Przyszłość

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Przyszłość

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 11:30 am

Nie bardzo wiem, do czego to zaliczyć, ponieważ ten temat obejmuje dwa sezony, Czechosłowaków i spółkę i nie wiem, co tam jeszcze, więc chyba to jest najodpowiedniejsze miejsce...

Pamiętacie słowa Futur Maxa z TEOTW? Powiedział Liz, że był prawie koniec świata, bo Tess odeszła. Liz jednakże zmieniła przyszłość (w końcu F.M. zniknął), i teoretycznie nie powinno się nic takiego stać.,.. Tylko że Tess odeszła (a nawet odleciała :) ), a za dwa tygodnie przekonamy się, że odeszła bezpowrotnie. No i co teraz ze słowami Futur Maxa? Nie będzie Tess, nie ma tej czwartej... Czyli czeka ich właściwie to samo, co w innej wersji przyszłości...? A może Liz i Kyle, jako hybrydy, uzupełnią brakujące miejsce...? Co o tym sądzicie?
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Jul 13, 2003 11:34 am

Zanim odeszła - zdążyła jeszcze wymordować wszystkich Skórów w Wipe Out - to chyba wystarczyło. No i troszeczkę jeszcze skomplikowała sprawę przez dziecko.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 11:38 am

To ten Nicholas jakiś nieśmiertelny jest, bo w Max In The City chyba też był (yh, jedyny odcinek, którego nie oglądałam... :evil: ) A dziecko było człowieczkiem, stuprocentowym. 50 % od mamusi, 50 % od tatusia i mamy człowieczka... Chyba jednak Max nie jest taki dobry z matematyki i biologii :P
Image

new_jason
Gość
Posts: 38
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:08 am
Location: Wysokie Mazowieckie [Podlasie]
Contact:

Post by new_jason » Sun Jul 13, 2003 12:18 pm

po co ma byc dobry z bioli skoro Liz jest dobra - zartowalem heh ale ja sadze, ze Liz uzupelnia Krolewska Czworke...
Let us not look back in anger, not forward in fear, but around in awareness.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 12:26 pm

Eee tam, jeśli już to chyba wspólnie z Kyle'm...
Image

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Sun Jul 13, 2003 12:27 pm

No własnie a jak z dzieckiem skoro jest synem dwójki kosmitów to powinno być też kosmitą , a nie jest .. :?:
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

new_jason
Gość
Posts: 38
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:08 am
Location: Wysokie Mazowieckie [Podlasie]
Contact:

Post by new_jason » Sun Jul 13, 2003 12:31 pm

Nasi bohaterowie sa hybrydami 50% ludzkiego dna i tego swojego kosmitowego 8) - moze i na spolke z Kyle'm choc ja do tam nieuwazam, wkoncu 2 kobity i 2 menow, kyle moze isc w odstawke, wkoncu niewiemy czy napewno bedzie mial te moce .... :P
Let us not look back in anger, not forward in fear, but around in awareness.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 12:36 pm

Malwinko, co do statusu, to pytaj {o}, tutaj od początku ma się Nowicjusza, na komacie dopiero od 25 posta.
A co dziecka to faktycznie genetyka, najprostsza krzyżówka genetyczna, jaką można sobie wyobrazić. Pół człowiek i pół człowiek dają razem całkowitego człowieka, całkowitego kosmitę i dwóch pół ludzi... Zanowi akurat trafił się człowiek.
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Jul 13, 2003 12:50 pm

A teraz pytanie - czy Liz - jako wzorowa uczennica zafascynowana biologią - umiałaby takową krzyżówkę napisać? Bo np. z odcinka How The Other Half Lives wiemy, że nie wie, co to jest translacja. :)

Temat o rangach już założony :)
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Jul 13, 2003 1:58 pm

Co do tego dziecka, to przecież Max i Tess są w 50% ludźmi i 50% obcymi. Więc dziecko mogło być 100% obcym lub czlowiekiem. Istnieje też możliwość ze moze być hybrydą. Mam takie małe pytanko, jeśli dziecko jest czlowiekiem to dlaczego w baby it's you na brzuchu Tess pojawił się znak dłoni dziecka i dlaczego w 3 sezonie Max miał wizje od swojego syna??? przeciez jesli zan jest człowiek to nie mógł mu wysyłać wizji

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sun Jul 13, 2003 2:03 pm

;) to tak naprawdę nie był Zan. Nie chcę spojlerować bo nie woiem czy widziałas wszystkie odcinki ale Tess później przyznała sie że to był nie wiem jak to się pisze Mine Worp :D Popraw mnie ktos chyba się nie mylę :oops:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

;-) wrote:Mam takie małe pytanko, jeśli dziecko jest czlowiekiem to dlaczego w baby it's you na brzuchu Tess pojawił się znak dłoni dziecka i dlaczego w 3 sezonie Max miał wizje od swojego syna??? przeciez jesli zan jest człowiek to nie mógł mu wysyłać wizji
No przecież Liz też jest człowiekiem, a mogła uratować go w Max In The City a ostatnio topić tależe i błyskać na zielono :P
Jej zdolności wynikają z owej uczuciowej więzi między Maxem i Liz - z dzieckiem jest podobnie - dlatego świeciło :)
Kyle nie ma mocy, bo jakoś ta uczuciowa więź między nim a Maxem się nie wykształciła :lol:

I druga możliwość - to świecenie to była tylko sztuczka Tess - mind warp.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Sun Jul 13, 2003 3:10 pm

Tak na marginesie (nie do tematu) uwazam , że powinno być wiecej zdjeć bo :) zagarneła mój obrazek :cry: , {o} wiecej obrazków !
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

Malwina
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:40 pm
Location: Katowice

Post by Malwina » Sun Jul 13, 2003 3:13 pm

To nieprawdą byłoby tez , że dziecko nie może żyć na ziemi druga sztuczka tess , skoro jest człowiekiem , to jak najbardziej jest wskazane , życie na ziemi i oddychanie tlenem . 8)
"Podziwiam lasu ciemną głębie,lecz nim zapadnę w otchłań senną,obietnic wiele do spełnieniai długa droga przede mną"ROBERT FROST

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Jul 13, 2003 3:27 pm

Ja i bez obrazków mam dużo roboty, więc sami sobie szukajcie :P
Jak znajdziecie, to w profilu podajcie do niego adres.
Możecie mi też przesłać pocztą i umieszczę w galerii, lub poza galerią (tak, żeby nikt nie "zagarnął").
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 3:31 pm

Four Alieens wszystko wyjaśnia...
SPOILER (tak na wszelki wypadek) cała "choroba" Zana to była robota Tess - w końcu musiała wrócić na Antar. Max jednak nie załapał się na lot, więc Tess miała nadzieję, że może jednak Zan okaże wspaniałomyślność i jednak będzie miał jakieś moce, synek jednak zrobił jej "a-kuku!" i był ludzikiem... Kto wie, może to Tess mu pomogła skontaktować się z tatusiem? W 4 alieens widać, że jednak tego Zana kochała...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 3:33 pm

A tak w ogóle to czuję się dowartościowana, tłukłam tą translację i transkrypcję do upadłego... Jest to pierwsza część ekspresji informacji genetycznej... Nie ma to jak polski system edukacji :D
Image

User avatar
Teeta
Nowicjusz
Posts: 65
Joined: Sun Jul 13, 2003 6:14 pm
Location: Nibylandia
Contact:

Post by Teeta » Sun Jul 13, 2003 6:20 pm

Ee. Mam pytanie (nie do tematu...).
Teraz na wakacje przerwali emisję serialu czy to jush koniec? (tak to jest jak siem wyjedzie na wakacje...)

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sun Jul 13, 2003 6:26 pm

teeta nie bylo tylko w tym tygodniu
za tydzien normalnie bedzie crash, i później do konca normalnie
po prostu zakonczenie zostało przesuniete o tydzien, nie martw się

User avatar
Teeta
Nowicjusz
Posts: 65
Joined: Sun Jul 13, 2003 6:14 pm
Location: Nibylandia
Contact:

Post by Teeta » Sun Jul 13, 2003 6:49 pm

Hehe. Dopiero teraz przeczytałam cały temat :)
Pod tym obrazeczkiem Liz można ładnie dopisać 'Malwina'.
Żeby się nie powtarzało. :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 16 guests