Oscary

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Oscary

Post by niki » Mon Mar 01, 2004 2:09 am

Tak sobie czekam i myśle czy jest ktoś taki , kto jak ja również czeka w tym momencie na Oskary?
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Mar 01, 2004 2:15 am

Jest masa ludzi - może i ja do nich dołącze... - tylko sprawdze czy mój średniowieczny telewizor jeszcze działa . No i mam nadzieję że ejst to na jedynce bo innych kanałów chyba nie odbiera...

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Mon Mar 01, 2004 2:17 am

A myślałam ,że jestem osamotniona!
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 01, 2004 9:51 am

Obejrzałam moze ze dwie godzinki "Oskarów" (wygonili mnie od compa, więc coś trzeba było robić :wink: ), a potem zrezygnowałam, bo i tak oglšdałam to w pół-śnie, tak więc nic kompletnie nie wiem :( Czy ktoś, kto wytrwał do końca, mógłby to krótko zrelacjonować i przedstawić kto wygrał w jakiej kategori? Nie chce mi się szukać po portalach, a skoro powstał taki temat, to można to wykorzystać.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Mar 01, 2004 1:38 pm

Ja nie oglądałam, ale za to przeczytałam sobie dzisiaj na wirtualnej polsce o oskarach.
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Mar 02, 2004 12:32 pm

Ja oglądałam!! Calusienką ceremonię :cheesy: I nie żałuję, chociaż miejscami rzeczywiscie było nudnawo.

Najbardziej podobał mi się Billy Crystal, to co zrobił na samym początku było niesamowite, aż się popłakałam ze śmiechu :haha: - ma gościu pomysły trzeba mu to przyznać, albo w trakcie ceremoni jak "czytał ludziom w myślach" :haha: albo przedstawiał wyniki wywiadu przeprowadzonego przez niego ze sławnymi ludźmi na temat który film jest ich ulubionym :haha:

Cieszy mnie też wygrana LOTRa, chociaż tylko jednego Oscara bym im nie przyznała - za najlepszą piosenkę, moim zdaniem o wiele bardziej na statuetkę zasługiwała piosenka "Scarlet Tide"

Za rolę drugoplanową miałąm nadzieję, że statuetkę zgarnie Bennicio Del Toro, no ale trudno się mówi, Tim chybateż na nią zasłużył

Bardzo podobał mi się również moment, gdy prezenter przedstawił mała Keishę Johhnemu Deppowi, to było takie słodkie.

Poza tym szkoda, że POTC nie zdobyło chociaż jednej statuetki, ale i tak podobała mi się ceremonia:))
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Mar 02, 2004 6:46 pm

Kto ile zdobył oskarów itp. można sobie poczytać na http://oskary2004.interia.pl/aktualnosc ... inf=476894
Żadnego, spośród nominowanych filmów (oprócz "Powrotu króla") nie oglądałam, ale mimo to miałam swoje typy, np. Charlize Theron jako najlepsza aktorka. Kibicowałam też Sofii Coppoli, bo bardzo podobał mi się jej jeden z poprzednich filmów, "Przekleństwa niewinności". Przypuszczam, że "Między słowami" też zasłuży sobie u mnie na podobne uznanie, jeśli uda mi się go obejrzeć. "Władca pierścieni" pobił wszystkich i zgarnął aż 11 statuentek, jestem pełna podziwu :shock: Ale Jacksonowi się należało.
Billy Crystal - uwielbiam go :cheesy: (od czasów "Kiedy Harry poznał Sally" z Meg Ryan :D ).
Trochę zdjątek mamy tutaj: http://serwisy.gazeta.pl/fotografie/5,3 ... 39749.html
o wiele bardziej na statuetkę zasługiwała piosenka "Scarlet Tide"
Janet, z jakiego filmu jest ta piosenka? :roll:
Bardzo podobał mi się również moment, gdy prezenter przedstawił mała Keishę Johhnemu Deppowi, to było takie słodkie.
Chociaż Keishy z żadnego filmu nie kojarzę, to w stuprocentach zgadzam się z Twoimi odczuciami. Ja to bym chyba na jej miejscu zemdlała z wrazenia :wink: . A ona zachowała "zimną twarz". Trudna sztuka.

Żałuję, że nie dotrwałam do końca oskarowej gali. Zwłaszcza dlatego, że następnego dnia nie musiałam wstawać rano do szkoły i mogłam spokojnie obejrzeć.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Mar 02, 2004 8:29 pm

lizzy_maxia wrote:
o wiele bardziej na statuetkę zasługiwała piosenka "Scarlet Tide"
Janet, z jakiego filmu jest ta piosenka? :roll:
Ta piosenka pochodzi z filmu "Cold Mountain" (Wzgórze Nadziei) i jest naprawdę fantastyczna!!!

Jeśli zaś chcesz obejrześ skrót Oscarów to dziś na jedynce po 21 jakoś będzie powtórka
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Mar 02, 2004 10:02 pm

Dzięki Janet za piosenkę (właśnie sobie ściągnęłam ---> bardzo ładna, ale jako że piosenki z "Władcy..." też nie kojarzę - choć oglądałam, to nie wiem, która ładniejsza), a jeszcze bardziej za wiadomość o skrócie! Dziś (2 marca) na TVP1 o 21.55. To już z pewnością obejrzę. Jeszcze raz wielkie dzięki. Cmoki, jak to mówi moja qumpela :cheesy:

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Thu Mar 04, 2004 12:45 am

Ja niestety też nie oglądałem... Było to dla mnie za późno... Zresztą musiałem o 06.30 wstać... Kumpel mój oglądał całą uroczystość na przykład i wcale nie spał... :!: Jedno jest pewne- ja bym tak nie mógł. Troszkę zaskoczyło mnie, że LOTR dostał aż 11 oskarów... Myślałem, że będzie to około 6... Ale to miłe zaskoczenie, tym bardziej, że film mi się bardzo podobał...

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Mar 04, 2004 9:25 pm

hmmm myślę, że w tym roku było najnudniejsze rozdanie oskarów w całej historii, wiadomo było od początku, kto dostanie oskary, a przynajmnej te związane z filmem mniej z aktorami bo powiedzmy szczerze LOTR nie miał żadnej konkurencji dlatego wygrał...
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Mar 04, 2004 10:08 pm

Ja tam się cieszę że wygrał, wreszcie wygrywał film za którym i ja byłem.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Fri Mar 05, 2004 7:40 am

Powinni wygrać "Piraci z Karaibów - klątwa czarnej perły" :twisted:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Mar 17, 2004 12:52 pm

ja też oglądałam na żywo chociaż nie całą ceremonie tylko gdzieś tak do 5,30 bo o 6,45 wychodzę do pracy , fakt w tym roku było trochę nudnawo, jedynie Billy Krystall błyszczał humorem, faworyt był pewniakiem więc żadnego zaskoczenia nie było
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests