Przyszłość

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Sun Jul 13, 2003 9:44 pm

Dzięki , wynajde sobie jakieś zdjątko i będzie tylko moje 8)
Ok , cóż za postawa egoistyczna powiecie no , ale cóż człowiek altruistą się nie rodzi , ale nie ma co dzieki ci Św . Franciszku chociaż ty byłeś .
Pozdrówka
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Sun Jul 13, 2003 9:46 pm

Dzieki ci {o} nie omieszkam Ci przysłać tego na twój adresik ,!
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

megga
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:27 pm
Location: Łódź

Jeszcze jedno pytanko....

Post by megga » Mon Jul 14, 2003 2:17 pm

No tak... powstaje jeszcze jedno pytanko... Skoro okazało sie że dziecko Tess i Maxa jest człowiekiem i może oddychać tlenem to czy może jednocześnie żyć na innej planecie. No bo przecież poleciało razem z Tess "do domu"... Jeśli nie mogłoby oddychać tamtejszym powietrzem to dlaczego Tess wróciła tak późno... To wszystko jest troszkę skomplikowane...:))))

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Jul 14, 2003 2:29 pm

W świecie seriali pisali że zerwali ze sobą w 2001 roku

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Mon Jul 14, 2003 3:49 pm

mega to chyba wyjaśnią nam najbliższe odcinki a jesli nie to pozostanie jedynie sie domyslać
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

megga
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:27 pm
Location: Łódź

Post by megga » Mon Jul 14, 2003 5:46 pm

Malwina... masz racje... mam nadzieje ze jednak najbliższe odcinki wyjaśnią wszystkie wątpliwości, a jeżeli nie to bedziemy musieli podomyślać troszke... :))))

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 14, 2003 5:59 pm

Yh, z chęcią bym już teraz wszystko wyjaśnia, bo rzeczywiście wszystko jest wyjaśnione...
Image

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Mon Jul 14, 2003 6:05 pm

Nan bez spojlerów :) , ale ja tez już bym sie chciała dowiedzieć , ale boje się , że to tylko 3 tygodnie i koniec :cry:
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 14, 2003 6:14 pm

No więc właśnie, z przyjemnością bym wszystko opisała, ale nie będę taką świnią 8)
Image

megga
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:27 pm
Location: Łódź

Post by megga » Mon Jul 14, 2003 6:15 pm

kurcze ja też nie mogę sie doczekać gdy wszystko sie wyjaśni...
no niestety tylko 3 tygonie a potem koniec, pozostanie nam tylko wirtualny 4 sezon.... szkoda....

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Tue Jul 15, 2003 2:57 pm

Ja coprawda oglądałam już zakończenie, ale takie oficjalne wywoła chyba potok. Już szykuję chuseczki :)
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 15, 2003 6:12 pm

zulugula, ja również :) Już zaczęłam kolekcjonować, bo mi się zużyją błyskawicznie przy 4 Alieens i Graduation... :cry: /Nie to, żeby mi było żal chustek, tylko się wzruszam na samą myśl o tych dwóch odcinkach, i trzeba jakoś popłakać, choćby wirtualnie :wink: /
Image

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Tue Jul 15, 2003 8:27 pm

Ja też zaczne kolekcjonować , wprawdzie sciagnełam sobie z kaazy ostatni odcinek , ale przyżekłam go nie odtwarzać i do tej pory dotrzymuje słowa , a tak prywatnie Nan ile masz lat ? i jak długo interesujesz sie Roswell ?
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 15, 2003 8:53 pm

16. Pierwsza klasa liceum (yh, nagle się poczułam jak w przedszkolu... :) ) A Roswell... No cóż, pewnego styczniowego poranka siedziałam w domu i spędzałam ferie w mieście... Potwornie się nudziłam, włączyłam przypadkiem telewizor i zobaczyłam przystojnego chłopaka... Nie byłam w stanie się ruszyć, zapatrzona w ekran... I to było Viva Las Vegas :) W sumie pół roku. Prawie dokładnie. Tylko że przed przez prawie miesiąc wędrowałampo necie, po kolejnym miesiącu zaczęłam brać aktywniejszy udział... No i jestem. Nie znudziliście się jeszcze...?

Ja nie byłam taka wytrwała. Ściagałam odcinki i przegrywałam jak leci, nie pokolei. I w końcu wyszło tak, że najpierw obejrzałam Graduation, a dopiero później pierwszą serię :) Lubie być oryginalna... :roll:
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Jul 15, 2003 8:58 pm

To możesz powiedzieć, że jesteś po 'małej maturze' :)
Kiedyś się tak mówiło na egzamin ukończenia gimnazjum. Teraz - skoro wróciły gimnazja - myślę, że to określenie też wróci... Chociaż? Młodzi o tym nie wiedzą, stare tłumoki pozapominały...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 15, 2003 9:03 pm

Jeśli to, co miałam w maju było małą maturą... To normalna to fraszka... :wink: Zresztą, jeszcze tylko 3 lata :roll:
Image

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Wed Jul 16, 2003 12:31 pm

To bedzie straszne nie chce tego głupigo testu gimnazjalnego , oddałabym wszystko za 8 lat podstawówki i 4 liceum
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Wed Jul 16, 2003 12:34 pm

Nan gratuluje fana :)
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jul 16, 2003 1:47 pm

Dzięki :) A ja teraz mogłabym wystawić pomnik ówczesnemu ministrowi oświaty :D Kto wie, czy teraz zdałabym te parszywe testy predyspozycji :) Nie no, przesadzam, to podobno zostaje na całe życie... Ale nie sptkałabym tylu świetnych osób...
Image

Guest

Post by Guest » Wed Aug 13, 2003 9:57 pm

tak w ogóle to sie troche głupio skończył :( :( bo nie wiadomo co sie stanie z tym dzieckiem maxa i z izabel marią michaelem i resztą
to jest wszystko do dupy ta cała końcówka i mam nadzieje że niektrórzy mnie poprą jeśli powiem że powinni zrobić jeszcze ze spokojnie 100 odcinków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S (mam nadzieje że max i liz będą mieli dziecko ma maria i michael sie pobiorą/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests