludzi którzy się jej czepiają. Wiktor podoba mi się coraz bardziej...coś co tam błysnęło z Voldemorta wygląda całkiem obiecująco.

Największy koszmarek? Syriusz w kominku. Urgh urgh po trzykroć urgh :evil:
To by było na tyle jeśli chodzi o pięknego mężczyznę objawiającego się Harry'emu w kominku 8) to by było na tyle jeśli chodzi o człowieka który sprawił że Potter po raz pierwszy od kilku tygodni poczuł że ktoś go rozumie i że może się przed kimś wygadać.
Zamiast tego mamy bełkoczącą lawę.
Oh well.
Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego oni zrobili z niego i Lupina- dwóch z najbardziej lubianych postaci w książce- takie karykatury?!

1-4. Trochę Rona...jakiś taki biedaczek zaniedbany :wink:
5. Narodziny Ginny
6. Trio
7. Młody Severus Snape
8. Remus John Lupin
9. Syriusz Black
10-12. Młody Syriusz Black
13. Remus John Lupin
14 i 15. Harry i Ginny
16. Prawdziwe barwy Nimfadory Tonks

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.Image 11.Image

12.Image 13.Image 14.Image 15.Image 16.Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Sep 22, 2005 3:13 pm

Wróce jeszcze do tego obrazka :arrowd: przepiękny!

Image

Natomiast jeśli chodzi o te z poniższego postu - oficjalnie, wszyskie ochy i achy, jakie roztaczałam nad rodzinnymi artami z Potterami, kiedy Harry był malutki przerzucam na rysunek tuż po narodzinach Ginny. Nie wiem, jak to wyrazić, ale mówiąc prostojest przepiękny. Bije od niego taka ciepła moc rodzinnych więzi.

I jeszcze kolejny, genialny portret Snape'a :hearts: Muszę go wkleić raz jeszcze, nie mogę się powstrzymać :twisted:

Image

Wracając do trailera. Zgadzam się z tobą co do Syriusza - to co widzieliśmy w trailerze zapowiada się raczej na to, że zamiast pocieszać Harry'ego Syriusz raczej go straszy "The evil hides inside the walls...", czy jak to tam było :roll: Efekty specjalne są powalające, ale mam wrażenie, że za bardzo się na nich skupili. Jakby za cel postawili sobie, że w co drugą scenę widoczną na ekranie musi ingerować komputer. Z drugiej jednak strony wiadomo, że trailerem che się zachęcić jak największą liczbę widzów, więc pewnie celowo tam tyle tych fajerwerków nawtykali. Fanów Harry'ego Pottera nie trzeba już przekonywać, by poszli na film, a potencjalna widownia jest obecnie nastawiona na efekty właśnie.

Byłabym zapomniała. Kilka dni po premierze amerykańskiego trailera w sieci pojawił siębrytyjski, w ktorym widać wiele nowych scen. Pojawił się też jakiś nowy 30 sekundowy spot, ale jescze go nie widziałam (może to ten sam, co powyżej, tylko w lepszej jakości :roll:). Jeszcze kilka plakatów :)

Polecam również skany z japońskiego magazynu, na których zobaczymy kilka nowych scen z filmu. Na jednym z nich (zdaje się tym z balu) Snape wystroił się w... uwaga -czarny płaszcz - :lol: Cóż za odmiana! No ale przynajmniej jest krótki i widzimy pod nim czarne spodnie :lol: :hearts: ;)

Turniej Trójmagiczny, Mistrostwa Świata w quidditchu, Bal, Sowiarnia i cmentarz, Wielka Sala, Kalasa Szalonookiego.
Last edited by Olka on Wed Oct 12, 2005 2:19 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Thu Sep 22, 2005 3:45 pm

Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego oni zrobili z niego i Lupina- dwóch z najbardziej lubianych postaci w książce- takie karykatury?!
A więc nie tylko mnie skręca jak widze Syriusza i Lupina w filmowej wersji :roll:
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Sep 23, 2005 12:58 pm

A więc nie tylko mnie skręca jak widze Syriusza i Lupina w filmowej wersji
Uhm nie, zapewniam cię że nie tylko ciebie :wink:
Niektóre role- jak np. Snape'a, McGonagall, Hagrida, Malfoyów, Lockharta i samego Harry'ego są obsadzone perfekcyjnie, inne- całkiem dobrze, ale Lupin i Syriusz zostali "zrobieni" tak, że niektórzy zastanawiają się czy scenarzysta i reżyser wogóle przeczytali książkę.
Syriusz miał być wysokim mężczyzną o długich czarnych włosach i arystokratycznych rysach twarzy, emanującym pewnego rodzaju arogancką klasą i dzikością, a tymczasem wyszedł jak ostatni menel spod budy z piwem. Lupin miał być ujmującym młodym profesorem, a w filmie kojarzy mi się z pedofilem :roll:
Nie wspomnę już o tym że kiedy po raz pierwszy objawili się w trzecim tomie, mieli mieć 33 lata. W filmie wyglądają na ciut więcej :wink:
(Podobno Syriusza miał grać Daniel Day Lewis, a Lupina Evan MacGregor, ale coś nie wyszło)
Na jednym z nich (zdaje się tym z balu) Snape wystroił się w... uwaga -czarny płaszcz - Cóż za odmiana! No ale przynajmniej jest krótki i widzimy pod nim czarne spodnie
A to dopiero :shock: Snape i czarny płaszcz, doprawdy :lol: ja słyszałam że najlepsza scena z balu to Filch tańczący ze swoim kotem 8)

Na pocieszenie Huncwoci

http://www.deviantart.com/view/23208305/

by Linn, która jest poprostu niesamowita, zwłaszcza jeśli chodzi o szczegóły- patrz myszy uciekające z kieszeni Petera, albo ten stwór który siedzi na ramieniu Syriusza- to chyba ten sam z którym Super!Ginny obnosiła się w 6 tomie :roll: No i to spojrzenie którym Lupin obdarza Syriusza :twisted:

EDIT dodaję link który może spodobać się Olce. Mała parodia opowiadań o Harrym i Snapie :twisted:

http://www.fanfiction.net/s/1788260/11/

I jeszcze trochę rodzinnych więzi :wink: Harry, Ginny i potomstwo

Image
Last edited by Lizziett on Thu Oct 20, 2005 10:35 pm, edited 3 times in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Fri Sep 23, 2005 4:24 pm

'trochę' inna wersja Snape'a: (animacja) -> http://www.potterpuppetpals.com/sexy.swf

kojarzy się z czymś?
Image Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Fri Sep 23, 2005 7:59 pm

Nie wspomnę już o tym że kiedy po raz pierwszy objawili się w trzecim tomie, mieli mieć 33 lata. W filmie wyglądają na ciut więcej
(Podobno Syriusza miał grać Daniel Day Lewis, a Lupina Evan MacGregor, ale coś nie wyszło)
O Evanie słyszałam, według mnie świetnie pasował (oczwyiście fakt, że go uwielbiam jako aktora nie wpływa na moje zdanie :wink: ) Co do Syriusza to tak po cichu marzyłam sobie że może J. Depp, ale móglby być nawet Day Lewis, byleby nam oszczędzono Oldman'a

Snape w czarnym płaszczu. Zaszalał.

_issy_ cudna historyjka a avik. Motylki :wink:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Sep 25, 2005 3:53 pm

Art autorstwa Lynn faktycznie przepiękny! Aż człowiek sam chciałby umieć robić coś podobnego 8) A do fafaficka zajrzę po poprawkach :) Co do artu z kolejny pokoleniem Potterów. Ja tam widzę Radcliffe'a a nie Pottera :twisted:

Wpadłam tylko na chwilkę, bo muszę znów wracać do Krakowa, więc wspomnę szybciutko, że są nowe trailery do Czary. Nie widziałam, więc nie oceniam. Odsyłam was na veritaserum.com albo mugglenet.com - jak kto woli.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Sep 25, 2005 5:36 pm

Powodzenia w tym tygodniu Olka. Znam twój ból :wink:

Moja ulubiona caladan

1 i 2. Remus i Tonks
3. Remus i Łapa na Grimauld Place w Haloween ( w rocznicę śmierci Jamesa i Lilki). Radzę zwrócić uwagę na dynię za plecami Lupina, wyrzeźbioną przez...no dobra, wszyscy wiedzą przez kogo 8)
4. Snape i Draco
5. I mój ulubiony. UWAGA potężny spoiler HBP ( który i tak wszyscy znają ale zachowajmy pozory przyzwoitości :mrgreen: ) więc podaję link

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image

...no tak. Właśnie stwierdziłam że jakieś dwa miesiące temu ktoś ( chyba Olka) pytał o stronę z której pochodziły szkice jakie wkleiłam :oops: lepiej późno niż wcale.

http://www.edgeworlds.com/compendium
Last edited by Lizziett on Tue Oct 04, 2005 4:10 pm, edited 1 time in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Sep 26, 2005 12:03 am

Wstyd powiedzieć ale nie znam Harrego Pottera :oops: , chociaż moja córka usiłuje mnie nim zarazić. Oglądamy za to wspólnie te cudeńka tworzone przez internautów, z takim pietyzmem wklejane tutaj. Moja wyobraźnia jest coraz bardziej bombardowana komentarzami Lizziett i pozostałych i tylko Wam będę zawdzięczać kiedy któregoś dnia przytargam pierwszy tom do poduszki.... :mrgreen:
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Mon Sep 26, 2005 9:37 pm

O! Gosia też tu zagląda? CENZURA CENZURA :lol: a tak poważnie to coś chyba jest z tym szóstym zmysłem. Niedawno chciałam tu zamieścić fanart z moją ulubioną parą Harry&Luna- spod "age restricted section" :roll: ale coś mnie tknęło i nie zrobiłam tego :wink:
tylko Wam będę zawdzięczać kiedy któregoś dnia przytargam pierwszy tom do poduszki....
Pierwsze dwa tomy to nic nadzwyczajnego- ot niezła bajka napisana z typowo brytyjskim ironicznym poczuciem humoru. Naprawdę fajnie zaczyna się z trzecim tomie, a już piąty i szósty...

1. Znów caladan i Ron, Hermiona i Harry.
2. Hermiona
3. Petunia, Dudley i...Harry :(

1.Image 2.Image 3.Image
Last edited by Lizziett on Tue Oct 04, 2005 4:08 pm, edited 1 time in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Sep 29, 2005 8:25 pm

Scena z Balu Noworocznego, kiedy do sali mieli wkroczyć bohaterowie turnieju ze swoimi partnerami. Harry, obserwuje innych uczestników. Cytacik:

"Z lochów wyszła właśnie grupa Ślizgonów. Na przedzie szedł Malfoy, w szacie z czarnego aksamitu, z wysokim kołnierzem (...). Jego ramienia uwiesiła się Pansy Parkinson w bladoróżowaj sukni z mnóstwem falbanek..."

Coś wam to przypomina? Bo mnie świta w głowie obraz wysokiego czarnego kołnierza, czy bladoróżowej sukienki z falbankami. Błyskotliwość i wyczucie osób odpowiedzialnych za garderobę aktorów w Czarze momentami przeraża :twisted:

Image Image
Last edited by Olka on Wed Oct 12, 2005 2:36 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Oct 04, 2005 4:31 pm

A może poprostu pannie Watson nie do twarzy w niebieskim? :wink:
Co nie zmienia faktu że książkowa Hermiona różowej kiecki w życiu by nie włożyła :roll:

1-4. Harry i Hermiona
5-9. oraz Ron i Hermiona
10. I jeszcze mój ukofany portret Zakonu Feniksa...od lewej- Syriusz, Remus Lupin, Tonks, Moody i Kingsley.
11. Harry i Ginny...rysunek fajny, para głupia :mrgreen:
12. Moja ulubiona para w wersji dla "dorosłych" :wink:
13. I mniej dorosłych
14. Hermiona
15. Luna

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.Image

11.Image 12.Image 13.Image 14.Image 15.Image
Last edited by Lizziett on Sat Oct 08, 2005 6:52 pm, edited 3 times in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Oct 04, 2005 7:56 pm

Chyba inni fani tez to zauwazyli :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Oct 12, 2005 3:17 pm

W ogóle, to filmowa Hermiona nosi się na różowo. W 3 filmie biegała w różowej bluzie z kapturem. W czwartym też zauważyłam podobną rzecz, tyle że rozpinaną. Niestety kolor pozostał bez zmian. Chociaż tyle, że to nie ten oczo... oślepiający :cheesy:

A teraz sprawa właściwa. Od teraz temat przystosowany jest dla modemiarzy. Wszystkie obrazki zostały 'zdehotlinkowane' ;) z dwóch powodów: po pierwsze, jak wspomniałam modemiarze nie mieli szans w tym temacie. Po drugie ludzie z których galerii zabieraliśmy obrazki narzekali, że drastycznie zmniejszamy im bandwidth przez co zwykle ich strony były niedostępne przez kilka(naście) ostatnich dni miesiąca. Macie się cieszyć, bo siedziałam nad tym kilkanaście tygodni ;) :haha: No dobra, nie 'macie', ale doceńcie bo urobiłam się przy tym jak nigdy. Uzupełniłam również regulamin, a że niewiele ludzi zagląda do poprzednich postów przytoczę go raz jeszcze.

REGULAMIN

1. Jeśli jesteś antyfanem HP, poszedł! :twisted:
2. Jeśli jesteś fanem HP, ale zamierzasz oczerniać książkę/film/innych fanów/wszystko co z nim związane - patrz pkt. pierwszy po przecinku.
3. To temat fanowski. Jeśli coś nam w HP się nie podoba jesteśmy kulturalni ze wskazaniem na wazelinę w stosunku do fanów :twisted:
4. SPOILERY - jeśli pojawią się bez ostrzeżenia i nie pod postacią linka będą usuwane!
5. Jeśli oprócz swoich przemyśleń, chcesz się podzielić obrazkami znalezionymi w sieci podaj do nich linki. (W rzadnym wypadku nie wklejaj ich bezpośrednio!) Moderator tematu, coby nie mówić JA 8), jak najszybciej postara się zamieścić ich miniatury, które po kliknięciu odeślą cię do oryginału.
6. Jeśli mimo punktów 1-3 chcesz oczerniać HP, a przy tym denerwować jego fanów, co zapewne by się stało, załóż sobie własny temat.
Last edited by Olka on Thu Nov 03, 2005 2:33 pm, edited 1 time in total.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Oct 12, 2005 3:28 pm

Swietny regulamin :lol:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Oct 12, 2005 4:39 pm

Oczywiście zapomniałam wkleić obrazków :mur:

1. Fleur, Ron i Hermiona
2. Ron
3. Harry
4. Hermiona
5 i 6. Luna (nie wiem, jak dla was, ale dla mnie bomba!)
7. Harry i Luna
8. Ginny i Tom
9. Armia Dumbledore'a
10. Ginny i Harry
11. Ginny
12. Snivellus :twisted:

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image 6.Image

7.Image 8.Image 9.Image 10.Image 11.Image 12.Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Oct 13, 2005 10:04 am

Olka jesteś Wielka :mrgreen: a fanarty boskie, zwłaszcza panna Luna 8) Ginny również mi się podoba, chociaż jej nie znoszę.

1 i 2. Najnowsze by caladan (Tonks i Lupin...a jakże)
3. jak ktoś chce zobaczyć świętokradztwo to proszę grzecznie tutaj :mrgreen:
4. a dla ukojenia nerwów tutaj :wink: Harry, Hermione i Ron.
5. ...i dla wszystkich fanów Slytherinu
6. i sekretne życie Snape'a :mrgreen:
7. Tonks
8 i 9. Lily i Snape
10-12. Kofani Huncwoci 8)
13-15. I nasza ulubiona heroina :wink:
16. James, Syriusz i Lily...fanarty Sody dają sie linkować tylko przez kilka dni :evil:

1.Image 2.Image 4.Image 5.Image 6.Image 7.Image

8.Image 9.Image 10.Image 11.Image

12.Image 13.Image 14.Image 15.Image 16.Image

UWAGA UWAGA

wybrali Dolores Umbridge. Zagra ją Imelda Staunton, w zeszłym roku nominowana do Oscara za "Verę Drake", znana również mędzy innymi z "Rozważnej i Romantycznej" i "Wiele hałasu o nic". Tu można ją sobie obejrzeć

Image

Natomiast do roli Tonks...coraz częściej mówi się o Annie Friel...fakt, wygląda odpowiednio.

Image Image Image Image Image

i jeszcze kilka avatarów

Moony, Dogstar, Regulus Black, Snape, Moony, Drogi Lucius :twisted: , Młody Syriusz Black, Syriusz Black
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests