Roswell na DVD

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
Greg
Gość
Posts: 8
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:13 am
Location: Olsztyn

Roswell na DVD

Post by Greg » Fri Jul 25, 2003 10:17 pm

Heja! Jest dobra wiadomość - otóż Fox najwidoczniej wyjaśnił już kwestie praw autorskich do muzy z serialu i nic nie stoi na przeszkodzie aby wydać go (a przynajmniej 1. serię) na DVD. Wstępną datę wydania DVD z 1. serią ustalono na początek 2004 - oczywiście w Stanach, ale może dojdzie i do nas, a jak nie to zostaje Amazon.com i DVD player odtwarzający płyty z 1. regionu (ja niestety mam stacjonarny i czyta tylko region 2 :( ). Tak czy owak, dobry to znak - jak się będzie dobrze sprzedawał to pewnie wydadzą 2 i 3 serię. A później może nawet będzie szansa na pełnometrażowy film. Ciekawy jestem ilu z Was kupiłoby Roswell na DVD? (żeby nie być gołosłowny podaję stronkę http://www.tvshowsondvd.com/ )
Trzymanko.
Greg

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jul 26, 2003 11:56 am

Hm, czyli są szanse na filmowy Roswell... I dobrze. Podobno po DVD może nakręcą film,... Tyle że Majandra Delfino już zapowiedziała, że ona nie będzie w tym grać.
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sat Jul 26, 2003 12:48 pm

Nan tak już oficjalnie to powiedziała :?: :cry: bez niej to już nie będzie to samo tak jak bezkogokolwiek innego :( może da się jeszcze namówić, może Brendan :wink:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jul 26, 2003 1:08 pm

Nie wiem, czy oficjalnie, chyba tak. Zaraz, ja to czytałam jeszcze przed wyjazdem... Jak znajdę, to podam linka, tylko to teraz znaleźć... Nie no, świetnie, teraz nie wiem, gdzie to było... RATUNKU!!!! Miałam to już wtedy wrzucić na Forum, ale akurat nie działało....
Image

coolinka
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:29 pm

Post by coolinka » Sun Jul 27, 2003 11:53 am

Nie mogę się doczekać Roswell na DVD. Na pewno kupię!! Super, gdyby powstał film. Ale bez Majandry to na pewno nie będzie to samo :cry: Mam nadzieje, że reszta aktorów by się zgodziła. Nie wyobrażam sobie Roswell z innymi aktorami. . .

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Jul 27, 2003 4:04 pm

A ja jestem pewna, że gdyby jakaś poważna stacja TV przystąpiła do produkcji dlaszych sezonów Roswell, to kwestia wynagrodzenia szybko skłoniłaby Brendana, Majandrę i pozostałych niezdecydowanych do zmiany decyzji. Tym bardziej, że jakoś nie słychać o ich głośnych sukcesach po zakończeniu serialu. Trzeba przyznać, że to własnie R. przyniósł im rozgłos i miłość fanów. :D

User avatar
martin.t
Gość
Posts: 33
Joined: Mon Jul 14, 2003 9:39 am
Location: Bydgoszcz/Gdańsk

Post by martin.t » Mon Jul 28, 2003 8:22 am

Tak tylko że te "stację" wolą kręcić takie populistyczne seriale jak "Tajemnice Sm....." itp :( :x

User avatar
rusia
Gość
Posts: 6
Joined: Fri Aug 22, 2003 4:21 pm
Contact:

Post by rusia » Sun Aug 24, 2003 12:05 am

hmm nasha kofana obsada chyba nie byla za bardzo zadowolona z krecenia 3 sezonu a co dopiero filmu..

ejj jak mysliecie ile mogloby kosztowac Roswell na dvd??

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Mon Aug 25, 2003 5:36 pm

znalazłam notkę na ten temat

Release scheduled for 2004

After a couple of people emailed us about an interview with William Sadler where a Roswell DVD release was mentioned, we made a few calls. Well, we found out that the information is correct, and the first season should be released in early 2004. Please keep in mind this is a tentative time period and may change, but it looks like Fox has worked out the music licensing issues with the show. It looks like the number one show on the site will finally have a DVD release.

If we find out any more information we'll post it, but for now this is all the information we have on the set.

miejmy nadzieję, ze dojdzie to do skutku
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Carla
Gość
Posts: 5
Joined: Sun Aug 24, 2003 8:26 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by Carla » Mon Aug 25, 2003 5:58 pm

Ja też słyszałam o tym, że Majandra nie zamierza zagrać w filmie. Szkoda, bo ja również nie wyobrażam sobie Roswell z innymi aktorami. Ciekawe jak by rozwiązali ten problem producenci? Bo przecież jedna z głównych bohaterek nie może tak po prostu zniknąć! Może zginie? Albo wyruszy w trasę koncertową i nie będzie brała udziału w tych "kosmicznych sprawach"? Jak Wy to sobie wyobrażacie?

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Tue Aug 26, 2003 9:51 am

jak juz takowy film mial powstac ( a musi!), to sądze, ze dadzą inna aktorkę. Smierc Marii lub jej wyjazd mija sie w ogóle z celem, nie wyobrazam sobie tego obrazu bez jej hasełek i kłotni z Michaelem.
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Aug 30, 2003 12:27 pm

Chyba mam nie najlepsze wiadomosci...przegladałam ostatnio najnowszy numer DreamWatch i rzuciło mi sie w oczy zdjecie Maxa i Liz, w dziale poczty. W odpowiedzi na pytania o dostepność Roswell na DvD, mozna przeczytać "We are sorry to report that Fox has no plans to release Roswell on either Dvd or Video" :cry: no cóż, oni w tym magazynie mają zazwyczaj prawdziwe informacje.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Aug 30, 2003 2:22 pm

:cry:
a mialo byc tak pieknie
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Guest

Post by Guest » Sun Dec 07, 2003 3:47 pm

Jak tylko Roswell DVD pokaże się w Polsce, ja lecę do sklepiku!

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Dec 09, 2003 8:21 pm

Zajrzałam dzisiaj do dawno nieużywanej skrzynki pocztowej i znalazłam wiadomość z francuskiej strony odnośnie Roswell. Wysłana 29.11. Zacytuję.
Autre bonne nouvelle : la saison 1 de ROSWELL arrive prochainement en France en DVD. L'annonce vient d'être rendu officielle cette semaine par la FOX. On ne sait toutefois pas encore si l'édition française sortira avant la version américaine prévue pour le 17 février 2004.
Czyli w tłumaczeniuy oznacza to, że stacja FOX zamierza wydać Roswell we Francji (1 sezon) - podobno jest to informacja pewna, zdaje się, że FOX już to ogłosił. I uwaga, być może jeszcze przed amerykańskim wydaniem... Kto więc ma rodzinę we Francji, niech błaga na kolanach o kupienie serialu na DVD :D
Image

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Fri Jan 23, 2004 6:36 pm

Roswell we Francji, to już coś. Ale coś mi się wydaje, że tego Roswell wydanego w Stanach nie można oglądać u nas na DVD, bo tam chyba coś inaczej kodują. Nie znam się na tym za bardzo. Chyba że sa jakieś kodeki.
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Feb 20, 2004 6:00 pm

Roswell na DVD!!!!!!!!!! W koncu... ale... hymmm... najgorsze byloby dla mnie to ze moze ono nie ukazac sie w Polsce a jak sie nie ukaze to raczej go nie zobacze :( A co do Majandry to sie zawiodlam bez niej zadny film nawet tak szczerze to jak bedzie bez niej to nie pojde do kina (jesli wogle do tego watpie a wedlug mnie jest na to 5% szans) :( MAJANDRA JESLI BEDZIE TEN FILM TO ZAGRAJ (moze usluszy :cheesy: )

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Feb 22, 2004 1:49 am

Niemożliwe. Wchodzę na Media Blvd, na Roswell ... i co widzę?! Zwycięzcy konkursu w którym nagrodą było Roswell DVD:
The list of contest winners is as follows:

Crashdown: {o}
BrendanFehr.com: CHM
Jason Behr Unlimited: JulieB
Katherine Heigl Online: Vicki
Media Blvd: Lil'BlondeSnake

{o}, no gratuluję :!: :!: :!: :!: :!:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Sun Feb 22, 2004 2:45 am

No cóż nikt z nas w to nie wierzył... Ja byłem w szoku, podobnie pewnie jak kilka innych osób. No ale coż wypada pogratulować, no nie?? P.S. {o} uważaj na podwójny DISC 4... Ja ci już zresztą mówiłem... :evil:

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Feb 22, 2004 11:28 am

:shock: {o} wow wygrałeś. Moje gratulacje :D Szkoda ze to nie ja :lol:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests