Za co kochamy Roswell???

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Fri Apr 09, 2004 3:36 pm

To dla mnie zbyt trudny temat, temat w którym mozna pisać i pisać, a jednocześnie siedzieć bezczynnie przy komputerze i zastanawiać się jak skleić zdania. Mimo wszystko trzeba coś napisać, bo jest to post obowiązkowy.

Roswell to niezwykły serial młodzieżowy, który daję dużo do myslenia, każdy odcinek to nowy temat do dyskusji (Dzięki Bogu za to forum :) ). Różni się od innych miłosnych serialików, gdzie głównym motywem są wyświechtane "miłość i zdrada". Roswell to coś innego, coś świetnego, rewelacyjnego i niestety niedocenionego przez innych (oprócz nas, Roswellomaniaków, oczywiście :cheesy: )
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 4:10 pm

Ja Roswell kocham ..... za wszystko. Za to że przedstawia piękną miłosną historię w obróbce. Za to, że wspaniale wszystko łączy się całość, za tą stmosferę.... mogę wypisywać i wypisywać. Głownie chodzi mi o to, że po Roswell zawsze miałem "faze" gdy się kończył odcinek zawsze robiło mi się wesoło i smutno zarazem. Wesoło dlatego, że widziałem moich bohaterów a smutno dlatego bo się już skończyło.
Cały tydzień myślałem tylko "..żeby szybciej do weekendu, do Roswell..." moja mama do tej pory twierdzi, że to chore :P ale co ona może o tym wiedzieć :lol:

Jesteśmy Roswellomaniacy i kofamy Roswell :abduct:
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

coralina
Gość
Posts: 5
Joined: Tue Jul 13, 2004 7:25 pm

Post by coralina » Tue Jul 13, 2004 7:43 pm

Z humor i genialne teksty. Za udane połączeni wątków fantastycznych z romantycznymi. Za świetnych aktorów, za genialną muzyczkę. W skrócie za całokształt :mrgreen:

User avatar
zafiro
Gość
Posts: 28
Joined: Wed Jun 15, 2005 3:26 pm
Location: Łódż
Contact:

Post by zafiro » Thu Jun 30, 2005 6:28 pm

roswell kocham za fabule i wszystko inne! bez niego nie moge zyc;)!!!
Roswell na zawsze bedzie w nas...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Jun 30, 2005 7:17 pm

roswell sie skonczylo. masz 5 minut zycia. dziekujemy za wspolprace.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests