ŚWIAT SERIALI!!!!! POMÓŻCIE :)

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
Post Reply
Medi
Gość
Posts: 1
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:00 pm
Location: Elbląg
Contact:

ŚWIAT SERIALI!!!!! POMÓŻCIE :)

Post by Medi » Sun Sep 04, 2005 10:10 pm

Witajcie!
Jestem nowum użytkownikiem Forum i wielką fanką Roswell :) postaram się dość często odwiedzać to forum :)
Na początek mam prośbę dotyczącą Świata seriali i materiałów które były drukowane w nim w 2003 i 2004 r. Mam okazję kupić numery, ale zastanawiam się czy warto, czy są tam jakieś ciekawe roswelliańskie artykuły :)
Czekam na Wasze sugestie.
POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW ROSWELL :)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Sep 05, 2005 4:47 pm

Nie czytam tego czegos strata czasu...

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Tue Sep 06, 2005 12:42 am

Nie zgadzam się...To nie strata czasu...ponieważ ŚS jako jedyne pismo w Polsce pamięta i zamieszcza artykuły o Roswell...I dzięki mu za to!!! :D :D :D
Medi na pewno polecam Ci ostatnie 6 numerów w których pojawiały się kolejne części big plakatu z Liz i Maxem oraz info o kolejnych aktorach z naszego kochanego serialu...A tak poza tym to jeszcze popatrze w jakich numerach było coś na temat Roswell... :wink:
PS. Zarejestruj się też na roswell.komnata.pl - super forum. :wink: Pozdrowionka!!! :D

User avatar
zafiro
Gość
Posts: 28
Joined: Wed Jun 15, 2005 3:26 pm
Location: Łódż
Contact:

Post by zafiro » Tue Sep 13, 2005 8:50 pm

Medi a jak masz dostęp do kupienia tych numerów? bo ja też bym chetnie cos takiego zrobiła... a co do plakatów- musisz je miec (ja je mam...)!
Roswell na zawsze bedzie w nas...

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Post by gizol » Thu Apr 06, 2006 2:32 pm

Świat seriali może i zamieszcza artykuły o Roswell, ale mogli by mogliby zmienić styl i wygląd. Zresztą trochę stare są te komentarze a forum przydało by się odświeżyć szczeże muwiąc przecinek szczerze mówiąc
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests