Czy aby na pewno chcemy IV sezonu?

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
annks
Gość
Posts: 9
Joined: Tue Jan 20, 2004 6:54 pm
Location: Cicho! Tajemnica!
Contact:

Czy aby na pewno chcemy IV sezonu?

Post by annks » Fri Jan 30, 2004 3:21 pm

Ja nie jestem tego pewna. Niby podpisałam się pod petycją o IV sezon, niby zachęcam innych....ale tak naprawdę uważam że byłoby to naciąganie. Takie wymuszone. Bałabym się przed każdym odcinkiem, co zrobili scenarzyści by tylko zgromadzić więcej widzów. Połączyli Liz i Michaela? Usmiercili by kogoś następnego? Wolę już powtórki, aby wszystko przeżyć na nowo, ale nie kolejna serię. W dodatku mogłoby zabraknąć, któregoś z aktorów. Nie wyobrażam sobie kogoś innego na miejscu Shiri, Brendana czy Jasona. A jakie jest wasze zdanie?
=)

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Re: Czy aby na pewno chcemy IV sezonu?

Post by liz » Fri Jan 30, 2004 3:27 pm

IV sezon byłby niezły żeby znowu zobaczyć Jasona.... chociaż to rzezczywiście mogłoby być trochę naciągane - i sztuczne. Chyba powtórki byłyby najlepszym rozwiązaniem.... No i oczywiście wersja kinowa 8)

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Jan 30, 2004 3:41 pm

hmm po krotce macie racje...mogloby to byc naciagane ale jak zachwycily nas 3 sezony i zapieraly dech w piersi..to skad wiemy co zrobilby IV?

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Feb 20, 2004 6:17 pm

Myslisz?? Nieee napewno byloby spox pewnie ze Katims by nikogo nie usmiercil to spoko koles on by mi tego nie zrobil pozatym po jego wypowiedziach pozostalby dawny klimacik mi trzeba dalszych odcinkow bo bez nich jest kiepsko :(

Tajniak

Post by Tajniak » Sat Mar 27, 2004 8:01 pm

3 sezon był gorszy od poprzednich, ponieważ akcja odsuneła się na drugi plan. Czwarty sezon w telewizji byłby niezłym pomysłem, ale tylko gdyby był podobny do 2 pierwszych sezonów. Mam nawet kilka ciekawych wątków np:
Spotkanie z rodzicami(którzy lądyją w szpitalu z kulką od federalnych)
Spotkanie z Avę(Która przyłącz się do grupy i sporo im pomaga z
federalnymi i wnosi coś nowego do tego "Vana")
spotkanie z synkiem Maxa.
i na koniec sezonu Mała inwazja(Którą oczywiście wygrywją nasi przyjaciele z pomocą żołnierzy Lerika i armi pozostałych 4 planet.
Max i reszta grupy lecą na Antar jako władcy, by uciec przed federalnymi.Oczywiście często odwiedzają Ziemi.
I WSZYSCY ŻYJĄ DŁUGO I SZCZĘŚLIWI



PS:O kurczę, naprawde napisałem tą ostatnią linikę? :roll:

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Mar 27, 2004 8:06 pm

Tajniak wrote:3 sezon był gorszy od poprzednich, ponieważ akcja odsuneła się na drugi plan.
I tu się nie zgodzę... Mi się III sezon podobał o wiele bardziej niż II. Moze nie o tyle, ile I, ale jednak. Poza tym wszyscy bohaterowie byli tam bardziej dorośli... chodzi mi szczególnie o Maxia :D Nie wiem dlaczego niektórzy uważają sezon III za jakąś wielką pomyłkę :roll:

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sat Mar 27, 2004 8:17 pm

a ja się z tobą nie zgadzam. Uważam że najlepszy ze wszystkich sezonów w Roswell był własnie sezon numer 3
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Mar 27, 2004 8:22 pm

No to właśnie o to mi chodzi :roll: A I sezonu nie wykluczam, bo przecież to on wszystko zaczął, była tam też masa wspaniełych chwil M&L itd.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Mar 28, 2004 9:59 am

Mi się sezony podobały w rosnącej kolejności :roll: : najlepszy pierwszy, później drugi, noi trzeci :roll: Jednak jeśli Katims skorzysta z pomysłów Tajniaka to sądzę, że ta tendencja spadkowa zostanie zatrzymana :twisted: :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

mgielka
Gość
Posts: 4
Joined: Tue Mar 30, 2004 8:11 pm

Post by mgielka » Wed Mar 31, 2004 12:53 pm

Macie całkowitą rację to się skończyło pięknie i uważam ze 4 sezon wszytko by zepsuł a tak możemy sobie wyobrażać co jest dalej jak się to wszytko toczy.. no i że Izabel i Jessie znowu są razem no i tak jkaoś ja jestem tylko za powtórkami i wersją kinową jak najbardziej!!

Guest

Post by Guest » Thu Apr 08, 2004 8:42 am

Ja jednak chę zobaczyć 4 sezon. Czy POlsat go kiedykolwiek wyemituje???????

Myślę,że nie ma się co obawiać scenariusza. Uważam,że co sezon, to ciekawszy. Ale oczywiście pierwszy był najjjjjjj :D

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Thu Apr 08, 2004 9:26 am

Ja jednak chę zobaczyć 4 sezon. Czy POlsat go kiedykolwiek wyemituje???????
Moim zdanie jeżeli kiedykolwiek powstanie 4 sezon to na pewno nie ze względu na fanów - bynajmniej nie oni będą głównym tego powodem...
Myślę,że nie ma się co obawiać scenariusza
A ja myślę na odwrót...

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Fri Apr 09, 2004 2:58 pm

Jasne, że chce zobaczyć IV sezon. Jestem ciekawa jak potoczyły się losy Maxa i spółki. Przeczytałam już tyle wersji Virtualnych Sezonów IV (mój faworoyt to sezon niemiecki), no to muszę wiedzieć jaki pomysł miał reżyser i scenarzyści. Co do pomysłów Tajniaka:
-Jestem "za" pojawieniem się Avy.
-No i chciałabym, żeby przywrócono do życia Tess (chyba mnie nikt nie obrzuci pomidorami,hm?)
-I czekam z niecierpliwością na decydujące starcie z Kivarem.
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed May 26, 2004 1:29 pm

Tak sobie myślę, że bardzo chciałabym zobaczyc kolejny sezon Roswell! Wiem, że według niektórych, byłoby to przeciąganie agonii, ale jednak chciałabym tego. Cóż, chyba powoli zaczyna brakować mi tego serialu. Dzięki Hotaru mieliśmy nasz czwarty sezon (chwała jej za to!), ale teraz to też już skończone. Pozostaje niedosyt. A czytając niektóre opow. na forum, mam wrażenie, że przy odrobinie dobrej woli producentów (no i kasie) można by jeszcze nie jeden, ale nawet kilka sezonów śmiało wyprodukować! I byłoby na co patrzeć!
Tak, ale Amerykanie wolą co innego... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed May 26, 2004 6:33 pm

ja bym chciała 4 sezon na 100% Wczoraj tak na prawdę zdałam sobie sprawę jak bardzo brakuje mi tych nowych odcinków... nie mogłam tego darować, że poprostu tak ucieli Roswell i najprawdopodobniej nic więcej nie powstanie(no oprócz wersji kinowej)... to bardzo smutne niestety, lecz realne...
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed May 26, 2004 6:42 pm

Też się często zastanawiam nad IV sezonem i muszę powiedzieć, że bardzo bym go chciała. Myślę, że nie byłby on wcale gorszy od poprzednich, może z niego dowiedzielibyśmy się czegoś więcej o Antarze?? Może zobaczylibyśmy go.....
Warunkiem, żeby on był, jest to, że musiałyby grać te same osoby.. Nie wyobrażam sobie Roswell, np: bez Jasona lub Shiri :!: :!: :!:
Przynajmnie jak na razie nie ma IV sezonu, to niech chociaż puszczą nam te powtórki!!!!!! Ile można czekać????
Image

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Wed May 26, 2004 6:43 pm

Ja też bym chciał IV serie ale myśle że jakby jakaś telewizja puściła powtórki Roswell to może już bym nie chciał tak bardzo widzieć nowej serii.
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu May 27, 2004 10:30 am

Teraz tylko trzeba mieć nadzieję, że kiedyś jakis zwariowany pasjonat wpadnie na pomysł wznowienia Roswell!
Tak, tylko, że my wtedy będziemy chyba trochę starsi :wink: i nie mógłby być to już serial dla młodzieży :roll: . Zakładając, że chcemy by obsada była taka sama, to musiałby byc to film typu , nie wiem, "ArchiwumX"? Albo coś takiego. I nie można byłoby już mówić o IV sezonie. Hmm.... :roll:
No tak, a to już całkiem inna historia... :wink:
Teraz zgadzam się z ogółem! Gdzie te powtórki!! :evil:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu May 27, 2004 3:21 pm

Niedawno razem z koleżanką obejrzałyśmy wszystkie odcinki Roswell. I zdałam sobie sprawę, że brakuje mi Roswell. Że zbyt wiele spraw zostało nie wytłumaczonych w III sezonie. Że Max & s-ka mogli zostać złapani zaraz za kościółkiem :cheesy: No i że Katims powinien walnąć się w ten głupi... (ok., nie głupi, bo te III sezony załatwił dobrze; więc głupawy :)) łeb i nakręcić IV sezon.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu May 27, 2004 3:36 pm

No cóż, może to nie jest tak do końca wina Katimsa... I no powiedzmy, że dobrze załatwił te trzy sezony :wink: Ale nie przeczę, że chciałabym looknąć na IV sezon... chyba głównie ze względu na to, że Jason Behr miał wyreżyserować jeden z odcinków, tak jak zrobił William Sadler :wink:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests