Test kompetencji

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Boisz się egzaminów?

Bardzo!!! :(
7
27%
Tylko troszeczke :)
3
12%
Nie boję się, jestem dzielny/dzielna
5
19%
Nie obchodzi mnie ten głupi egzamin
2
8%
Hehehe nie pisze go wtym roku
9
35%
 
Total votes: 26

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Test kompetencji

Post by ;-) » Sat Apr 10, 2004 11:45 am

Jak wiecie niedługo bo już prawie za 3 tygodnie będzą testy kompetencji (humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy). Niestety ja też będe go musiała pisać w tym roku :cry: Chciałam życzyć powodzenia innym trzecio-klasistą, aby dobrze napisali ten egzamin i żeby dostali się do swoich wymarzonej szkoły. Ja już moją znalazłam teraz musze tylko się modlić żeby mnie przyjeli tam.
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Apr 10, 2004 4:35 pm

Koruś mnie to czeka dopiero/już (zależy od punktu widzenia :wink: )za rok...
Jak znam życie to zemdleję zaraz na początku egzaminu :lol:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Apr 10, 2004 4:45 pm

(...)Ja już moją znalazłam teraz musze tylko się modlić żeby mnie przyjeli tam.
A nie lepiej się pouczyć...?

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sat Apr 10, 2004 5:00 pm

No to będe się modliła i uczyła :D A ja jak znam życie to spapram ten egzamin :cry: Szalona_szatynka ciesz się że masz jeszcze rok, bo ja mam tylko 3 tygodnie :cry: :cry: :cry:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

Presea
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Feb 08, 2004 1:54 pm
Location: Lublin
Contact:

Post by Presea » Sun Apr 11, 2004 5:38 pm

Ja też piszę w tym roku. ale się nie boję. próbne mi dobrze poszły i zupełnie nie wiem, dlaczego moje koleżanki takie zestresowane... :? Szkoły mam dwie na oku - zobaczymy do której mnie przyjmą...

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Apr 12, 2004 2:14 pm

Mi źle poszły próbne egzaminy, ale mój wynik był jednym z lepszych w klasie. Ile miałaś pkt z próbnych Pressa? Ja miałam 65(30 z majcy i 35 z humanistycznego) :cry:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Mon Apr 12, 2004 8:08 pm

Mój rocznik jako pierwszy miał zaszczyt pisać test gimnazjalny.Wszyscy się bardzo martwili ale nie było tak żle :) (z humanistycznego dostałem 40pkt a z matem-biol tylko 33pkt) Ten test to nic trudnego tylko trzeba do niego podejść na luzie i z jakąś wiedzą(chociaż minimalną)bo w mojej szkole byli i tacy co przyszli na kacu albo nic nie umiejąć i licząc tylko na ściągi.Głowy do góry wystarczy że przyjdziecie i juz zdacie:)
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Tue Apr 13, 2004 11:57 am

lyson666 wrote:Głowy do góry wystarczy że przyjdziecie i juz zdacie:)
Jakie optymistyczne podejście do sprawy :wink: :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Apr 13, 2004 12:29 pm

Ja juz napisalam wedlug Gazety Wyborczej wyszlo mi 33p na 40p :) JAk milo :D

Presea
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Feb 08, 2004 1:54 pm
Location: Lublin
Contact:

Post by Presea » Wed Apr 14, 2004 8:41 pm

miałam 43 z humana i 31 z mat-przyr = 74 Zadowolona jestem.

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Thu Apr 15, 2004 3:57 pm

ehh... ja tez w tym roku pisze... :roll: beznadzieja... ja nie wiem po co ktos w ogole wymyslil cos takiego... według mnie zupełnie nie potrzebnie... tak jak bylo wczesniej bylo ok... no ale nie bede narzekac...i tak to nic nie zmieni...

co do tego czy sie boje... to nie...zobaczymy jak bedzie dzien przed ale narazie strachu ani widu ani słychu... poza tym jest tak jak napisał lyslon666:
Głowy do góry wystarczy że przyjdziecie i juz zdacie:)
:)

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sun Apr 18, 2004 8:34 pm

A mi troszke nie poszlo :roll: Ale don`t worry... wystarczy, ze sie stresowac nie bedziecie :roll:

User avatar
ujemny
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Feb 22, 2004 12:26 pm
Location: Swiete miasto
Contact:

Post by ujemny » Mon Apr 19, 2004 8:15 am

Ja wam powiem ze egzaminy to pic na wode. Matura czy tez mala matura to tylko formalnosc. Zreszta ta mała matura to jest tylko po to zeby mogł ktos zarobic na tym calym interesie. Drukarnia, komisja, sprawdzacze itp. Poprostu sie idzie wyluzowanym siada sie i pisze to co sie wie a jak sie nie wie to idzie sie do nastepnego pytania a potem wraca mysli i strzela :mrgreen:

Niedajmy sie zwartiowac matura mala czy duza to nic w porowaniu z tym co nas czeka w zyciu :?
3 Sezony Roswell w DVD rip dostępne zapraszam do wymiany jeśli ktoś ma słabe łącze a pragnąłby mieć kolekcje na swej półce
A takze dodatki do 1 sezonu :D

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Apr 19, 2004 4:45 pm

Ja miałam egzanimy w zeszłym roku i było spoko, jakoś się nie przejmowałam. No a teraz mam luzik, następny egzamin to maturka, ale dopiero za 2 lata. Do tej pory będą same sprawdziany :(
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Apr 19, 2004 9:42 pm

Da się to przeżyć... Choć przed samym wejściem wszystkim zrzedła mina :wink: Za to potem była niesamowita ulga, że już po wszystkim. Przy niektórych pytaniach okazało się, że np. nie przerabialiśmy tego albo tylko pobieżnie, ale wtedy zamyka się oczy i zaznacza na ślepo. A przy wyborze dalszych szkół - wszyscy mówią, że idą tam, tam i tam, do trzech najlepszych szkół, a potem okazuje się, że nikt tam nie zdawał. Będzie dobrze :wink:
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue May 04, 2004 4:02 pm

A więc wszystkim życzę jutro i pojutrze na testach przedewszystkim: wiedzy (choć to nie zawsze się da), opanowania (nie traćcie głowy!), udanego ściągania, i szczęścia!!!
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue May 04, 2004 9:35 pm

Życzę powodzenia na egzaminach jutro i w czwartek, będę 3mać za Was kciuki, na pewno sobie poradzicie i dostaniecie się do wymarzonych liceów. Opanujcie stres i do dzieła! :) Gorąco pozdrawiam wszystkich, których to czeka...a mnie za tydzień czeka cośo wiele gorszego :(

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Tue May 04, 2004 9:58 pm

HEH... JA JUTRO PISZE :/ JAKOS TO BEDZIE....
W OGOLE DAWNO MNIE TU NIE BYLO... ALE TO WSZYSTKO WINA TYCH PRZEKLETYCH EGZAMINOW... (UCZYC MI SIER KAZALI)
ALE CO TAM BEDZIE JAK MA BYC... ZYCZE WSZYSTKIM POWODZENIA NA EGZAMINACH... NO I PRZEDE WSZYSTKIM NA MATURZE :D BO TO O WIELE GORSZE

POZDRAWIAM :*

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue May 04, 2004 10:27 pm

Ja też wam życzę powodzenia

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed May 05, 2004 12:07 pm

Doszły mnie słuchy, że część humanistyczna już skończona. Pytanie zasadnicze - jak Wam poszło? (na pewno dobrze :D i tak samo będzie jutro). O czym było i czy było trudne? (sorki, że się tak dopytuję, ale moja psiapsiółka zdaje w tym roku i chcę się zorientować co i jak :wink: ).

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests