Kolejne sezony Roswell....

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Kolejne sezony Roswell....

Post by Nan » Sun Sep 21, 2003 6:09 pm

Tak, tak, wiem, są już podobne tematy. Ale w jednym z nich dyskutuje się tylko o amerykańskim, w kolejnym tylko o polskim, w jeszcze innym rozważa się prawdopodobieństwo 4 sezonu Katimsa...
Ale zawsze się tak jakoś szuka tych linków do czwartch sezonów...

KRÓTKI PRZEWODNIK PO KOLEJNYCH SEZONACH ROSWELL

Amerykański Czwarty Sezon nr 1 czyli The Final Charpter

http://www.roswellthefinalchapter.net/index2.html

Na razie możemy poczytać 19 odcinków chyba najpopularniejszego zagranicznego czwartego sezonu. I przynajmniej podoba mi się ich grafika...
Image

Kolejny anglojęzyczny 4 sezon czyli Worlds Apart

http://www20.brinkster.com/worldsapart/db/main

Zupełnie niepodobny do innych... Skoncentrowany głównie na postaci Liz, no i pojawiają się dwie zupełnie nowe panie, i to w dodatku siostry, o ile dobrze zrozumiałam :wink: Poza tym spotykamy starych znajomych i jeszcze kogoś o imieniu Elsa...
I zapraszam do ichniejszej galerii - przyznam, że niektóre "zdjęcia" są ciekawe...

Cudze chwalicie a swego nie znacie czyli Wirtualny Czwarty Sezon 'a la Hotaru

http://www.hotaru.friko.pl/opowiadania/ ... warty.html

Oto dzieło naszej nieocenionej Hotaru i zaprzyjaźnionych autorów (Hotori, Alex i Graalion)... Chyba każdy czyta, więc nie ma sensu powtarzać - jeśli będzie tam mnóstwo akcji i niesamowicie zaskakujących rozwiązań - to to z pewnością będzie któryś z odcinków Hotaru... :D
Pierwszy odcinek naszego rodzimego sezonu:
Image

Polacy nie gęsi czyli tłumaczenie Czapli

http://www.roswellvs4.republika.pl/

Czpla podjął się tego wyzwania zaczął tłumaczyć The Final Charpter...Czyli wszystkich, którzy tak sobie władają językiem Kraju Hamburgera odsyłamy do Czapli... Dwa odcinki już są gotowe.

Podobno to 3 jest liczbą szczęśliwą, czyli Wirtualny Trzeci Sezon...

http://www.geocities.com/icalynn26/RVS3.html

Twórcy tej strony okazali się być oryginalni i nie spodobał im się 3 sezon Katimsa... Mamy więc coś innego. W dodatku możemy przeczytać te odcinki po włosku...Dostępnych jest 14 odcinków, a zapowiedzianych - 21 zdaje się... UWAGA - cierpliwość fanów Maxa i Liz jest wystawiona na próbę... Nie wczytywałam się jeszcze, więc nic więcej powiedzieć nie mogę...

Widać fantazja fanów tego serialu nie zna granic... :D
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sun Sep 21, 2003 6:17 pm

Jejku, kiedy ja to wszystko przeczytam? Jestem pod wrażeniem.
Jak narazie to pochłaniam The Final Chapter, po prostu szok, jak bym oglądała to w TV, wszystko tak realistycznie napisane i ta atmosfera.
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sun Sep 21, 2003 6:21 pm

Galagriela mam pytanie(nan przepraszam że w Twoim temacie ale obecnie PM mie nie działe)Za co nas Olka na hitnewsie przeprasza..?
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Sep 21, 2003 6:23 pm

ale tego jest i kiedy mam to przeczytać? nie wiem....
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Sep 21, 2003 6:25 pm

Nic nie szkodzi :) Jeszcze przed chwilą czytałam fragment innej wersji końcówki 2 sezonu, od Cry Your Name. Liz zostaje uznana za wariatkę, dostaje proszeczki i chcą ją wysłać na terapię... Oczywiście wszyscy uważają, że przesadza i się odwracają, zostaje jedna sama Maria. Jakoś nie widzę dalszych części tego, a szkoda...
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sun Sep 21, 2003 6:25 pm

W moim przypadku chodzi o współpracę przy stronkę. Ola miała mi przydzielić obowiązki i wyjaśnić co i jak.
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sun Sep 21, 2003 6:27 pm

Nan jestem pod wrażeniem. Masz nosa do wyszukiwania takich rzeczy. Wiesz może na jakiej stronce jest opowiadanie, które tłumaczy Ela?
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sun Sep 21, 2003 6:31 pm

Aha Galadriela thx...pewnie chodzi o to samo...
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Sep 21, 2003 6:31 pm

No tego akurat nie wiem... A może wiedziałam, ale zapomniałam, nie jestem pewna. Mówiłam, że zatrudnię się w jakiejś gazecie, Życie Na Gorąco czy coś takiego :D Zdziwiło mnie to Worlds Apart... W sumie może troszeczkę podobne do Final Charpter... Ta Elsa...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 22, 2003 6:03 pm

Ojoj... Poszukując tego 4 sezonu francuskiego (a może nie wpadli na ten pomysł...?) natknęłam się na ich tłumaczenia tytułów... Oj nie mogę... Nie wszyscy pewnie mogą się z tym zapoznać, więc proszę bardzo, a skoro jesteśmy we Francji, to voila :D (tłumaczenia dosłowne, nie czepiać się... ):

1 : "La Révélation" ("Pilot") - chyba nie trzeba tłumaczyć... :D
2 : "Soupçons" ("The Morning After") - Podejrzenia
3 : "Le Temps D'un R&ve" ("Monsters") - Czas Snów
4 : "Suis Ton Coeur" ("Leaving Normal") - Jestem Twoim Sercem ( :!: :D )
: "Le Journal Intime ("Missing") - Pamiętnik
6 : "Le Myst&re Du Dôme" ("285 South") - Tajemnica Kopuły
7 : "Vers la lumi&re" ("River Dog") - W stronę Światła
8 : "Sang Pour Sang" ("Blood Brother") - Krew do Krwii
9 : "Vague De Chaleur" ("Heat Wave") - Znaczenie ciepła (raczej upału albo pogody...)
10 : "Questions D'équilibre" ("Balance") - Zagadnienie Równowagi
11 : "Retour Vers L'enfance" ("The Toy House") - Powrót do Dzieciństwa
12 : "Le Message" (" Into The Woods") - Wiadomość
13 : "Le Festival" ("The Convention") - też nie trtzeba tłumaczyć...
14 : "Rendez-vous Galent" ("Blind Date") - Randka... (za skarby nie wiem, co to jest Galent. Z pewnością nie "ślepy". Nie mam pojęcia.)
15 : Indépendance" ("Independence Day") - wiadomo
16 : "À Fleur de Peau" ("Sexual Healing") - dosłownie Kwiat skóry, Skóra Kwiatu, Wykwit Skóry, jakby się uprzeć, W Kwiecie Cielesności...
17 : "Carte Blanche" ("Crazy") - wiadomo, prawda?
18 : "Attirance Fatale" (" Tess, Lies And Videotape") - łaaa, Fatalne Zauroczenie...
19 : "Mise Au Point" ("Four Square") - Na Miejscu
20 : "À La Poursuite De Max ("Max To The Max") - Pościg za Maxem (...)
21 : "Le Prisonnier" ("White Room") - Więzień
22 : "Un Nouveau Départ" ("Destiny") - Nowy wyjazd...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Nov 11, 2003 10:37 am

No dobrze, robimy uaktualnienie.
The Final Charpter liczy sobie 21 odcinków, a Worlds Apart 10. Sezon Hotaru powiększył się do 9 odcinków i oto nowy link do strony: http://www.hotaru.piwko.pl/sezonczwarty ... index.html. Czapla utknął przy 2 odcinku, choć są zapowiedzi kolejnych. Trzeci sezon również utkwił w miejscu. Francuzi zaś swojego 4 sezonu nie mają zapewne dlatego, że chyba jeszcze nie wyemitowali u nich wszystkich odcinków 3 serii, ba, mam wątpliwości, czy w ogóle to puszczają... Wynika z tego, że my działamy najprężniej (ukłony w stronę Hotaru, Hotori, Alexa, Graaliona).
Image

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Mon Apr 12, 2004 2:27 pm

A ja jestem wielka fanką WS4. Obojętnie czy jest to sezon amerykański, włoski czy polski ;). Czytam to wszystko i już! Tyle tylko, że później wszystko mi się miesza :roll: :? Moim faworytem z wszystkich sezonów jest sezon Hotaru. Wszystko co polskie, jest najlepsze :cheesy: Ale ze mnie patriotka, nie podejrzewałam siebie o taką miłość do ojczyzny :cheesy:
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 4:00 pm

Ja nie miałem okazji czytac WS4 :/ jednak mam nadzieję, że nadrobię zaległości ... :P

jak można to podałby mi ktoś linka do WS4, wszystkich wersji najlepiej:) z góry dzięki !!
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Apr 25, 2004 5:09 pm

Jak zwykle pora co nieco sprostować. Z tego co mi było wiadomo jakiś czas temu, odcinki 4 sezonu a la Hotaru były serwowane na naszym forum. Do znalezienia w Twórczości i trudno nie zauważyć.
Amerykański 4 sezon w dalszym ciągu ma 21 części, ze spoilerami 22. Wiążący się z The Final Chapter jestOstatni Rozdział Czapli - mamy przetłumaczone trzy odcinki i nie wiem, co się dzieje, bo Czapla na maile nie odpowiada, a powinien, bo odcinek szósty od dawna czeka w pełnej gotowości.
Strona z Worlds Apart rzecz jasna już nie działa a szkoda, a w Trzecim Sezonie - w dalszym ciągu tylko 14...

PS: Uprasza się o korzystanie z przycisku "Edytuj".
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Kolejne sezony Roswell....

Post by irien7 » Tue Mar 02, 2010 10:45 pm

Jako, że wyżej przedstawione linki prowadzą mnie do stron, które nie istnieją mam pytanie - kto ma namiar na IV sezon stworzony przez polskich fanów?

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Kolejne sezony Roswell....

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 02, 2010 10:53 pm

Ja też szukam KOMPLETNEGO polskiego IV sezonu. Napisałam do Hotaru na jej maila podanego na stronie z sezonem, ale nie dostałam odpowiedzi :(
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Kolejne sezony Roswell....

Post by irien7 » Tue Mar 02, 2010 10:59 pm

Beauty_Has_Come wrote:Ja też szukam KOMPLETNEGO polskiego IV sezonu. Napisałam do Hotaru na jej maila podanego na stronie z sezonem, ale nie dostałam odpowiedzi :(
Aha, no jakby ci odpisała to daj znać. Hotaru, to już sporo czasu nie logowała sie na forum.
A dawno do niej pisałaś, w sensie czy zapowiada się, że jeszcze odpisze ?

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Kolejne sezony Roswell....

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 02, 2010 11:35 pm

irien7 wrote: Aha, no jakby ci odpisała to daj znać. Hotaru, to już sporo czasu nie logowała sie na forum.
A dawno do niej pisałaś, w sensie czy zapowiada się, że jeszcze odpisze ?
W piątek. Wysłałam jej e-mail na adres podany na forum, ale nie jestem pewna, czy jeszcze z niego korzysta. Niestety, nie mam alternatywnego namiaru na jej pocztę :(
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Kolejne sezony Roswell....

Post by {o} » Tue Mar 02, 2010 11:52 pm

Może łatwiej będzie ją złapać na jej własnym forum. Zdaje się, że zmieniła tam login na Mlefelek.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Kolejne sezony Roswell....

Post by Beauty_Has_Come » Thu Mar 04, 2010 9:59 am

{o} wrote:Może łatwiej będzie ją złapać na jej własnym forum. Zdaje się, że zmieniła tam login na Mlefelek.
{o}, dziękuję za sugestię, ale zanim ją przeczytałam postanowiłam sprawdzić czy jest dostępna jeszcze pod numerem GG podanym w profilu na roswell.pl. Akurat była dostępna, więc zapytałam o sezon IV. I to ona :cheesy: Hotaru napisała, że dostała mojego maila, ale na razie nie miała czasu poszukać w swoim archiwum sezonu IV, ale jak znajdzie to mi wyśle. Więc jeśli go dostanę to poproszę o zgodę na ponowne umieszczenie na forum - myślę, że Hotaru nie będzie miała nic przeciwko :)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests