Roswell w kinie...?

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Apr 20, 2004 6:11 pm

Na wstępie cześć Greg, życzę ci dobrej zabawy przy pisaniu postów :) A co do Roswell w kinie to poczekamy jeszcze długoooo, niestety :cry: Jeśli chodzi o Marię i Micheala w rzeczywiostości to słyszałam, że się rozstali. No i przy okazji to stanowczo wolałabym, żeby w wydaniu kinowym Max był z Liz!!!!!!
Image

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Wed Apr 21, 2004 5:55 pm

Liz16, oczywiście Liz & Max mają być razem, ale Tess musi się pojawić, trochę namieszać albo wręcz przeciwnie pomóc naszym bohaterom i związać się z jakimś przystojniakiem (Maxa i Michaela wykluczamy, bo inaczej fanki Dream's i Candy mnie zabiją).
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Wed Apr 21, 2004 5:57 pm

Nan wrote:Ja pójdę na kinową wersję... W nadziei na wielkie zbilżenie oczu Maxa :D
Ja pójdę na kinową wersję....W nadziei na buziaczek Maxa wysłany
z ekranu dla mnie :oops:
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed Apr 21, 2004 6:12 pm

Emilie_N masz rację Liz&Max mają być razem i będą, to jest pewne :D No a co do Tess, to też racja, musi się pojawić i namieszać niestety :( No ale wiadomo, że Max i tak jest mój 8) :twisted:
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Apr 21, 2004 7:20 pm

A ja tam bym chciala zeby film trwal co najmiej cztery godziny :) I zeby byl on podobny do serialu (bo jak mi potworza Maxa & Marie to sie zabije) i oczywiscie Alex rowniez ma sie pojawic... :D I jeszcze cos...
4 godziny to minimum :D Jak nie to robimy protest przed domem rezysera! A tak wogle wiadomo kto jest rezyserem? jakby film wogle powstal to czy jest to juz ustalone?

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed Apr 21, 2004 7:26 pm

Ja czytałam, że to narazie próby nic konkretnego, ale nigdy nie wiadomo.
brendanferhfan masz rację, film mógłby trwać ponad 4 godziny, ja tam mogłabym na tym filmie i cały dzień siedzieć :D No i oczywiście tez bym nie chciała, żeby potworzyli jakieś dziwne pary. One muszą zostać, tak jak było wcześniej!! A jak nie to wtedy zrobilibyśmy giga protest!!!!!! :wink:
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Apr 21, 2004 7:28 pm

Gdyby byla inne pary to nie pojde do kina. Slyszlam tez jakas wzmianke ze Majandra nie chce grac w filmie to prawda?

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed Apr 21, 2004 7:34 pm

Ojej, na to jeszcze nie trafiłam... a pamiętasz może gdzie to wypatrzyłaś??
Trochę, dziwnie, jesli film ma się ukazać w kinie, to musza grać te same osoby......bo takto to wszystko straci sens. Każdy jest przyzwyczajony do tych postaci. No ale myślę, że nawet jeśli było coś takiego, że Majandra nie chciała zagrać to i tak zdoła się ją przekonać - TRZEBA!!!!
No a jeśli chodzi o zmienianie par, to pewnie też bym się nie wybrała, gdybym np wiedziała, że Liz nie będzie z Maxem. Nawet wyobrazić sobie tego nie umiem. :(
Image

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Sat Apr 24, 2004 11:49 pm

A dla mnie wersja kinowa mogłaby trwać o wieeele dłużej niz 4h. Dla Maxa mogłabym siedziec w kinie pół dnia.
I nie podoba mi się pomysł na zamienianie par. To byłoby bez sensu, nawet gdyby film byłby nakręcony w sposób zrozumiały dla osób nie znających Roswell.
Max pasuje tylko do Liz! A Michael tylko do Marii.
Tess na wielkim ekranie? Bedę musiała to jakoś przeżyć... Tylko żeby ten film trafił w końcu na ekrany!!!!!!!
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

Mona

Post by Mona » Sat Sep 25, 2004 6:16 pm

Tak Tess powinna być żeby nie było nudno , ale żadnego związku z Maksem Aha napewno Maksa musi grać Jason

User avatar
Vel
Gość
Posts: 2
Joined: Wed Sep 22, 2004 10:35 pm
Location: The Middle of Nowhere
Contact:

Post by Vel » Sat Sep 25, 2004 9:14 pm

Mm, nie zauwazylem zeby ktos o tym wczesniej wspomnial, a akcja o ktorej wlasnie pisze rozpoczyna sie juz za kilka dni... ;]. Do rzeczy.

1 pazdziernika RoswellMovie.net planuje rozpoczac kampanie 'How to get a movie in 30 days!'. Prosza o pomoc wszystkich fanow serialu, ktorzy chcieliby zobaczyc film na jego podstawie. Akcja ma polegac na zasypaniu wytworni filmowej FOX wysylajac, codziennie, przez 30 dni kartki pocztowe, listy, znaczki, bilety na film itp. Nie zagwarantuje to decyzji o powstaniu tego filmu, ale na pewno zwroci uwage wytworni, na fakt, ze fani Roswell nie zapomnieli o swoim ulubionym serialu ;].

Wiem, ze dla nas, osob spoza granic Stanow, jest to raczej droga 'zabawa', ale mysle, ze powinno sie znalezc w kieszenie pare zlotych chocby na kilka kartek pocztowych. W koncu chcemy tego filmu, czyz nie? ;]

Na koniec kilka linkow:
RoswellMovie.net <- organizator akcji
Opis akcji
Bilety i adres FOX
Temat odnosnie kampanii na forum

A tak przy okazji... Jako, ze jestem tutaj nowy, chcialbym sie ze wszystkimi przywitac ;].

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Sep 25, 2004 10:25 pm

Z chęcią bym poszła na filmik Roswell, ale muszą być aktorzy grający w serialu. Zobaczyć na wielkim ekranie piękne oczy Maxa mmm :hearts: Uważam, że Tess pewnie też by się pojawiła bo coś mi się wydaje, jak już gdzieś pisałam, że ona wcale sie nie wysadziłą z tą bazą wojskową, "takie jak ona wracają" tylko kto to napisał hmmm?

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Tue Jul 12, 2005 11:17 pm

Ja też z wielka ochotą opejrzałbym Roswell na duzym ekranie... ale z tego co widze to szanse nie są zbyt duże żeby takowy film powstał. Nie piszecie nic o nim tyle czasu....

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests