Ciek wodny płynie dalej

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Nov 05, 2004 7:46 pm

OMG!!! :shock: Na POLSACIE leca nowe (no przynajmniej u nas) odcinki "Cieku wodnego Dawsona"!!! Jakie szczescie, ze w srode darowalem sobie zajecia i zostalem w domu! Gdyby nie to kto wie kiedy bym sie w ogole dowiedzial!! Akurat w czsie kiedy leci "Ciek..." mam wyklady. Mozna by powiedziec sobie, ze to szcescie (dla nie-studentow zdradze, ze wyklady sa nieobowiazkowe) ale tak nie jest! Mam wyklady z ptrzedmiotu z ktorego, sa tylko i wylacznie wyklady (brak cwiczen)! ;( To oznacza, ze trzeba na nie jednak chodzic ;( Na dodatek kobieta puszcza liste (to jeszcze nie tak zle, bo ktos mogl by mnie dopisac) ale czesciej osoniscie sprawdza liste obecnosci! (wyczytuje wszystkich jak w szkole, a to oznacza, ze jest zle) Lece sprawdzic kiedy sa powtorki (jesli sa w ogole), moze jakos pokrece planem zajec i uda mi sie je obejzec. :oops:

edytowane:
AAAAAAAA!!! To straszne! Dlaczego Ciek nie lici w weekendy??? Teraz leci dwa razy w tygodniu (w srody i piatki) powtorki tez sa, niestety w moim zasiegu jest tylko odcinek piatkowy ;( Kiedy leci ten ze srody mam cholerny wyklad, a jak sa powtorki sa cwiczenia i nawet jesli poszedlbym na zajecia z inna grupa nie zdaze do domu zeby je obejzec ;(
Last edited by Kwiat_W on Fri Nov 05, 2004 7:59 pm, edited 1 time in total.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Nov 05, 2004 7:55 pm

hehehe no tak Dawson's Creek wróciło :cheesy: I Kwiatq rozumiem co czujesz też w środy akurat w tym czasie mam wykłady :cry: No i powtórki wcale nie maja takich super godzin abym mogła to nadrobić :?

User avatar
Cicha
Nowicjusz
Posts: 125
Joined: Sun Jun 20, 2004 10:17 pm

Post by Cicha » Fri Nov 05, 2004 9:58 pm

Taaaa.....Jezioro Marzeń....w życiu obejrzałam chyba tylko pare odcinków i to dawno temu, a ostatnio koleżance streściłam cały serial...heh...nie wiem jak tego dokonałam...to jest jeszcze bardziej mdłe od "plebanii", którą oglada moja ciocia...heh
Last edited by Cicha on Sat Nov 06, 2004 12:07 pm, edited 1 time in total.
"I have never had a love like this before, neither has he so..."

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Nov 05, 2004 11:38 pm

Jeśli chodzi o filmy, to jest osobny temat, jeden dla lubianych i jeden dla nielubianych. I jeszcze jeden o premierach. I ja naprawdę nie wiem kto to wszystko zakłada :wink:

PS: Sugeruję, by wypowiedzi zawierające sarkazm, a mogace być odczytane na poważnie, ujmować w coś takiego: [s]TEXT[/s]. Zaoszczędzi to zamieszania i kłopotów z porozumieniem.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 06, 2004 12:11 pm

odnosnie czego to bylo...?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Nov 06, 2004 10:36 pm

Ciek mdly??? :evil: I to mowi ktos ogladal Roswell??? :twisted: :P W Cieku nikt nikomu nie wciska kitu typu "widzielisy swoje dusze".

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 06, 2004 11:14 pm

Zgadzam się! DC wcale mdłe nie są Cicha :evil: Oj nagrabisz sobie :twisted: W DC wszystko było takie realne zero niewyjaśnionych zdarzeń :lol: Ma to swoje wady, ale i zalety też :cheesy: Ja lubiłam i lubie DC :cheesy:

User avatar
Cicha
Nowicjusz
Posts: 125
Joined: Sun Jun 20, 2004 10:17 pm

Post by Cicha » Sat Nov 06, 2004 11:27 pm

Piter uwaga Graalion była co do mojego wczesniejszego postu, bo pisałam o filmach rzeczywiscie tematy mi się pomieszały, ale potem edytowałam mój post i już tego nie ma!
Te wasze Cieki są mdłe...jak...jak...jak nie wiem co! :D Już wiem...sa mdłe jak tekst o "ogladaniu swoich dusz"! :cheesy: Najpierw ze sobą są, a potem nie, a potem znowu razem i znowu nie! Tak w kółkooooooooo! :P Może i w cieku nie ma "Ogladalismy swoje dusze", ale za to jest "Porozmawiajmy o życiu"! Bleeeeeh! :cheesy: A akcja w Cieku polega na tym, że jeden bohater przesypia sie lub łączy w parę z dugim...my przynajmniej mamy strzelanie, kosmitów i inne takie rozrywki!
No i mnie kurcze zbulwersowaliście :twisted: ! :wink:
"I have never had a love like this before, neither has he so..."

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 06, 2004 11:34 pm

Oj Cicha przesadzasz :evil: DC jest fajne a to, że Tobie się nie podoba to trudno :lol: I DC nie ogranicza się tylko do tego, że jednen bohatre jest z drugim itp. jest bardziej realny niz Roswell, co nie oznacza, że lubię go bardziej niż Roswell o nie nie, ale jest np.lepszy niż tutejszy 3 sezon :lol:
No i Cicha milcz bo... bo... bo Cię zablokuję na gg :twisted:

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Sat Nov 06, 2004 11:43 pm

Mdłe, Cicha? Może bohaterowie DC mają małe zawirowania miłosne, ale w porównaniu z taką np. "Modą na sukces"... Tam przynajmniej nie ma takich, którzy mają po 5 żon czy mężów i co tydzień znajdują sobie nowych... Dlaczego tekst typu "Porozmawiajmy o życiu" ma być taki zły? A o czym mają rozmawiać? Wiele nieporozumień między ludźmi wynika właśnie z braku porządnej konwersacji. DC to serial o zwykłej młodzieży i ich problemach. No cóż, nie można produkować samych seriali fantastycznych, bo to by było nudne. Ze zwykłymi bohaterami czasem nawet łatwiej się identyfikować, bo łatwiej możemy zrozumieć dziewczynę z rozterkami miłosnymi niż jakiegoś gościa sfrustowanego pogonią za kosmiczną galaretką. :wink: Ja lubię DC, chociaż kiedyś mnie wzdrygało na samą myśl o tym serialu.
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
Cicha
Nowicjusz
Posts: 125
Joined: Sun Jun 20, 2004 10:17 pm

Post by Cicha » Sat Nov 06, 2004 11:46 pm

Nie ośmielisz się mnie zablokować! Za bardzo lubisz ze mną rozmawiać..i nie bedziesz wiedziała co sie dzieje z Cz.S! Dla mnie fakt, że DC jest bardziej realne od Roswella, wcale nie sprawia, że lubię je bardziej...Roswell jest właśnie ;lepsze pod tym wzgladem, że coś się dzieje. Takie nieludzki, zakrecone problemy sa najlepsze. I co z tego, że nierealne...takie wymyslone sa lepsze od prawdziwych, bo prawdziwe sa banalne - przynajmniej wiekszość. On zrywa z nią, ona idzie do innego, ten odchodzi ze szkoły...banał, banał i nuda...i jeszcze ryczą. Jakie to smutne. Wezmy pod uwage takze fakt, ze ja do nazbyt wrazliwych osob nie naleze...i takie wydarzenia na mnie nie działają. A Mode na sukces zostawmy w spokoju, bo nawet nie wypada o tym publicznie mówić :cheesy: To już kicha kompletna! I to podwójna kicha! A ja tam bohaterów DC nie rozumiem...za dużo w nich twórczego myslenia, refleksji...bleee....
Nawet nie próbuj mnie blokować Onarze, bo Ci nie zadedykuję nastepnej części HKN, a miałam taki zamiar...hehe...szantaż jest zawsze najlepszym rozwiazaniem :cheesy:
"I have never had a love like this before, neither has he so..."

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 06, 2004 11:49 pm

A najlepsze jest to, że Cicha ogląda DC :cheesy: Tak tak dobrze czytacie przyznała mi się :twisted:
No no nie zablokuję Cię przynajmniej do czasu tej dedykacji :cheesy:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Nov 07, 2004 1:33 am

Ludzie, proszę, nie licytujcie teraz DC i Roswell. Ja lubię oba seriale i nie czuję potrzeby obrzucania któregokolwiek z nich błotem :P
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Cicha
Nowicjusz
Posts: 125
Joined: Sun Jun 20, 2004 10:17 pm

Post by Cicha » Sun Nov 07, 2004 9:18 am

Ogladałam Onarze. A teraz już nawet nie ogladam, bo o tym zapominam :0 A ja tego mimo wsztystko nie lubię...
"I have never had a love like this before, neither has he so..."

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Nov 07, 2004 2:49 pm

Graalion wrote:Ludzie, proszę, nie licytujcie teraz DC i Roswell. Ja lubię oba seriale i nie czuję potrzeby obrzucania któregokolwiek z nich błotem :P
My nic nie obrzucamy, aj tez lubie oba seriale :cheesy: Tylko Cihca to take echem dziwna jest :lol:

User avatar
Cicha
Nowicjusz
Posts: 125
Joined: Sun Jun 20, 2004 10:17 pm

Post by Cicha » Sun Nov 07, 2004 5:20 pm

Tylko Cihca to take echem dziwna jest
Dziwna...hmmmm...może i tak :cheesy: Ale pamietajmy, że "dziwna" nie znaczy gorsza. A to wcale nie ja pierwsza zaczęłam porównywać DC! No, ale nie będę wytykała palcami :cheesy:
"I have never had a love like this before, neither has he so..."

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Nov 07, 2004 7:15 pm

Mam dobra wiadomosc!!! Juz sie nie musze martwic o to, ze mam zajecia kiedy leci Ciek! Wllasnie dostalem wiadomosc, ze na stancji zapsul sie telewizor! :D :) :? :( :cry:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 07, 2004 9:27 pm

cieszymy sie razem z Toba :mrgreen:

ps: niedawno widzialem jeden odcinek DC (chyba pierwszy w mojej karierze). Katie Homes byla idealna. ta blonynka taka srednia (troche za slodka nawet jak na moj gust).

no, to chyba podsumowalem Wasza dyskusje. macie jeszcze jakis serial o ktorym chcielibyscie poznac moje zdanie?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Cicha
Nowicjusz
Posts: 125
Joined: Sun Jun 20, 2004 10:17 pm

Post by Cicha » Sun Nov 07, 2004 9:47 pm

Dla mnie Katie Holmes i grana przez nią Joey to taka druga Liz Parker czyli dla mnie już na wstępie odpada...a Dawson to taki typ Maxa :/
Podsumowując cała dyskusję to Roswell rządzi...też mi nowość :cheesy:
A ja może i nie lubię ogladać waszego DC, ale za to lubię Boston Public, Różowe Lata 70-te, Ally McBeal i.....ZWARIOWANY ŚWIAT MALCOLMA!!!! :D To dopiero jest genialny serial!
PS. Ten post nie zawiera w sobie ani szczypty sarkazmu..tak mówię, gdyby ktoś nie brał mnie i Malcolma na powaznie :D
"I have never had a love like this before, neither has he so..."

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Nov 08, 2004 2:14 pm

DC - fajnie, że leci, tylko te godziny :roll: nie zawsze zdąże.
Smallvile, leci od początku na TVN7, i to mi przypomina jak była pierwsza emisja Roswell po 22. Teraz TVN7, tez stosuje tę politykę.
A wogóle miłośnicy tego serialu mają dobrze, skończyło się nadawanie w tvn to tvn7 nadaje! Szkoda, że braterskie telewizje polsat i tv4 nie wpadły na to względem Roswell. :? Chociaż zawsze pozostaje nadzieja...
Aha, Renya, oglądałam już :wink: dwa odcinki Twojego serialu, i powiem Ci, że niczego sobie. Wart obejrzenia! Ostatni szczególnie przypadł mi do gustu. Tylko te godziny... Z wykładów, z niedzieli wiem tylko połowę. :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests