Gilmore Girls

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Apr 18, 2005 2:58 pm

Jak to nie było? Był, normalnie w sobotę 2 kwietnia, o 19.00. Tylko nazajutrz nie było powtórki, z wiadomych względów - żałoba. Nic nie zginęło :wink: Pamiętam go dokładnie, bo na forum OTH wszyscy żywiliśmy nadzieję, że pozwoli nam się na trochę oderwać od tych smutnych wiadomości w telewizji.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Apr 18, 2005 3:19 pm

Poważnie? :( A tata mi powiedział, że nie było :evil: :( Eh, no i pięknie... Nie było mnie w domu i chciałam sobie nagrać powtórkę, a tu figa :roll: I jeszcze głupia kazaa nie chce mi ściągnąć tego odcinka. Lajf is brutal :wink: :?
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Apr 18, 2005 9:19 pm

Hmm, oglądałem czy nie oglądałem ... Chyba oglądałem. Powinienem. Przypomnijcie, o czym był?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Apr 19, 2005 10:06 am

To był odcinek 1.9 (With Arms Outstretched). Brookie uwiodła Lucasa :P, Lucas zrobił sobie tatuaż :lol:, Peyton uświadomiła sobie, że chce być z Luke'iem, chciała wyznać mu, co do niego czuje, ale gdy do niego przyszła, zastała tam Brooke :cry:, a Nathan, żeby wygrać mecz dla ojca, wziął prochy i wylądował w szpitalu :( To tak w skrócie :wink:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Apr 19, 2005 2:04 pm

Heh, no ten to na pewno widziałem :mrgreen:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Apr 19, 2005 2:11 pm

Brookie uwiodła Lucasa, Lucas zrobił sobie tatuaż, Peyton uświadomiła sobie, że chce być z Luke'iem
Powiedzcie mi, gdzie była moja głowa, kiedy postanowiłam tego wieczoru zostać na podwórku i obejrzeć powtórkę następnego dnia? :cry:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Tue May 31, 2005 9:57 pm

No, ja mam taką sprawę. W jednym z odcinków w 1 serii wystąpił taki aktor Glenn Dunk. Wtedy gdy jeszcze był Tristan. On grał też w ostatnim odcinku Dead Last. Czy ktoś mi może wyjaśnić ile on ma lat?? Mi wygląda na jakieś 20, ale pisze, że urodził się w 1990, czyli ma lat 15. to chyba niemożliwe zważywszy na to, że w 2001 roku musiałby mieć ich 11. ale wtedy nie wyglądałby na 20!
Jego fota, dla przypomnienia!
Image
czy on wygląda na 15 lat?
P.S. wystąpił w odcinku pt. Concert Interruptus czy jakoś tak...
Jane Cahill

Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Oct 18, 2005 12:45 am

GC w końcu powraca. Od soboty ma lecieć nowa seria, tam gdzie poprzednio - TVN7, o 19:00.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Oct 18, 2005 12:57 am

a kiedy to leciało? soboty, niedziele?

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Oct 18, 2005 3:22 pm

W soboty. Skoro piszę że od soboty, to chyba jasne :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Oct 18, 2005 5:02 pm

sorry, to wciąż ta matma. wyżarło mi mózg :shock: :wink:

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Thu Oct 20, 2005 3:51 pm

Faktycznie... będzie. Nie miałam jak napisać bo jestem na studiach i dużo zajeć. W soboty o 19.00 na TVN & a w niedzielę coś około 14 czy po bedą powtórki! Cudownie! Już się nie mogę doczekać!
Jane Cahill

Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri Nov 04, 2005 10:16 pm

Mam pytanie. Co myślicie o tym co zrobiła Rory, czyli, że przespała się z Deanem? On ma żonę i w ogóle... Ja sama nie wiem co mam myśleć...
Jane Cahill

Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Nov 05, 2005 2:49 pm

To ja mam pytanie co myślicie o obecnej sytuacji Deana. Wydawało się, że jest nieszczęsliwy w małżeństwie. ale ostatnio widać, że jego żona się stara, chce wszystko naprawić, że go kocha. Ale Dean z kolei kocha Rory i widać było w oskarżeniach o odebranie telefonu, że obecnie celowo próbuje doprowadzić do konfliktu, by mieć wymówkę by się z nią rozstać. I sam zresztą czuje, że postępuje niesprawiedliwie. Co teraz powinien zrobić? Rozstać się z żoną, bo poczuł coś do swej pierwszej miłości? Czy próbować naprawić swe małżeństwo? Może obecnie nie jest to pytanie tak aktualne, po tym jak żonka znalazła list Rory i wyrzuciła Deana z domu, ale jestem ciekaw co myślicie o tej sytuacji.

A odnośnie czynu Rory - niewątpliwie postąpiła źle. Podobnie jak on; on w sumie postąpił jeszcze gorzej. Dean jest żonaty i póki tak jest, nie powinno dojść między nimi do zbliżenia. I tutaj nie ma co gdybać. Można jedynie pokusić się o zrzucenie części winy na emocje chwili. Nie planowali przecież tego, to wydarzyło się spontanicznie. I słusznie postąpiła Rory, usuwając się później w cień, pozwalając Deanowi zdecydować z kim chce być, wyjeżdżając do Europy. Tyle że Dean okazał się niezdolny do podjęcia ostatecznej decyzji.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Sat Nov 05, 2005 7:27 pm

Moim zdaniem Lindsay zawsze sie starała. Widać, że od zawsze go kochała. To dla niego uczyła sie gotować i prowadzić dom. Przecież na początku nie była dobrą gospodynia. Czasami zachowywała się dziecinnie, ale w końcu ani ona ani Dean nie byli zbyt dorośli na małżeństwo. Moim zdaniem Dean podjął tą decyzję pod wpływem chwili. Rory była z Jessem i nic nie wskazywało na to, że przestanie być. On po prostu musiał się kimś pocieszyć. Takie jest moje zdanie. Lindsay od poczatku go kochała. Zabolało ja to, że mąż się od niej oddala, że dziwnie się zachowuje. Zrobiła źle czytając jego korespondencję, ale jak on się zachowywał? Np. ta sytuacja z telefonem. Wydarł sie na nią tak jakby kogoś zabiła czy cos w tym stylu! To było okropne. Ona po przeczytaniu tego listu załamała się! Kto by się nie załamał po tym jak by sie dowiedział, że ukochana osoba go zdradza? Ja na pewno! I podziwiam ją, że odważyła sie na to, że wywqaliła go z domu! Mało kto zdecydowałby sie na taki krok. Ta scena z ubraniami była rewelacyjna! Brawo Lindsay!

Myśle, że Dean powinien wziąć rozwód. Rani siebie i Lindsay. ona ma szanse by znaleźć kogoś kto ją pokocha a on bedzie z Rory. Wtedy to juz nie będzie zdrada.
Jane Cahill

Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Jun 08, 2006 8:14 am

Wg. mojego programu dzis o 19:00 na TVN7 "Kochane Kłopoty". Sądząc po porze emisji - powtórki.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Mon Jun 19, 2006 3:22 pm

jejku, jaka ja jestem nie w temacie!!! obecnie siedze na florydzie, gdzie leci GG, ale ostatni sezon. niestety, nie ogladalam od pierwszego odcinka wiec nie wiem co i jak.
poza tym ogladalam ostatnio serial Supernatural z Jaredem padaleckim i jensenem Acklesem. opowiada on o dwoch braciach podrozujacych po swiecie i zmagajacych sie z mocami nadprzyrodzonymi. nawet fajny. ciekawe kiedy bedzie w Polsce??
Jane Cahill

Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests