Roswell-koniec

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Roswell-koniec

Post by MissIndependent » Thu Apr 22, 2010 1:20 pm

mnie sie podoba "Roswell 10lat później". aktorzy są już po 30stce i nie nadają sie do grania nastolatków. to byłby już trochę inny serial, ale uważam, że jednak lepszy niż gorszy :D cóż, pomarzyć dobra rzecz 8)

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswell-koniec

Post by Beauty_Has_Come » Fri Apr 23, 2010 6:02 pm

Tylko... kto by oglądał "Roswell - 10 lat później"? :) Wiem, zaraz usłyszę: ja! ja! - ale czy rzeczywiście przetrwało wystarczająco dużo Roswellian, żeby film miał szansę odnieść komercyjny sukces? Nie sądzę... Nie oszukujmy się, filmy i seriale powstają w ogromnie przerażającej większości nie po to, aby garstka osób nacieszała się ich wspaniałością, ale po to, żeby wypchać portfele producentów. To, że pieniądze za film po prostu się zwrócą, od dawna nie wystarcza. A czy w przypadku Roswell 4 w ogóle by się zwróciły?

Zastanawiające jest też, czy aktorzy mieli by ochotę do tego wracać. Jeśli serial okazałby się gniotem, zepsułoby to i tak ich w większości kulejące ostatnio filmografie. Tylko Emily i Kath mają się obecnie czym pochwalić, reszta jest raczej słabo angażowana. Czy mieliby odwagę zaryzykować w imię dawnego mitu? Mitu, który przetrwał te 3 sezony tylko dzięki wsparciu fanów, a po każdym (lub nawet w trakcie emisji) nad serialem wisiała groźba zamknięcia?

Do kogo byłoby adresowane Roswell 4? Nastolatki z czasów pierwszej emisji wyrosły jak bohaterowie, nierzadko zmieniając stan cywilny a nawet posiadając dzieci. Jakie problemy musiało by serwować im Roswell 4, żeby chcieli na niego poświęcać swój czas? W dobie tak wielu serialów dla pokolenia 20+ byłoby to wyjątkowo trudne zadanie.

Na zakończenie - jaki serial odrodzony po latach odniósł znaczący sukces? :cheesy:
Image

User avatar
MissIndependent
Nowicjusz
Posts: 69
Joined: Fri Jun 05, 2009 8:21 pm
Location: Gliwice/Zabrze
Contact:

Re: Roswell-koniec

Post by MissIndependent » Sat Apr 24, 2010 6:03 pm

mnie sie wydaje, że gdyby napisać dobry scenariusz to serial, by się sprzedał. ale scenariusz dużo lepszy niż do serii 1-3. taki, dzięki któremu potencjał serialu byłby wykorzystany w pełni. a nie zaczęli coś, nie skończyli, poprowadzili ten wątek, a o tamtym zapomnieli. jakby się przyłozyli to byłoby dobrze. to mógłby być serial o trochę innym klimacie nawet, coś nowego, lepszego. tak żeby nie odicnali tylko kuponów od sukcesu (?) sprzed kilku lat. ba, mam lepszy pomysł. niech wezmą jeden czy dwa wątki i niech zamiast serialu zrobią dobry film. aktorzy prawdopodobnie nie będą chcieli grać w serialu przez nast kilka lat, bo to bardzo dużo czasu i energii zajmuje, a każdy patrzy głównie, żeby grać w filmach. wydaje mi się, że to byłby dobry pomysł, który przyciąnąłby widzów do kina i który przyniósłby zyski. nie mówie, że to byłby niewiadomo jaki hit, choćkto wie ;) to byłoby dużo lepsze od "Roswell 4".

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests