Roswell w TV4

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
Post Reply
User avatar
ALEX_WHITMAN
Redaktor
Posts: 92
Joined: Thu Aug 14, 2003 7:31 pm
Location: Poznań
Contact:

Roswell w TV4

Post by ALEX_WHITMAN » Mon Sep 10, 2007 9:24 pm

Jak już poinformowali nas redaktorzy http://www.roswell.pl, nasz serial wraca na ekrany.

Co o tym sądzicie? Myślicie, że dzięki temu zainteresowanie forum i stronką internetową wzrośnie? Wszelki opinie, wynurzenia, przemyślenia mile widziane.
ALEX WHITMAN autor fan-ficków oraz jeden z redaktorów strony http://www.roswell.pl

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: Roswell w TV4

Post by Weronika Evans » Tue Sep 11, 2007 9:34 pm

Obawiam się tylko że TV4 nie przeznaczył czasu antenowego na reklamy serialu przez co może być 'niezauważalny'.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Re: Roswell w TV4

Post by Graalion » Sun Sep 16, 2007 3:06 pm

No i po pierwszym odcinku. Emocje były wielkie, to muszę przyznać - aż dziwne po kilkukrotnym już przecież obejrzeniu. Ale jednak od zbyt dawna nie oglądałem "Roswell", więc czułem się świetnie, powracając.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Re: Roswell w TV4

Post by Emila » Sun Sep 16, 2007 4:41 pm

Słysząć Fear miałam ciarki na całym ciele. Kocham tą magię jaka jest w Roswell. A Michael wyglądał tak HOT,że ... (sami się domyślcie lol ).
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: Roswell w TV4

Post by baklo » Sun Sep 23, 2007 8:22 pm

A ja jestem załamany. Siadam dzisiaj do tv zaopatrzony w chipsy, napoje, z uśmiechem od ucha do ucha, a tu od 13:00-14:00 TV Odra zamiast TV4 :(. No dramat normalnie. To generalnie tyle jeśli chodzi o oglądanie przeze mnie powtórek w tv, bo oczywiście TV4 nie przewidziało powtórek odcinków w inny dzień... Dramat, normalnie dramat i porażka :evil: :mur: .

Okazuje się, że TV Odra nadaje na częstotliwości TV4 na śląsku i w zachodnich rejonach Polski - taki wymóg koncesyjny, że muszą być programy lokalne przez ileś tam godzin dziennie. Niestety w niedzielę wypada to akurat (sic!) w godzinach emisji Roswell!!! A najlepsze jest to, że niby mam TV4 z przewodówki - chociaż to chyba w rzeczywistości po prostu retransmitowany sygnał z nadajnika naziemnego - stąd ta TV Odra :(
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Re: Roswell w TV4

Post by gosiek » Sun Sep 23, 2007 10:41 pm

oj biedny jestes. Ja dzis rowniez nie ogladalam poniewaz musiałam towarzyszyc rodzicom na zakupach :( Uhh.

Nio ale coz Znam te odcinki prawie na pamiec, ale obejrzalabym tak, "po polskiemu" szczeze nigdy nie ogladałam 1 sezonu w TV. zaczelam ogladac od polowy 2 nio i 3.

ile razy Roswell lecialo w TV?
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests