KTÓRY SEZON I DLACZEGO ?????

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
Dareczka

Post by Dareczka » Fri Jul 25, 2003 6:49 pm

A tak co do tego powstania 4 sezonu:to czy wyobrażacie sobie 30 letniego Jasona w roli 20 latka?No chyba,że nakręcili by np:4 sezon pod tytułem"Roswell 10 lat później."Dla mnie byłoby ciekawie zobaczyć rodzinkę Maxa&Liz i może ich dziecko.Albo Maria&Michael,a dalej nie będę pisać ze względów nie spoilerowania.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jul 26, 2003 11:55 am

To by było fajne... Roswell - 10 lat później... No i dzieci naszych bohaterów! To by dopiero było... :)
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Jul 27, 2003 2:08 am

W fan-fickach jest trochę o tym następnym pokoleniu :D
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Jul 30, 2003 1:06 pm

Więc obejrzalam wczoraj odcinki Ask Not, i Suprise..
I musze stwierdzić że naprawdę są zajebiste. I teraz juz sie zdecydowalam, mój ulubiony sezo n to sezon 2!!!!!!!!!!
Image

coolinka
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:29 pm

Post by coolinka » Fri Aug 01, 2003 10:25 am

Mi się podobają wszystkie serie ( z pierwszej widziałam, tylko jeden odcinek, ale był cool ) i wszystkie je kocham :!: Chyba najbardziej podoba mi się druga seria. Trzecia byłaby najlepsza, gdyby nie było w niej Jesse'go;)

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Fri Aug 01, 2003 7:58 pm

Mnie bardzo podoba się III sezon, choć parę odcinków mnie nudziło. Bardzo podobała mi sie również końcówka drugiego. co do pierwszego sezonu nie mogę sie wypowiadać, ponieważ nie widziałam ani jednego odcinka.
W III sezonie podoba mi się ta dorosłość bohaterów, odpowiedzialność.

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Aug 02, 2003 10:48 pm

czy pierwszy sezon byl najlepszy? moze, ale napewno byl inny od drugiego i trzeciego. tu wszystko sie zaczelo. mamy inne nastawienie bohaterow do roznych spraw, dostrzegamy rodzace sie uczucia i te inne takie sprawy... :P
wszystkie 61 odcinków to jedna wielka seria - ROSWELL

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Aug 03, 2003 10:07 am

Asiu - masz rację!!! Roswell to jedna, wielka seria!!!
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Aug 03, 2003 11:00 am

JEDNA WIELKA WSPANIAŁA SERIA! KTÓRA TAK WCIĄGA NAS, IZ NIE MOŻEMY SIĘ ODERWAĆ OD TELEWIZORKA. SPRAWIA ŻE PRZEŻYWAMY TRUDNOŚCI I NADZIEJE NASZYCH BOHATERÓW - CO MOŻNA ZAUWAŻYĆ PO PIĘKNYCH, WZRUSZAJĄCYCH MOWACH NA ZAKOŃCZENIE SERIALU NA WSZYSTKICH STRONKACH....
LICZY SIĘ JEDNO:
JESTEŚMY RAZEM Z NASZYM SERIALEM!!!
ROSWELL 4EVER!!!!!
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Aug 03, 2003 3:09 pm

To naprawdę był serial. Serial, którego nie da się zapomnieć, który dał nam tyle radości, tyle emocji... Nigdy nie przypuszczałam, że potrafię rozpłakać się oglądając jakiś odcinek czegoś. Czyja to zasługa - doskonałych twórców, reżyserów, scenarzystów, charakteryzatorów, i kogo tam jeszcze, rewelacyjnych aktorów, którzy potrafili wzbudzić w nas takie emocje, tęsknota za taką miłością i przyjaźnią, jakś cząstka w nas samych, spragniona takich rzeczy...? Serial, który swoje istnienie w dużej mierze zawdzięcza właśnie fanom... Gdzie jest drugi taki serial, który zrobił tele dobrego, dzięki któremu dane mi było spotkać takie osoby, jak Ela, ciekawska, {o}, Graalion, Hotori, Hotaru, kwiat_w, Zulugula, Maddie i wszyscy pozostali, których nie wymieniłam, ale o których pamiętam...

Chyba trroszeczkę się roztkliwiłam, ale musicie mi wybaczyć...
Image

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Sun Aug 03, 2003 8:34 pm

Cóz, ja muszę powiedzieć, że trzeci sezon był najlepszy. Wiele zwrotów akcji, naprawdę się bałam (żadko mi się to zdarza =D), raz nawet się popłakałam...
Ale tak... Michael wyglądał najlepiej w pierwszym =) i Maria też.
Natomiast openingi... Najlepszy w trzecim, potem w pierwszym. W drugim mi się nie podobały te gluty z których wychodzili ;) hehe =)
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Guest

Post by Guest » Sun Aug 03, 2003 10:08 pm

Nan nie ma czego wybaczać :D Dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa, nie wiem czy zasłużyłam :?
To był koniec czegoś co kochamy, czegoś czemu poświęcamy całą uwagę, czas, poświęcamy cząstkę Siebie. Ja wiem jedank, że to nie koniec, że Roswell zawsze będzie w naszych sercach i pamięci. Tyle się wydarzyło, Tyle emocji, tyle uronionych łez przez te wszystkie lata. I my, wierni fani. Dla mnie poznanie tylu fantastycznych i niezwykłych osób jak Ela, Ciekawska, Nan, Graalion, Hotori, {o}, Hotaru, Maddie, Arden i jeszcze mnóstwa innych (przepraszam ale wymieniając wszystkich zajęłabym chyba z 10 stron :D ) wspaniałych i niepowtarzalnych ludzi w życiu to coś szczególnego, to cenna lekcja na której każdy powinien zaliczyć obecność....

To teraz chyba ja się rozczuliłam. I przepraszam resztę tych nie wymienionych. Jesteście w mojej pamięci ale zapisanie na papierze wymagałoby wielu zeszytów :D

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sun Aug 03, 2003 10:12 pm

No pięknie taki post i zapomniałam się zalogować :evil: jasna c...... zabić się tylko no :evil:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Aug 04, 2003 8:16 am

Dzięki Zulugula :) W komentarzach na xcomie wyszło, że nasze podziękowania są tylko sentymentalnymi bzdurami (kwiat_w). Ale jak inaczej napisać coś, co sądzimy, co jest w nas...? Doskonale cię rozumiem.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Aug 04, 2003 10:53 am

Nie zgodzę sie z Zulugulą :D, To nie był koniec, Koniec nastapi tylko wtedy kiedy zapomnimy... Kiedy już nie będziemy pamiętać o tym co było, co nas tak pociągało w Roswell. Kiedy w naszych sercach zabraknie juz miejsca dla tego serialu (tylko czy to się jeszcze nazywa serial, a nie życie?). Mam nadzieje, że to się nie stanie, a MY (nie będę, wymieniać - wiadomo czemu :D ) nie zapomnimy....

Jeszcze raz WIELKIE Dzięki Zulugula, Nan....

Nan - nic się nie stało, każdy czasem się myli (wiesz, o co chodzi - Majandra)
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 07, 2003 8:14 pm

Nan wrote:Dzięki Zulugula :) W komentarzach na xcomie wyszło, że nasze podziękowania są tylko sentymentalnymi bzdurami (kwiat_w). Ale jak inaczej napisać coś, co sądzimy, co jest w nas...? Doskonale cię rozumiem.
Grrrrrr... Liczylas, ze nigdy tego nie przeczytam?! Nigdy nie napisalem, ze to sentymentalne bzdury! Sentymentalne to jest, jednak nie ukrywam, ze sam mam sentyment do Roswell. Ale nie lubie przesadzania w wyrazaniu swoich uczuc. ZWLASZCA kiedy robi sie to w "stadzie" bo wtedy to traci na "wartosci".

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 07, 2003 8:23 pm

Odwiedzilem zaledwie trzy watki a juz znalazlem dwa miejsca w ktorych Nan o mnie wspomina. Zaraz skorzystam z opcji szukaj i zobacze czy gdzie jeszcze mnie obsmarowywalas ;)

Dalej tylko dla Nan:

troszke tu zartuje (aale tylko TROSZKE)

EDYTOWANE:
Przepraszm, raz wspomnial o mnie {o} i raz Nan. Pszeszuklem juz forum i to sa jedyne dwie wzmianki o mnie. heh ale mialem szczescie, zeby wsrod wszystkich watkow zaczac czytanie wlasnie od tych w ktorych sie o mnie wspomin ;)

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Fri Aug 08, 2003 10:46 am

Wrocmy do tematu bo wszyscy piszą o (Kwiat_W ) nie będę dopisywać polskich koncówek skoro to jego nazwa .Co do postu maddie to mysle , że ma racje , ale przecież długo się tak nie da żyć bo o czym pisać i o czym rozmawiać ? Nie można już dyskutować o serialu (odcinkach) bo ich niema chyba ze ktoś sobie nagrywał ;)
Pozdro
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Fri Aug 08, 2003 10:48 am

Nan mam pytanko poza serialem ile czasu zajmuje Ci pisanie postów bo Twoja liczba jest imponująca (posty) , wystarczyło żeby n9ie było mnie tydzień a ty skoczyłaś z 200 do 430 postów :D
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Aug 08, 2003 11:43 am

Nie odpowiedzialem jeszcze na pytanie zadane w tytule:

Pierwsza bo byla njlepsz. :)
Nie bylo tam bezsensownych watkow SF, Max byl jeszcze wspnialym czlowiekiem i moim bohaterem, seria tworzyla zamknienta caloc... nie stwarzala (przynajmniej dla mnie) wrazenie pourywanych watkow nieudlonie ze soba posklejanych tak jak seria druga. Akcja serialu byla rowniez lepiej rozlozona w stosunku do 2 i 3 erii gdzie emocje wzbudzaja jedynie pierwze i ostatnie odcinki, a te posrodku wprowadzaja w stan letargu. Czas byl lepiej rozlozony na wszystkich bohaterow (niestety poza Alexem, ktorego bylo b. malo), czego bylo brk w serii 3, ktora zamienila sie w melodramt rodzinny Maxa.

(Nan a ja chciaalbym mimo wszystko wiedziec)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests