KTÓRY SEZON I DLACZEGO ?????

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon Apr 12, 2004 10:27 pm

Meduza jeszcze ujdzie ale co do granalitu to popieram czechoslowakow i ta akcja z WYLOTEM Tess mi sie nie powiedziala. NIe powiem ze niektore jak to nazwe "efekty specialne" byly kiepskie. Ale i bez tego Roswell jest najlepsze :)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Apr 13, 2004 7:52 am

Owszem, kiedyś wolałam trzecią, ale zmieniłam zdanie. Wiem dlaczego, ale w trzeciej większość odcinków się zo sobą nie łączy. No i nie było już wtedy takich świetnych drugoplanowych... :cry:

Tak właściwie to dobrze, że nie pokazali Antaru. Granilith i gandarium były "zachwycające" - to jaka musiała być cała planeta... Aż strach pomyśleć :wink:

No widzisz {o}, a już myślałam, że ty na dobre... :wink: Ale grunt, że wpadasz :wink: Może tak częściej świąteczne wizyty...?
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed May 12, 2004 3:37 pm

To tu też coś napiszę! A co! :cheesy:
Szkoda, że nie będę się wyróżniać :wink: , ale dla mnie najlepszym sezonem był sezon pierwszy. No cóż, nic zaskakującego! Dlaczego? Bo zawsze co pierwsze to najlepsze. Poważnie, to uwielbiam wątki, gdy między ludźmi rodzi się uczucie, a na tym właśnie skupiał się ten sezon. Cała złożoność postaci, które przyszło nam poznawać - właśnie wtedy mnie zafascynowały. (Hmm... chyba mi wychodzi masło - maślane! :roll: )
Co nie oznacza oczywiście, że następne sezony były według mnie do bani! Poprostu miały inny klimat. I właśnie dlatego trzeci nie wzbudził we mnie tyle entuzjazmu co dwa poprzednie, wyłączając z tego ostatnie odcinki, od Changes. Powrót do starego, dobrego Roswell! :cheesy:
Ale i tak szkoda, że były tylko trzy sezony! :cry:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Fri May 14, 2004 10:56 pm

Według mnie najlepszy był pierwszy roswelliański sezon. Drugi też był super, ale trzeci...spodziewałam się czegoś lepszego (chociaż i tak cały serial uważam za najwspanialszy pod Słońcem :D ). W trzecim sezonie nastąpiła duża zmiana klimatu, chociaż po jakimś czasie przywykłam i znowu z niecierpliwością czekałam na dalsze odcinki

PS. Ale I sezon i tak pozostaje moim faworytem :cheesy:

PPS. W trzecim sezonie na pewno byłby sto razy lepszy gdyby nie nowy image Michaela. To była przecież totalna klęska :? !!!

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sat May 15, 2004 9:02 am

Co Wy macie z tym Paulo Coelho :?

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Sat May 15, 2004 10:45 am

Xander wrote:Co Wy macie z tym Paulo Coelho :?
Nie wiem o co ci chodzi :?:.
Po prostu strasznie podoba mi się ten cytat :cheesy:. Nie mam pojęcia o jakich wszystkich mówisz!?!?

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat May 15, 2004 6:18 pm

bo Xander nie lubi Coelha i widzi już podwójnie :P

Xanderku dawno cie nie było...
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Sun May 16, 2004 7:39 pm

Nie mówię (piszę), że jestem jakąś specjalną fanką Coelha, ale to, co mam w poście akurat mi się podoba.

Przykro mi Xander, że cię tym irytuję :cheesy: .
Last edited by ~Lenka~ on Tue May 18, 2004 7:12 pm, edited 1 time in total.

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Tue May 18, 2004 4:35 pm

Ostatnio jak tylko chce włączyć jakiś odcinek Roswell to zawsze mój wybór pada na jakiś odcinek z II serii to chyba znaczy że to jest moja ulubiona seria.
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue May 18, 2004 5:45 pm

To trochę odwrotniej niź ja :wink: Wszystkie serie bardzo lubię (kocham) ale jak mam włączyć to wolę ciut więcej I lub II - pewnie po części dlatego, iż Max i Liz byli tam prawie non-stop razem, a w II wiadomo jak to wyglądało.
Image

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Thu May 20, 2004 6:47 pm

Też najbardziej lubię I serię, sama nie wiem dlaczego. Mam do niej "sentyment" :cheesy: . Może to dlatego, że Brendanek w niej najlepiej wyglądał :wink: ...

Druga seria też była super, nawet chyba akcja była bardziej wartka, ale II to jednak nie to samo co I...

Mariolcia
Gość
Posts: 7
Joined: Fri May 19, 2006 2:20 pm

Post by Mariolcia » Mon Dec 04, 2006 11:58 pm

Dlaczego nikt nic nie pisze?? Czyżby wszyscy roswellmaniacy wygineli?? :( Czyżby zapomnieli o swoim ulubionym serialu?? :cry:

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Post by Emila » Tue Dec 05, 2006 5:09 pm

Heh... na pewno nie zapomnieli o serialu.Tylko każdy z nas dorośleje i czasami po prostu nie starcza czasu na fora.

Moim ulubionym sezonem jest sezon II i to chyba ze względu,że wiele jest w nim poświęcone czasu Michaelowi.Ogólnie niedawno zauważyłam,że każdy sezon jest przeznaczony któremuś z trójki kosmitów.Pierwszy należy do Maxa,II Michael,a w trzecim mamy najwięcej Isabel. :)
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
shiri
Gość
Posts: 1
Joined: Sat Dec 09, 2006 12:06 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by shiri » Sat Dec 09, 2006 12:49 pm

No ja chyba też 2 :) Tym bardziej te kilka odcinków o granitolidzie. No i ostatni odcinek... Michael i Maria eheh :) Właśnie niedawno je obejrzałam i przypomniałam sobie dlaczego tak kocham Roswell :D

pmk1990
Gość
Posts: 11
Joined: Fri Dec 26, 2008 4:07 pm

Re: KTÓRY SEZON I DLACZEGO ?????

Post by pmk1990 » Mon Jan 19, 2009 9:16 pm

Najlepszy jest sezon III :D wszyscy dojrzali sa :) Ten sezon jest jakby to okreslic..wyrazny :P

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: KTÓRY SEZON I DLACZEGO ?????

Post by MAX EVANS » Sun Feb 07, 2010 4:13 pm

Pierwszy sezon był magiczny. Drugi świetny. A jeśli chodzi o trzeci to niestety nie był już nie ten sam klimat :?
Choć zakończenie było miłe :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: KTÓRY SEZON I DLACZEGO ?????

Post by Beauty_Has_Come » Tue Feb 23, 2010 10:17 pm

Dla mnie drugi sezon :) Dzieje się sporo, tajemnicze skóry zagrażają bezpieczeństwu "naszych" kosmitów, wiele zabawnych scen ale i najsmutniejszych momentów serialu
TEOTW, śmierć Alexa
Do drugiej serii mam tylko odrobinkę większy sentyment, niż do pierwszej, która - jak to powiedział MAX - była magiczna.
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: KTÓRY SEZON I DLACZEGO ?????

Post by MAX EVANS » Tue Feb 23, 2010 10:44 pm

Beauty_Has_Come wrote:Do drugiej serii mam tylko odrobinkę większy sentyment, niż do pierwszej, która - jak to powiedział MAX - była magiczna.
Oj była magiczna :P
A co do Alexa to zgadzam się z tobą to był jeden z najsmutniejszych momentów w drugim sezonie jeśli nawet nie najsmutniejszy :(
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests