Czy aby na pewno chcemy IV sezonu?

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sat May 29, 2004 10:21 am

Czwarty Sezon - jasne że bym chciała :D , ciekawie by było zobaczyć czy autor któregoś wizualnego miał podobne pomysły co scenarzysta :roll: , albo czy by wykorzystali pomysł amerykańskiego wirtualnego :wink:
Czytaj między wierszami...

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun May 30, 2004 11:57 am

Bez przesady ale dla mnie to jeszcze raz krotko mowiac nie byloby zadne naciaganie... po prostu bylyby kolejne roswelliansko klimatyczne odcinki... Tylko nie wiem jakby Katims rozwiazal kwestie tytulu "roswell" - przeciez wszystko krecilo sie glownie wokol miasteczka gdzie mieszkali nasi drodzy kosmici... Teraz wd. Katimsa, czyli ciag dalszy wydarzen w vanie, przeciez nie mieszkali by juz w Roswell. Mam nadzieje ze ktos mnie zrozumial.

Ktory odcinek wyrezyserowal William Sadler ?

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun May 30, 2004 3:26 pm

4 aliens. Jak dla mnie - całkiem nieźle.
Image

Lav
Gość
Posts: 7
Joined: Wed Jul 30, 2003 11:47 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Lav » Sun May 30, 2004 9:25 pm

Ja am nie wiem, czy chciałbym czwarty sezon. Napewno fajnie bybyło zobaczyć nowe odcinki, ale III sezon zakończył się bardzo jasno. Teraz powinnni na polsacie znowu póścić nowe odcinki...

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon May 31, 2004 1:54 pm

I tu jest właśnie problem. Nie ma nowych odcinków, powtórek też jakoś nie widać, choć petycja dawno już wysłana! :evil: Tak, ale nadchodzą wakacje i czas powtórek, więc może... :roll:
I powtarzam, bardzo wątpie by czwarty sezony był naciągany! (gdyby oczywiście powstał :wink: ). Można było rozwinąć jeszcze tyle wątków... :roll:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Mon May 31, 2004 2:49 pm

Lav wrote:Napewno fajnie bybyło zobaczyć nowe odcinki, ale III sezon zakończył się bardzo jasno.
Ja uważam, że jednak nie zakończył się tak znowu jasno... Jak dla mnie pozostało wiele wątpliwości i myślę, żę spokojnie nadawałyby się one na kolejny sezon (a potem znowu na kolejny i znowu... :cheesy: :cheesy: )

Jestem jak najbardziej za IV sezonem, ale bądźmy realistami... :cry:

Jak na razie zadowole się powtórkami, fajnie byłoby przeżywać Roswell od początku...
Last edited by ~Lenka~ on Sun Jul 11, 2004 3:26 pm, edited 1 time in total.

niuniaks
Gość
Posts: 1
Joined: Wed Jun 30, 2004 8:23 pm
Location: lublin
Contact:

c h c e m y ! ! !

Post by niuniaks » Wed Jun 30, 2004 8:49 pm

luuudzie co wy tu wypisujecie??oczywiscie ze powinien byc 4 sezon!!!! mozna to wszystko ciagnac w ciekawy sposob jeszcze bardzo dlugo! mozna ciagnac watek dziecka maxa,mozna ich wszystkich znowu wyslac w kosmos a tam to by mozna wymyslic bardzo duzo nowych odcinkow. mozna rozdzielic maxa i liz, liz albo maria moglyby zajsc w ciaze,mozna "zrobic cos" z isabell (moze jakas nieuleczalna choroba?). jest wiele watkow ktore mozna kontynuowac i jeszcze wiecej takich ktore mozna zapoczatkowac.no bo czy ktos wyobraza sobie zostawic na tym etapie sprawe malego Zana...niemozliwe! mozna zrobic wiele tylko trzeba miec koncepcje i checi a tych mam nadzieje rezyserom nie zabraknie... ja w kazdym badz razie czekam niecierpliwie na 4 sezon i mam nadzieje ze sie doczekam...

Sophia
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jun 24, 2004 10:06 pm
Location: Poznan
Contact:

Post by Sophia » Wed Jun 30, 2004 9:07 pm

Ja tez bylabym zdecydowanie za 4 sezonem!!! Jakby sie znalezli dobrzy scenarzysci to mogliby zrobic z tego cos naprawde swietnego!! No a poza tym mielibysmy naszych kochanych bohaterow troche dluzej.

Ania

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Thu Jul 01, 2004 11:47 am

Ja nie weim, czy bym chciała kolejny sezon. Ale jednak przechylam się w stronę odpowiedzi negatywnej. I tak już III sezon był sztuczny, wymuszony, więc po co kolejny? Najlepiej by było gdyby powtórki puścili..ale od I sezonu.
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Jul 11, 2004 2:22 pm

Zakończenie 3 sezonu było moim zdaniem wystarczająco pełne. I niech tak pozostanie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

coralina
Gość
Posts: 5
Joined: Tue Jul 13, 2004 7:25 pm

Post by coralina » Tue Jul 13, 2004 7:35 pm

Bardzo chciałabym śledzić dalsze losy Liz i spółki, ale to juz nie będzie to samo. Już trzeci sezon był dla mnie pewnym rozczarowaniem, nie było Alexa i Tess, Kyle stracil swój religijny zapał... zakończenie serialu było dość ostateczne, nawet nie pozostawiono otwartej furtki dla kontynuacji.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Jul 13, 2004 8:13 pm

Tak a propo kontynuacji - byliście na tej stronie? Nawet Fanfiki mają.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Jul 14, 2004 10:18 am

No nie inti, :? nie O TAKIEJ kontynuacji marzę! Swoją drogą jednak zaskoczyła mnie ta stronka! Ciekawe ilu ludzi to czyta? :roll:
Jednak dalej jestem za IV sezonem Roswell! :wink: (chociaż wiem, że to tylko marzenia 8) )
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Thu Jul 29, 2004 12:18 pm

Ja zdecydowanie chciałabym zobaczyć kolejne odcinki serialu.Skoro reżyser tak umiejętnie pociągnął ich już tyle, to nie sądzę, żeby spieprzył resztę (chyba widać, że to profesjonalista :wink: )
Pozdrawiam, Visenna

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Thu Jul 29, 2004 11:53 pm

Visenna, twoim zdaniem JK świetnie udała się seria trzecia? :scep: Ja uważam trochę inaczej. Seria pierwsza była genialna, druga była do połowy bardzo dobra, potem dobra, natomiast trzecia do połowy bardoz kiepska, potem lekka poprawa. Dlatego też chyba jednak nie chciałabym kolejnej. Aż strach pomyśleć co Katimsowi strzeliłoby do głowy. Pewnie Max zacząłby zdradzać Liz w noc poślubną, ona by cierpiała, ale znosiłaby to w milczeniu, Isabel całymi dniami rozmyślałaby o utraconym mężu, Kyle wzdychałby do Isabel...

Guest

Post by Guest » Fri Jul 30, 2004 2:02 pm

Ja nie odniosłam takiego wrażenia.Dla mnie każda seria miała w sobie coś ,co nie pozwalało odejść od telewizora :wink: Ale może ja w ogóle jestem jakaś inna- wszyscy psioczą na Tess jak mogą, a ja uważam, że ona rozwinęła bardzo ciekawą akcję i wniosła dużo do serialu... 8)

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Fri Jul 30, 2004 2:15 pm

To ja pisałam powyższą notkę... :lol:
Pozdrawiam, Visenna

User avatar
Aneszka
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Jul 25, 2004 11:12 pm
Location: Brzesko
Contact:

Post by Aneszka » Fri Jul 30, 2004 5:21 pm

Najlepiej to by bylo jakby póscili Roswell od Isezonu, a w międzyczasie nakręcili IVsezon. Tym sposobem serial moglby zyskac więcej fanów, bo np. moja kumpela powiedziala ze nie będzie oglądać powtórek IIIsezonu, bo nie wie o co biega w tym wszystkim i się gubi.
The are like no one else on EARTH

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Fri Jul 30, 2004 8:32 pm

Aneszka- popieram :wink: ale cóż, możemy sobie tylko i wyłącznie pomarzyć :evil:
Pozdrawiam, Visenna

User avatar
Dante
Gość
Posts: 15
Joined: Sat Jul 31, 2004 12:13 pm
Location: East Side

Post by Dante » Sat Jul 31, 2004 12:34 pm

Nie powinno być 4 sezonu!!!! Teraz każdy z nas może mieć własne zakończenie tej całej historii a 4S nażyciał by nam własne zakończenie!!!! Teraz możemy uśmiercić każdego bohatera i zagmatwać związki wg naszego widzimisie a nie tak jak wymyśli sobie ktoś inny.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests