One Tree Hill

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 26, 2005 2:54 pm

Ech, na razie brak jakichkolwiek pogłosek o powrocie GG czy OTH. Wiadmo już, że na jesień powróci "Smalville", tymczasem o tych 2 serialach ani widu, ani słychu. A może ktoś coś wie?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri Aug 26, 2005 9:10 pm

Hoho!Dawno mnie nie było! Owszem w internecie jest mnóstwo streszczeń, transkryptów, zdjęć itd. Ale chyba wszyscy są zgodni, że lepiej jest oglądać bez jakiejkolwiek znajomości treści. Bo co to za przyjemność kiedy wiemy, ze przykładowo Haley rozwiedzie się z Nathanem a potem wyjdzie za Luca. Poza tym, korzystając z okazji, informuję (choć pewnie wiecie), że Chad jest w Jeziorze Marzeń. To tak tylko dla przypomnienia.
Jane Cahill

Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 27, 2005 1:13 pm

BTW, niedawno na MTV leciał program jak robiono "House of Wax". Jak wiadomo, główną rolę grał tam m.in. Chad. W programie mignęła też jednak Sophia, która przyleciała do albo ze swoim chłopakiem (Chadem, dla niezorientowanych). Najlepsze jednak było, że to właśnie podczas kręcenia "House of Wax" Chad oświadczył się Sophii. Samej sceny oświadczyn nie pokazano, ale dość szczegółowo śledzono przygotowania Chada do nich.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Wed Aug 31, 2005 8:34 pm

Wczoraj ogladałam film Rozpruwacz- list z piekła. Grała tam Emmanuelle Vaugier, czyli Nikki. Zagrała dziewczynę o imieniu Andrea. Nie była tam dość długo, ale zawsze coś.

EDIT

Ponieważ nie chcę pisać posta pod postem informuję, że Bryan Greenberg, czyli śliczny Jake zagrał ukochanego Umy Thurman w filmie Serce nie sługa :) Polecam:)
Jane Cahill

Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Tue Mar 21, 2006 12:59 pm

Nowy sezon!!
Od soboty w miejsce Kochanych Kłopotów zostanie nadany nowy sezon OTH! Zobaczymy min. przyjęcie weselne Haley i Nathana. A więc mam pytanie czy robić streszczenia odcinków?
Jane Cahill

Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Mar 21, 2006 4:16 pm

Rób :!: Ale dopiero po wyemitowaniu, rzecz jasna.

Super wiadomośc, swoją drogą.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Thu Mar 30, 2006 9:48 am

Trochę spóźnione to streszczenie, ale streszczam:

Odcinek głównie przebiegał na podstawie retrospekcji. Początek był bardzo szokujący bowiem scena rozgrywala się w kapilicy, gdzie w trumnie leżało ciało Dana. To był tylko sen Deb.
Tak więc dowiedzieliśmy się jak to naprawdę było ze ślubem Haley i Nathana. Rodzice Haley zgodzili się na to i nawet byli świadkami. Lucas z Keithem postanowili wrócić, kiedy dowiedzieli się o tym, że Dan miał atak serca. Każdy z bohaterów przypominał sobie coś z tamtych strasznych wydarzeń, czyli Keith jak przespał się z Deb i pokłócił z Danem, Deb jak to nie chciała pomóc mężowi, który powiedział "Módl się bym umarł". Swoją drogą nieźle się wściekła jak się dowiedziała o ślubie syna z Haley. Zaczęła ją o wszystko obwiniać i w ogóle zachowała się po chamsku. Peyton z Brooke postanowiły odnowić swoją przyjaźń i udały się jachtem na wyprawę.Mało brakowało a by wszysko zostało zniszczone, gdyż Peyton wyznała, że ukryła list Lucasa, nie czytany. W końcu list został wrzucony do ognia. Brooke powiedziała: Mam nadzieję, że nie było tam pieniędzy. Poza tym H. się załamała i chciała odejść od N., ale on powiedział, że ją kocha i zawsze przy niej będzie.
W sumie to było chyba tyle. Nie mam dziś dużo czasu dlatego to streeszczenie takie skromne. Ogólnie odcinek był fajny. Dobrze było widzieć ślub N&H
Jane Cahill

Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Apr 04, 2006 1:22 am

A czy ktoś oglada na równi z USA??Bo ja tak.
I czy są tu jacyś fani LP?
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Thu Apr 06, 2006 9:51 am

Ja nie oglądam.... Jestem fanką LP

W sobotnim odcinku było o imprezie, którą Lucas zorganizował dla brata i szwagierki. Oczywiście Deb nie była zbyt zadowolona, jak zwykle ostatnio, ale wydaje mi się, że Dan się jakoś za bardzo nie przejął. Poza tym postanowił się zmienić. Dobrze traktował żonę i brata i chciał się spotkać z Lucasem. Może się zmieni?? Jak to powaga sytuacji zmienia takiego bezdusznego faceta....
Brooke nagadała wszystkim, że Haley jest w ciąży i stąd ten ślub. W końcu na imprezie Haley podeszła do niej i powiedziała: Mam zrobić przy tobie test? i pokazała jej plasterek antykoncepcyjny. Brooke dała się we znaki Peyton. Umieściła jej fotki na serwisie randkowym. Robiła jej zdjęcia min. pod prysznicem i jak się nachylała... Umówiła ją z jakimś kolesiem. Nie pamiętam nic więcej...
Jane Cahill

Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Thu Apr 06, 2006 6:37 pm

Ja jestem wielką fanką LP :D no i jak czytam nowe spoilery to jestem happy :)

S2 jest beznadziejny hehe
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Thu Apr 27, 2006 9:22 am

Sezon 2 jest nawet fajny. Brakuje mi jake'a... Przepraszam, że nie robię streszczeń, ale po prostu nie mam dostępu do internetu przez cały czas i chyba nie opłaca się robić streszczeń w środku tygodnia. Chyba,że chcecie. Jakmyślicie czy będzie coś między Lucasem i siostrą Felixa? Albo między Keithem i tą panną co przyszła kupić samochód?
Jane Cahill

Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Apr 29, 2006 4:59 pm

Tak i tak. Moim zdaniem.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Sat May 06, 2006 7:03 pm

Graalion a może by tak rozwinąć wypowiedź??
Ja myślę, że między siorą Felixa i Lucasem nic nie będzie. Felix do tego nie dopuści. Jeśli chodzi o Keitha mam nadzieję, że wreszcie mu się uda. Poza tym mam też nadzieję, że Dan nie rozbije związku Nathana i Haley. Bo jak nie.... :tomato:
Jane Cahill

Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun May 07, 2006 12:49 pm

Rozwinąć? Proszę bardzo. Między siostrą Felixa a Lucasem coś będzie, bo inaczej ich wątek w ogóle nie zostałby wprowadzony. Tak samo między Keithem a "tą panną". Na ile będzie to poważne, nie wiadomo, można tylko zgadywać. Ale na pewno "coś" będzie, bo po to w ogóle te osoby zostały wprowadzone. Żeby coś było. Romans Keitha prawdopodobnie zakończy się prędzej, kiedy wmiesza się uczucie do mamy Lucasa, względnie do mamy Nathana. Co do Lucasa, może najwyżej skończyć się na przyjaźni, jeśli siostra Felixa uzna, że ten związek zbyt martwi jej brata jak na nią. Ale moze też być wręcz przeciwnie - obie pary mogą zostać parą :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Tue May 09, 2006 11:42 am

Ja się nie zgadzam. po ostatnim odcinku widać, że między keithem a tą laską coś będzie poważnego. Może ta Deb się wtrącić, gdyż tak dziwnie się patrzyła na nich. Jeśli zaś chodzi o siostrę Felixa to ona ma za sobą jakąś przeszłość niezbyt chlubną. To może zniszczyć to co się zaczyna między nią a Lucasem. A felix się zakochał w Brooke i myślę, że to ten wątek będzie trwał najdłużej.
Jane Cahill

Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: One Tree Hill

Post by Weronika Evans » Tue Sep 11, 2007 11:08 pm

Oglądał ktoś S4? Dziś powtórzyłam sobie sceny LP i generalnie całą końcówkę. Już się nie mogę doczekać S5.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Re: One Tree Hill

Post by Justynka » Tue Sep 11, 2007 11:22 pm

Ja oglądałam 4 sezon i bardzo tego żałuję. Niestety popsuł mi smak całego serialu ;/ Boję się teraz S5...
Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: One Tree Hill

Post by Weronika Evans » Wed Sep 12, 2007 1:02 pm

A ja 4 sezon uwielbiam. Dziecko Naley, przeznaczenie dla Lucasa i Peyton,Dan się poddał,Brooke i Peyton wszystko naprawiły.Koniec trójkąta i świetny finał. Wiem tez z dotychczasowych spoilerów że S5 zapowiada się rewelacyjnie.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Re: One Tree Hill

Post by Tess_Harding » Wed Sep 12, 2007 5:18 pm

Mi się podobał sezon 4. szkoda, ze Keith nie żyje, ale Dan to głupek i wreszcie spotkała go zasłużona kara. ciekawa jestem 5 sezonu :)
Jane Cahill

Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: One Tree Hill

Post by Weronika Evans » Wed Sep 12, 2007 5:46 pm

Oh mi też szkoda Keitha ale Dan w końcu poszedł siedzieć...ale wcześniej jak się próbował zmienić i ten pocałunek z Karen..hmm.

Wiesz ze w S5 bedzie grał Kevin Federline-tak ten Kevin :roll: :roll: :roll: Bedzie miał storyline z Payton i Haley.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests