Roswell w TV

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Tue Jul 12, 2005 11:08 pm

Mi Chirurdzy się podobają. To jest inne od Ostrego Dyżuru. Według mnie lepsze. A co do Roswell to też popieram napisanie petycji w sprawie, żeby puścili od początku. Z chęcią bym sobie obejrzał.

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Sat Mar 11, 2006 7:02 pm

Ok to mam takie pytanko (o ile jeszcze czasem tu ktoś bywa :cry: ) Wiecie jak napisać petycję tak żeby ją później wysłać i żeby ludzie mogli się pod nią bez problemu podpisywać? Napisałyśmy już na Komnacie tak mniej więcej tekst jaki może się w niej znaleść tylko właściwie nie wiemy za bardzo jak to zrobić dalej. Tak technicznie. :) No a wiem, że już kiedyś jak mnie tu jeszcze nie było, pisaliście petycję o Roswell. Jest tu jeszcze ktoś kto pamięta jak? :)
My po prostu bardzo chcemy, żeby ludzie nie zapomnieli o Roswell. :( Wiem że wy też nie chcecie, wiec pomóżcie. :wink: :)
Pozdrawiam. Lissy.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Mar 12, 2006 12:09 pm

Petycje na pewno ludzie z roswell.pl wiedzą jak zrobić, bo w końcu jedna już była.
Image

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Post by gizol » Thu Apr 06, 2006 1:03 pm

ja petycje podpisałem, ale nawet niechce mi się patrzeć na ilość podpisów pod nią. LUDZIE RATUJCIE ZACHĘCAJCIE KOGO SIĘ DA DO PODPISANIA TEGO DOKUMENTU!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH PUSZCZĄ JESZCZE RAZ WSZYSTKIE ODCINKI!!!!!!!!!!!!!!Złożyć podpis to w końcu nic trudnego 8)
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests