Harry Potter #1

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Locked
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jul 15, 2005 9:27 am

Co do obrazków - świetny pomysł na przedstawienie czwórki ze Slytherinu w młodości. I całkiem udany szkic. Podoba mi się również zielona pani Malfoy.

{o} wywołał nam maleńką burzę. Dobrze, że przeniósł ją do innego pokoju ;) Pamiętam, jak kiedyś w internecie o wiele goręcej debatowano nad panieńskim nazwiskiem Lilly, czyli Evans, po tym, jak w książce Rowling wspomniała poprzez usta Harry'ego, że Dudley bije małego Marka Evansa. Spekulacjom nie było końca, do czasu, kiedy Rowling na swojej stronie napisała, że Mark jest postacią nieistotną i niezwiązaną z Potterami :) Oczywiście włączyłam się do rozmowy, chociaż przyznam że z nieco innych powodów :twisted:

Co do tej slashowej strony. Czemu mnie nie dziwi, że jest rosyjska? A no tak... Toż to ojczyzna TATU :?
{o} wrote:Phi? I to mają być te straszne, odrażające wymysły? Przecież to nawet dość subtelne było
Tyle, że my, fani HP jesteśmy w pewien sposób związani z bohaterami i takie widoki są co najmniej nie miłe dla oka. To tak, jakbym znów natrafiła w sieci na kolejne ff, czy fanarty z Maxem i Michaelem w roli głównej. Aż mnie ciarki przechodzą, kiedy przypominam sobie taki jeden, gdzie do panów dołączyła jeszcze Liz tworząc radosny trójkącik. Blah! Jak mówiłam są pewne zasady, których należy się trzymać Image. Szkoda, że nie wszyscy myślą podobnie w tej kwestii. Można by jeszcze potraktować to zdawkowo - bądź, co bądź to jedynie postacie wymyślone, nie są rzeczywiste, więc powiedzmy fanarty jeszcze ujdą. Ale kiedy zaczyna się już łączyć aktorów... Na miejscu Allana Rickmana i pozostałych, których wizerunki użyto w fanartach, natychmiast doprowadziłabym do zamknięcia strony. A skoro jest... znaczy to pewnie, że nikt z nich na nią nie trafił. Może to i lepiej.

Image
Last edited by Olka on Fri Sep 16, 2005 11:55 am, edited 2 times in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Jul 15, 2005 3:07 pm

Image ten obrazek jest piękny. I jakże trafny :lol: gdyby co poniektórzy bohaterowie książkowi połapali się jak też fani ich postrzegają lub co trzymają dla nich w zanadrzu...ich zemsta byłaby krwawa :mrgreen:
To tak, jakbym znów natrafiła w sieci na kolejne ff, czy fanarty z Maxem i Michaelem w roli głównej
Olka a co powiesz na ten :mrgreen:

http://images2.fotki.com/v20/photos/5/5 ... Fic-vi.jpg

szokujemy Olkę szokujemy Olkę szokujemy Olkę Image :wink:

Apropo naszej wymiany zdań odnośnie najnowszych Gwiezdnych Wojen w sąsiednim temacie- podobno mnóstwo fanów doszukało się analogii pomiędzy związkiem Anakina/Obi Wana w "Zemście Sithów" a Harry'ego/Syriusza ( zwłaszcza w piątym tomie). Że niby obaj starsi czarują pewną lekkomyślnością i kompletną niedojrzałością emocjonalną na tle swoich podopiecznych, obaj młodsi miewają tzw CAPSLOCKI- czytaj doprowadzają człowieka do szału swoimi humorami i wrzaskami, a Syriusz podobnie jak Obi Wan powinien paradować z tabliczką "Ten chłopiec (Harry/Anakin) będzie moją śmiercią" 8)
Teraz masa fanów żyje w strachu że na końcu siódmego tomu Voldemort wydyszy "I'm your father Harry" :lol:

Severus Snape

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jul 15, 2005 4:26 pm

Olka a co powiesz na ten Mr. Green
Spoko, jest dość kiepski więc wzbudza raczej politowanie ;) Aż taki szok to dla mnie nie jest. Ogólnie to nie zwracam uwagi na takie sprawy, ale od czasów tamtych dwóch ff... przy takich fanartach od razu mi się przypominają, a oba i ten o Snapie i Harrym oraz Maxie, Michaelu i Liz były dawką śmiertelną kumulując w sobie pokłady, że się tak wyrażę, niecodziennych zachowań :? I to raczej w tym tkwi problem... A teraz zacznie się nowy. Siedziałam sobie przy kompie i akurat miałam włączoną tą slashową stronkę, bo jakby na to nie patrzyć rysunki i złożenia zdjęć są doskonałe technicznie 8) Usłyszałam dzwonek do drzwi, a tu mama z pracy wróciła. Tak więc zabieram się za obiad żeby nie było, że znowu nic nie robię ;) a w ten czas brat postanowił wykorzystać moją chwiląwą nieobecność przed ekranem. Wracam na górę po 30min i zaczyna się. "Ha, ha, ha powiem mamie, że jesteś zboczona." Albo "Moja siostra propaguje pedofilię". Myślałam, że go trzepnę, pacan jeden. Zasadzam się na niego, żeby poczęstować go kopniakliem w 4 litery za te obelgi, a ten biegnie na dół i zaczyna wygłaszać te swoje idiotyzmy mamie. Ja czerwona, jak burak, stoję zła na środku salonu i próbuję się tłumaczyć, a oni... no cholera śmieją się ze mnie na całego. Co za rodzina ;) :lol: Image
Lizziett wrote:Teraz masa fanów żyje w strachu że na końcu siódmego tomu Voldemort wydyszy "I'm your father Harry" Laughing
Ta, a potem wyciągną różdżki a Harry obetnie tatkowi rękę, z której nie wytryśnie ani kropla krwi :lol: Ach te pomysły fanów. Idąc za ciosem podepnijmy się pod "Modę na sukces" - ten serial jest dopiero pełen ludzkich dramatów i niecodziennych konekscji rodzinnych. Jeszcze by się okazało, że Hermiona jest siostrą Rona, a Harry synem nie tyle Voldemorta, co Dumbledore'a. A Snape... obstawiam na brata Harryego, przecież tak się kochają. Że nie wspomnę o Draco... czyli synu McGonagall. Bellatrix to tylko podpucha. ;)
Last edited by Olka on Fri Jul 15, 2005 6:54 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Jul 15, 2005 5:46 pm

:lol: o rany. A ja myslałam że takie rzeczy to tylko mnie się przytrafiają. I że tylko ja mam braci których od czasu do czasu ma się ochotę powiesić :mrgreen: ( apropo słyszałam historyjkę o pewnej dziewczynie która wróciła do domu z zamiarem rzucenia się na "Zakon Feniksa", a jej kilkuletnia siostrzyczka która zajrzała na sam koniec oznajmiła jej niczego nieświadoma "Zginął Syriusz". Dostała w twarz. I mimo że ta dziewczyna przepraszała ją po tem z tysiąc razy i tak byłam zszokowana :? w życiu nie uderzyłam żadnego z moich młodszych braci za niezłe świństwa a co dopiero za coś takiego).
Anyway- moja mama zastała mnie kiedyś przy wklejaniu pod jednym z tłumaczeń Eli jakiś pseudoerotycznych fanartów Maxa i Liz...ona chyba nie ma takiego poczucia humoru jak twoja :roll: A te dwa fanfici o Maxie&Liz&Michaelu to może "First" Tasyfy i "Crazy Times Two" RosDeidre? :wink:
Last edited by Lizziett on Wed Jul 20, 2005 12:12 pm, edited 1 time in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jul 15, 2005 6:53 pm

Mój brat ma 23 wiosny na karku Image

A co mi tam, czytam :) I tak za 14 godzin dowiem się, czy to oryginał, czy nie.

...po chwili...

Dziś na kanale Discovery Civilisation kilkakrotnie zostanie wyemitowany pięćdziesięcio-pięcio minutowy dokument pt. "Prawdziwy świat Harry'ego Pottera". Godziny emisji: 14:05, 16:50, 20:05, 22:50, 02:05.
Tak dokument opisuje Onet.pl:
Wyprawa w poszukiwaniu legend leżących u podstaw powstania książki o Harrym Potterze oraz prawdziwe miejsca, które zmieniły się w magiczne portale, dzięki którym chłopiec przemieszcza się po świecie wiedźm, czarnoksiężników i zaklęć
Last edited by Olka on Wed Jul 20, 2005 1:02 pm, edited 5 times in total.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Jul 15, 2005 7:07 pm

Zwracacie czasem uwagę na reklamy Google pod tematami? Np. tutaj wyskakuje czasem rekmama sklepu z artykułami magicznymi.

To była informacja dla tych, co nie wierzą w czary :P
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Jul 15, 2005 9:48 pm

W Indianapolis zdażyła się kolejna sprzedaż przez pomyłkę :mrgreen: rany wypadki naprawdę chodzą po ludziach. :roll: Dwóch chłopców zobaczyło na wystawie książki i je kupiło jak również- nie zamierza ich oddać.
Jeden z bachorów twierdzi że książka jest kompletnie zaskakująca i że nikt kto czytał poprzednie tomy nie mógł się spodziewać takiego obrotu rzeczy.
2 godziny 15 minut...dla maniaków 8) dla mnie wciąż kilkanaście.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jul 15, 2005 10:45 pm

Ach te pomyłki... ;) Nie dziwię się, że chłopcy postanowili nie oddawać książek. Ja też bym nie oddała. A co mnie to obchodzi, że przeczytam przed innymi... albo nie tak, kogo obchodzi, że ja przeczytałabym to wcześniej. Prawa bym nie złamała, więc wszystko byłoby ok :twisted:

Stwierdzenie, że książka jest cholernie zaskakująca, jakoś mnie nie dziwi 8) I dziwię się, że przeczytali książkę tak szybko. Raczej zerknęli do tyłu. Chociaż, kto wie, może ukończyli kurs szybkiego czytania :) Osobiście czytam mało, zatem powoli. Potrafię większymi partiami tekstu, ale czerpię przyjemność z czytania książek słowo po słowie, dlatego i tym razem nie będzie inaczej. Tym bardziej, że będę czytać po angielsku. Daję sobie kilkadziesiąt godzin z przerwami na siku :lol: To mój ostatni post. Po nim znikam na czas czytania książki. Pa, pa i może do zobaczenia 8)

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Jul 16, 2005 12:58 pm

A więc wszystkim miłego czytania - raczej nikt już dzisiaj się tu nie pojawi :)
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Jul 16, 2005 2:30 pm

No tak miłego czytania 8) Ja tutaj chyba zaglądac nie bedę w obwaie przed spoilerkami :lol: Ach ale jakie to będize trudne, no nic miłego czytania i cicho sza z wszystkim co się wydarzy w noej książca 8)

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Jul 16, 2005 10:21 pm

Do wszystkich czekający na pana Polkowskiego i jego tłumaczenie:

ZNAMY JUŻ DATĘ! 28 stycznia - to wtedy odbędzie się premiera polskiego wydania książki. Trochę późno, przyznaję że myślałam iż wyrobią się do początku stycznia, a nie na końcówkę, ale cóż... zawsze to lepiej niż luty :) Jeszcze 6 miesięcy i 12 dni :wink:
http://www.mediarodzina.com.pl/nowa/har ... /index.php
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Jul 16, 2005 11:39 pm

ZNAMY JUŻ DATĘ! 28 stycznia - to wtedy odbędzie się premiera polskiego wydania książki.
No to współczuję wam serdecznie. Jestem na 365 stronie i wpadłam na chwilę bo mi się już w oczach mieni 8) Pewnie skończę ją dziś nad ranem...książka jest....zupełnie inna niż poprzednie. Poza scenami z Trio, Ginny (Jezu niech ją ktoś zabije albo co), Luną, Fredem&Georgem etc właściwie nie pozostało w tym już nic z książki "dla dzieci".
Na dodatek sposób w jaki zostali przedstawieni bohaterowie...cóż nie będę spoilerować ale już przy drugim rozdziale moja szczęka spoczęła na kolanach :mrgreen:

No dobra, nie powstrzymam się- Olka, chyba będę musiała wypluć wszystko co powiedziałam o Draco jako płaskim jak śledź, nędznym zerze bez cna charakteru.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jul 18, 2005 2:52 pm

Masakra, jakby to powiedziała moja młodsza kuzynka :D

Całą sobotę siedziałam jak na szpilkach, bo co prawda kupiłam książkę zaraz po otwarciu drzwi empiku (bocznych po przednie się zacieły :lol:), ale musiałam pomóc bratu w ostatecznej wyprowadzce z krakowa, także tyle co zdążyłam przeczytać 2 pierwsze rozdziały w Emiku, gdy czekałam na przejście deszczu, a potem do 17 (!) siedziałam jak na szpilkach by znów zatopić się w świecie HP. A potem to już byłam w transie ;) Planowałam niespać całą noc, ale kawy nie pomogły. Ostatni raz pamiętam 2gą w nocy na zegarku. Moje kolejne wspomnienie to pobudka na dywanie z książką pod głową (lubię sobie czytać leżąc na podłodze :)). Wniosek: musiałam zasnąć :lol: Ale tej nocy się nie poddałam i o 4tej skończyłam z paszczą rozdziawioną jak śnięta ryba ;)

Co mogę powiedzieć nie spoilerując? Zdecydowanie zgadzam się z Lizziet. Książka całkowicie się zmieniła. Brak już cukierkowych dodatków. Nasi młodzi adepci sztuki magicznej dorośli. Chociaż Ron, czasem zachowywał się jak szczeniak 8) W każdym razie Harry stał się jeszcze bardziej bezczelny, aż miło było czytać o jego perypetiach ze Snapem, jeśli można je tak nazwać :roll: Teraz mamy już do czynienia z książką sensacyjną, nawet trilerem, a jeśli wziąć pod uwagę pewne stworzenia to nawet z horrorem (Lizziet, nie miałaś wrażenia, że te końcowe sceny zaczęły podjeżdżać Władcą Pierścieni? 8)).

Masa zwrotów akcji, niesamowite zaqkończenie, a ostatnie słowa książki tylko upewniają w tym, że 7 część będzie ostrą jazdą bez trzymanki. Aż się w mnie gotuje.

Podsumowując. Jeśli chodzi o klimat książki ta zdecydowanie jest najlepsza. Naprawdę podziwiam Rowling, że potrafi to wszystko poukładać w swojej głowie. Potrafiła nawet nawiązać do wydawałoby się nieistotnych wydarzeń ze wszystkich poprzednich części. Niesamowite!

No, ale dość już. Idę szykować streszczenie. Nie, nie wrzucę go tutaj :D To dla osób z mojej listy 8)

P.S. Lizziet, a ja będę musiała przychylić się do twojej oceny Ginny :lol:
Last edited by Olka on Wed Jul 20, 2005 1:05 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jul 19, 2005 2:38 pm

Znalazłam to na Veritaserum :lol:

Image
Last edited by Olka on Fri Sep 16, 2005 11:54 am, edited 1 time in total.

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Tue Jul 19, 2005 4:06 pm

Błąd... Duży bład, że weszłam tutaj! Jasny gwint jak ja mam ochotę czytać już te książkę no. A to dopiero ukaże się 28 stycznia :evil: Slag mnie do tej pory chyba trafi :evil: Poczekam do przyszłego miesiąca i zmusze moją sis do relacji (oczywiście z tego przeklętego angielskiego :evil: na polski) I się dowiem co ta JK tam nawypisywała. Od tych spojlerów dostane zwrotu głowy! Ba! Powinny być karalne :evil:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jul 19, 2005 4:47 pm

Spoilery zostały usunięte. O teraz staramy się nie ujawniać wątków, niech tak zostanie. Ja może wrócę do naszego wspaniałego zwyczaju wklejania artów.

1. Znalazłam przepiękne Testrale (jeśli można je tak określić. W każdym razie rysunek to małe arcydzieło!)
2. Walka Syriusza i Lupina, chociaż temu pierwszemu bliżej do pumy niż psa :roll:

1.Image 2.Image
Last edited by Olka on Fri Sep 16, 2005 11:58 am, edited 3 times in total.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jul 19, 2005 9:06 pm

Jeszcze raz ja :D Chyba na poważnie niektórzy wystraszyli się spoilerów :D Tym razem jednak z innej beczki. Na Veritaserum znalazłam bardzo dobry ff (po angielsku). Króciutki - można go przelecieć w 3 minutki góra ;) Dedykowany wszystkim przeciwnikom Ginny :twsited: pisany pod Hermionę. Jest niestety bardzo przygnębiający, nawet bardziej niż Książę Półkrwi, chociaż wogóle do niego nie nawiązuje. Polecam, kawał dobrej, aczkolwiek niedługiej roboty 8)

Oto link Candle-Light

Na zakończenie - bez fanartów, za to zestaw emotek związanych z HP, które znalazłam na HP Fan Zone.


Harry Potter.......................... /\/ 8-)

Dumbledore.......................... <(8-)

Złoty Znicz............................ ^O^

Hedwiga ............................... ^(0v0)^

okulary................................. ^o-o^

Różdżka................................ *\

Ron...................................... <(;-)

Wój Vernon, zły, jak zawsze... :-{[ )

Fred i George Weasley'owie ... <(:-) (-:)>

Kafel.................................... O

Tłuczki.................................. OO

Krzywołap............................. (='-'=)
(jego łapki :))......................... (") (")

Różdźka z iskierkami.............. ======== * * *

Mój pomysł na Harry'ego .........~>8-)


...po chwili...

A jednak i fan-arty się znalazły :)

1. Harry
2. Syriusz wychodzacy z domu przy Grimmauld Place
3. Faweks
4. znów Harry
5. A to mój ulubiony art na modłę mangi. W Tomie można się zakochać... tfu, tfu, ja tego nie napisałam ;)
6. Syriusz
7. Ron i Hermiona
8. A tu poznaję tylko Hermionę i Draco. Ten w czarnych włosach pasuje mi raczej na Jamesa niż Harry'ego. Kim jest blondi, nie mam pojęcia, czyżby Lilly. A powyżej Lupin, czy kto? Ale obrazek ładny :D
9. Od lewej: Peter, Syriusz, James, Lilly i Remus
10. Na koniec Harry i Dumbledore ulepieni z plasteliny

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.[url=ttp://ic1.deviantart.com/fs7/i/2005/199/c/8/Happy_Half_Blood_Prince_by_weasleygirl24.jpg]Image[/url]
Last edited by Olka on Fri Sep 16, 2005 12:09 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Jul 20, 2005 12:05 pm

Buuuu...nie widać obrazków :cry: ani emotek :( buuu.

Candle-Light faktycznie mocne, ale chyba aż do przesady oczernia Ginny. Przypominają mi się polarowe fanfici robiące z Maxa gwałciciela :roll: albo dreamerowe przedstawiające Tess jako krwawego demona.
Nie zmienia to faktu że moje serce należy do Hermiony :mrgreen: niepięknej dziewczyny z artystyczną szopą na głowie i torbą pełną książek na ramieniu.
I naprawdę odetchnęłam z ulgą, gdy po szóstym tomie na "COS Forum" pojawił się temat "Do you think Ginny was likeable?" i MASA osób podzieliła moją opinię ( wliczając w to syndrom MarySue) i to tak agresywnie, że moderator musiał zamnkąć ten temat :roll:

Olka może zmienisz nazwę tematu, dodając- NIE SPOILERUJEMY :wink: ja usunę moje spoilery- nawet te pisane na czarno.
Acha i co to jest HP Fan Zone? Nigdy tam nie byłam.

Teraz ja spróbuję z emotkami- najwyżej się nie uda.


Image Harry

Image Ron

Image Hermiona

Image Fred

Image George

Image Lupin jako Lunatyk

Image Syriusz w swej postaci animagicznej.

Image Snape

Image Ginny rządzi :roll:

Image
Harry i Ginny Image

Powiedzcie jeśli ich nie widać.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jul 20, 2005 12:22 pm

Te emotki nie mają być ikonkami. To te proste wersje ze zwykłych znaczków, także wszystko jest ok :D Masz rację, co do spoilerów. Wymażę je wszystkie, po co psuć innym zabawę 8)

1. Faweks
2. Mróżka
3. Mrózka po raz drugi - na podstawie tych dwóch fan-artów iwdać, jak bardzo różni się ta sama postać w wyobraźni fanów HP :D

1.Image 2.Image 3.Image

Strona na temat Symboliki w serii HP. Polecam, bardzo dobra! Nie przeglądałam jej całej, więc nie obiecuję, że nie znajdą się tam jakieś spoilery na temat Księcia Półkrwi.
Last edited by Olka on Fri Sep 16, 2005 12:12 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Wed Jul 20, 2005 4:03 pm

Nie mogę się doczekac polskiego wydania HP. Jestem rozdarty pomiędzy szukaniem jak najwiekszej ilości spoillerów, a omijaniem ich szerokim łukiem. Mam nadzieję, że pozostane wierny temu drugiemu....

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests