Smallville c.d. ?

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Re: Smallville c.d. ?

Post by Justynka » Tue Feb 09, 2010 11:31 pm

Widzę że wieczna zrzęda wróciła ;p

A to cmentarzysko właśnie staramy się odświeżyć ;p
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Smallville c.d. ?

Post by MAX EVANS » Wed Feb 10, 2010 12:06 am

Justynka wrote:Widzę że wieczna zrzęda wróciła ;p

A to cmentarzysko właśnie staramy się odświeżyć ;p
Rzeczywiście ten chłop jest jakiś marudny. Przeszkadza mu to że się staramy i nie chcemy dopuścić do upadku tego forum czy co?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Smallville c.d. ?

Post by Beauty_Has_Come » Wed Feb 10, 2010 2:50 pm

MAX EVANS wrote:Rzeczywiście ten chłop jest jakiś marudny. Przeszkadza mu to że się staramy i nie chcemy dopuścić do upadku tego forum czy co?
To charakterystyczny urok Pitera (spójrz na jego rangę :) ) Ja się cieszę, że wrócił :cheesy:
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Re: Smallville c.d. ?

Post by piter » Fri Feb 12, 2010 3:47 am

MAX EVANS wrote: nie chcemy dopuścić do upadku tego forum czy co?
poniewaz nie sadze, zebym przy pomocy klawiatury zdolal wyrazic swoja... hmm.. niech bedzie, ze wesolosc, to ogranicze sie do poprzedzonego tym krotkim wstepem milczenia. to be continued.
Beauty_Has_Come wrote:To charakterystyczny urok Pitera (spójrz na jego rangę :) ) Ja się cieszę, że wrócił :cheesy:
Moja droga Pieknosci Co Doszla, czy my sie znamy..? Bo jakkolwiek ciesze sie na widok prawie kazdego kto cieszy sie widzac mnie (z pominieciem kanibali, napalonych facetow, swiadkow Jehowy, komornikow, prawnikow, losowych osob odzywajacych sie do mnie na gg, siostr zakonnych, TIRowek, panow "da pan zlotowke", mamy, taty i czterech jezcow apokalipsy), nie wydaje mi sie, zebysmy zostali sobie oficlyalnie przedstawieni. Tak wiec, jestem piter.


ps, jezeli jestes facetem, to blagam, nie odpisuj... :wow: najlepiej idz sobie. daleko. nie, nie: jeszcze dalej.. jeszcze troche.. nadal widzisz ekran? to jeszcze. i powtorz do skutku.

ps2: nie jestem wieczna zrzeda. jestem Malym Slodkim Promyczkiem Swiatlosci W Waszej Ponurej Rzeczywistosci :tak:

ps3: teraz zaczyna sie to wspomniane wyzej milczenie... aaaand GO!

...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Smallville c.d. ?

Post by MAX EVANS » Fri Feb 12, 2010 3:14 pm

piter wrote:ps2: nie jestem wieczna zrzeda. jestem Malym Slodkim Promyczkiem Swiatlosci W Waszej Ponurej Rzeczywistosci :tak:
Piter twoja ranga na którą z pewnością w odpowiedni sposób zasłużyłeś mówi nam co innego? :) A jeśli chodzi o Beauty_Has_Come to informuje cię że jest kobietą :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Smallville c.d. ?

Post by Beauty_Has_Come » Fri Feb 12, 2010 4:39 pm

piter wrote:Moja droga Pieknosci Co Doszla, czy my sie znamy..?
Cały piter :cheesy: Choć w tym momencie nie wiem, czy popisujesz się sarkastycznym i odbiegającym od treści tłumaczeniem (ale tego już próbowali) czy nie znajomością języka angielskiego (znaleźli się i tacy). Liczyłam na coś oryginalniejszego :|
piter wrote:Tak wiec, jestem piter.
Jestem Beuaty_Has_Come :cheesy:
piter wrote:ps, jezeli jestes facetem,
Wystarczyło sprawdzić w profilu -zajęło by krócej niż napisanie tego zdania :wink:
piter wrote:Malym Slodkim Promyczkiem Swiatlosci W Waszej Ponurej Rzeczywistosci
Ależ by to musiała być mroczna rzeczywistość ;) Ale marzenia - dobra rzecz ;)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests