Wszystkie sezony...

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Wszystkie sezony...

Post by Goya » Sat Mar 26, 2011 6:13 pm

To _liz zaszczepiła mnie miłością do polarków :D Nie przejmuję się przecież udałam tylko urażoną żeby wam nosa utrzeć ^_^ Należę do osób dość sumiennych i nie umieściłabym pytania tylko dlatego że nie chce mi się tego sprawdzić. Po za tym tutaj są najlepsi eksperci przy których nawet google mogłoby się mylić ^_^

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Wszystkie sezony...

Post by femii » Sat Mar 26, 2011 9:20 pm

Goya wrote:Po za tym tutaj są najlepsi eksperci przy których nawet google mogłoby się mylić

O tak trzeba nas trochę połechtać.
A powiedz masz jakieś swoje ulubione opowiadanie autorstwa _Liz?
Ja osobiście ubóstwiam "Balans". Tak bardzo, że przez miesiąc wytrwale poszukiwałam ostatniej części w necie. Najpierw dręczyłam _Liz ale ona niestety nie miała już go na dysku. Potem kontaktowałam się z Hotaru ale tam też nic nie wskórałam. Aż w końcu mi się udało. I było warto :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Wszystkie sezony...

Post by Goya » Sun Mar 27, 2011 10:00 am

Chyba teraz najbardziej lubię Pół minuty może dlatego że nie dawno je przeczytałam i wciąż jest jeszcze świeże. Balans też baardzo fajne trochę humorku trochę smutku.... Przyznam że na początku denerwowały mnie polarki bo wszystko działo się tak szybko i nie przemyślanie a później natknęłam się na opowiadania _liz i wpadłam :wink: Dzięki z nawrócenie _liz. Na pewno dużo osób jest wdzięcznych za jej twórczość :tak:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Wszystkie sezony...

Post by femii » Sun Mar 27, 2011 11:39 am

Też bardzo lubię "Pół minuty". Często do niego wracam. Nie tylko dlatego, że jest to Polar. Przede wszystkim dlatego, że jest tam doskonały opis przemiany Michaela. Tego jak bardzo miłość do właściwej kobiety zmieniła jego świat. Duży, groźny Michael zniknął i zamiast tego mamy kochającego, troskliwego tatusia opiekującego się swoją małą rodziną. :D Po prostu piękne, mimo tego co się stało z jego ukochaną.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Wszystkie sezony...

Post by Goya » Sun Mar 27, 2011 2:29 pm

_liz umię poruszyć nasze serca swoją drogą to ona tu jeszcze zagląda ?

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Wszystkie sezony...

Post by femii » Sun Mar 27, 2011 5:00 pm

Ostatni raz widziałam ją tu w listopadzie 2010. Ale tylko dlatego, że wysłałam jej wiadomość prywatną w związku z zakończeniem do "Balans". Później się już nie pokazywała. Ja sobie ostatnią część musiałam znaleźć na własną rękę jak już wspominałam. Wiem tylko tyle, że _liz dostaje powiadomienia na maila za każdym razem gdy zostawimy pod jej opowiadaniem jakiś komentarz lub gdy wyślemy jej PW.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Wszystkie sezony...

Post by Goya » Mon Mar 28, 2011 6:07 pm

Och to nie dobrze że nas już nie odwiedza :( Może chwilowo straciła wenę. Dajmy jej trochę czasu a może się za nami stęskni ? No i bym się nie dziwała w końcu jesteśmy tacy uroczy :P

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Wszystkie sezony...

Post by femii » Mon Mar 28, 2011 7:41 pm

Goya wrote:w końcu jesteśmy tacy uroczy
W to nie ma co wątpić. Myślę, że kiedyś do nas zajrzy nawet Hotaru. A dlaczego? Bo Roswell było, jest i będzie w naszych sercach zawsze. Nawet za parę dekad to będzie część naszego życia. Bo jak głosi podpis Maxa :
"Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to epicka opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia."
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Wszystkie sezony...

Post by MAX EVANS » Mon Mar 28, 2011 9:38 pm

Cieszę się że przypadł ci do gustu mój podpis :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Wszystkie sezony...

Post by femii » Tue Mar 29, 2011 10:57 am

Po prostu jest jak najbardziej prawdziwy. Myślę, że nie tylko dla mnie. To serial w którym mamy: niezwykłą miłość - Mam i Liz, trudną miłość - Michael i Maria, prawdziwą przyjaźń bez względu na wszystko - cała paczka do samego końca, piękne chwile - Michael pokazujący siebie Marii, smutne chwile - śmierć Aleksa. Dorzućmy do tego wątek kosmiczny i mamy serial, który wywarł na nas niesamowite wrażenie na całe życie.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Wszystkie sezony...

Post by Goya » Tue Mar 29, 2011 2:33 pm

Nigdy nie myślałam że jakiś serial może mnie tak pochłonąć jak Roswell :D Ja cały czas wole myśleć że ta historia wydarzyła się naprawdę. I choć minęło już troszkę czasu od kręcenia serialu oni wciąż są dla mnie nastolatkami :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests