Fanklub Roswell ?

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
Post Reply
Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Fanklub Roswell ?

Post by Magea » Sun Feb 13, 2005 9:03 pm

Wpadło mi dzisiaj w ręce gazeta Bravo z grudnia 2002. W tej gazecie o ile mi wiadomo było (bo teraz nie wiem jak jest) zawsze był rubryka z adresami różnych fanklubów i między innymi adres polskiego fanklubu Roswell który jest lub był podobno ofcjalny. A adres jest taki: "Roswell" Oficjalny fanklub serialu ul.Kościuszki 25/10 50-011 Wrocław. Jak na moją orientację w moim mieście to to jest chyba kogoś prywatne miszkanie. Tak mi się przynajmniej wydaje. A tak nawiasem to wogóle bym chciała wiedziec czy ktos o tym wiedzial wcześniej ??
:)

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Sun Feb 13, 2005 10:04 pm

Pierwsze co słysze o fan clubie Roswell :shock: . Jeśli dalej istnieje to bym się do niego zapisała :D A nawet jak go nie ma to mógłby powstać :D

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Feb 13, 2005 10:47 pm

A własciwie - to po co wam to?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Liz ParkerEvans
Gość
Posts: 13
Joined: Wed Jan 26, 2005 10:54 pm
Location: Gdynia
Contact:

Post by Liz ParkerEvans » Mon Feb 21, 2005 4:44 pm

Ja właśnie wyjełam moją śliczną papeterie i mam zamiar tam napisać.Jak nic nie wyjdzie to trudno.Ale przynajmniej się starałam :mrgreen:
KOCHAM ROSWELL

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Mon Feb 21, 2005 5:49 pm

Po to bo chcemy.To tak jakbyśmy się Ciebie zapytały po co ci obrazek/banner w sygnaturce.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Feb 21, 2005 6:38 pm

Mój pseudonim, ranga, avatar, ten Post jak i wszystkie elementy sygnatury przepojone są ukrytymi znaczeniami i celami...

Tymczasem - jesli chodzi o wasz fanklub - to obawiam się, że wy same nie bardzo wiecie, czemu ma on służyć... Co ten system rzeczy miałby robić?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Mon Feb 21, 2005 7:34 pm

hmmm .. chciałabym jeszcze zanzaczyć ze to co ja napsisałam są to informacje z 2002 a mamy teraz 2005 i nie wiem jaki jest stan obecny tych rzeczy ..
A tak nawiasem czym się zajmuje taki fanclub bo jakoś nic mi nie przychodzi do głowy oprócz tego że zrzesza fanów ...
:)

User avatar
zafiro
Gość
Posts: 28
Joined: Wed Jun 15, 2005 3:26 pm
Location: Łódż
Contact:

Post by zafiro » Tue Sep 13, 2005 9:01 pm

ja bym chętnie zapisała się do takiefo fanklubu. czemu nie? może ktoś z was ma zamiar założyc:)? to jakby co to powiadomcie.
Roswell na zawsze bedzie w nas...

User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Wed Nov 16, 2005 8:02 pm

Fanklub sam w sobei powinien definiować osoby, grupę ludzi, którzy mają kontakt z innymi klubami Roswell i mogą wnieść coś od nich z polski. np. - ja totalnie nie mogę dostać autografu Majandry, próbowałam już kilka razy... taki fanklub powinien pomagać ludziomw tym, organizować zjazdy, pisać petycje itp
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests