Roswell - zaginiony odcinek

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
Locked
Guest

Roswell - zaginiony odcinek

Post by Guest » Sun Dec 07, 2003 2:18 pm

Przeglądając jakieś stare gazety trafiłam na artykuł z Bravo. Mówił on o tym, że nie każdy scenariusz może liczyć na realizację. Poniżej przedstawiony był jeden z takich odcinków, oczywiście z Roswell:

Roswell
zaginiony odcinek

Nowy Meksyk, motel 20 kilometrów
od Roswell

Znów wygrana! Micheal kolejny raz opuszcza dźwignię automatu do gry. Maszyna ponownie ,,wypluwa" garść monet. Właściciel baru nie wierzy własnym oczom. ,,Ależ ten chłopak ma szczęśliwą rękę" - myśli barman!. Nie może przypuszczać, że widzi przed sobą kosmitę a nie zwykłego chłopaka. Jest to w dodatku szczególny kosmita: taki, który lubi popisywać się swoją nadprzyrodzoną mocą. Gdyby tylko porządny Max zobaczył Micheala w akcji na pewno strzelił by mu umoralniającą gadkę i kazał oddać nieuczciwie wydane pieniadze. Ale na szczęście Maxa nie ma w tym momencie w barze. Micheal Guerin ponownie szarpie dźwignią automatu. Ale tym razem nie słyszy brzęku sypiących się monet. Co jest? Czyżby maszyna się zepsuła? Gdzie jest właściciel? Barman oddycha z ulgą. Nie można przecież ciągle wygrywać. Micheal stoi jak osłupiały. Jego niezłykła moc najwyraźniej właśnie przestała działać.

I jak? Dalszej części nie pisałam, bo nie wiem czy się spodoba... Czekam na opinie. Odcinek pochodzi z Bravo Girl/ 2001 rok. Numeru nie pamiętam.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Thu Feb 19, 2004 6:57 pm

I jak? Dalszej części nie pisałam, bo nie wiem czy się spodoba...
To ty masz wątpliwości czy fani Roswell będą chcieli przeczytać zaginiony odcinek swojego ukochanego serialu :evil: ?????????
Chyba sobie żartujesz :!: :!: :!:


Dawaj ciąg dalszy :uklon: :devil:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Thu Feb 19, 2004 9:59 pm

zobaczmy co dzieje sie dalej :)
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Thu Feb 19, 2004 11:25 pm

tak jak najszybciej dawaj dalej :D

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Feb 19, 2004 11:39 pm

Nie chcę wam ostudzić zapału, ale to wydaje się dziwnie podejrzane. Po pierwsze artykuł pochodzi z Bravo. Po drugie, w jaki sposób taka gazeta mogłaby zdobyć ten niezrealizowany scenariusz, pisany przecież przez kogoś w stanach. Wynajęli szpiega albo włamywacza?! 3) Gdyby był to szerszy "wyciek", fani w USA wiedzieli by o tym o wiele wcześniej. 4) Akcja początku w żadne sposób nie nawiązuje do żadnego z odcinków, którego znamy (chyba że jest to jeden z odcinków przerywnikowych).

Więc kochani, na 90% to nie jest zaginiony odcinek, a zwykły fan-fiction. Co nie znaczy, że nie Lizzy3 nie mogłaby dopisać reszty.

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Feb 20, 2004 12:08 am

Luki zgadzam się z tobą... Jedyny odcinek, którego nie zrealizowano i o którym wiadomo to, "The Dance"... Natomiast o reszczie odcinków nic nie wiadomo... Poza tym aż tak ciekawe to to nie jest... Ale wydaję mi się, że to jakiś fan fiction... Poza tym scenariusz odcinka ma zawsze podział na role a tu takiego czegoś nie ma...

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Fri Feb 20, 2004 4:34 pm

Luki wszystko zepsules :cry:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Feb 20, 2004 5:02 pm

Nie chcę wam ostudzić zapału, ale to wydaje się dziwnie podejrzane.(...)Po drugie, w jaki sposób taka gazeta mogłaby zdobyć ten niezrealizowany scenariusz, pisany przecież przez kogoś w stanach. Wynajęli szpiega albo włamywacza?!
Polak jak chce to potrafi :twisted: :twisted: :twisted:
Jedyny odcinek, którego nie zrealizowano i o którym wiadomo to, "The Dance"...
Czemu ja nic o nim nie wiem :shock: ??


Lizzy3 - bez względu na to czy to zaginiony odcinek czy tylko fanfick czekamy na kontynuację :twisted:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Feb 20, 2004 5:46 pm

Nie wiem czemu o tym nie wiesz... Jeżeli chcesz sobie przeczytać skrypt z tego odcink zapraszam pod adres http://www.antarians.com/roswell/scripts/thedance.html...
Mam nadzieję, że to nieco przybliży... "zaginiony odcinek"... Pozdrawiam... :mrgreen:

Guest

Post by Guest » Fri Feb 20, 2004 6:01 pm

mam ten numer, oni żartowali to był taki "zaginiony odcinek" w cudzysłowie. Tak przynajmniej mysle.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Feb 22, 2004 7:35 pm

Dzięki setka, ale niestety nic z tego, bo z moim angielskim cięko :cry:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon Feb 23, 2004 2:51 pm

http://www.roswell.xcom.pl/images/galeria/pary/duo1.jpg - error :)
o THE DANCE jeszcze nie slyszalam :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Mar 02, 2004 6:19 pm

O "The Dance" można poczytać w temacie "Nie tylko Graduation" :arrow: http://roswell.xcom.pl/forum/viewtopic. ... 46&start=0.
Jeśli już to lepiej tam umieścić informację o tym rzekomym zaginionym odcinku, choć jest to raczej jeden z wymysłów wspaniałej gazety jaką jest Bravo.
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests