KALENDARZ

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

KALENDARZ

Post by Sadie_Frost » Mon Aug 18, 2003 1:56 pm

Dużo czasu spędziłam ostatnio na http://WWW.roswellstore.com a także na innych stronach oferujących gadżety. Szczególnie spodobały mi się kalendarze-zarówno na ściane jak i tzw. student planners czyli nasze uczniowskie lub organizery po prostu. Zagłosowałam przed chwilą na forumowej ankiecie dotyczącej kalendarzy i tak sobie myśle...ktoś mądrze rzucił aby rozejrzeć sie nad wydaniem kalendarza w Polsce. Pomyślałam że rzeczywiście możnaby zakręcić się wokół tego! Co prawda problemowe byłoby rozwiązanie kwestii praw autorskich, ale dowiedzieć się można?! co o tym myslicie?
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Mon Aug 18, 2003 2:02 pm

Ja nie uzywam organizerow, ale jesli bedzie tam pare fotek Emilie to sie nie bede zastanawial czy to kupic :D
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Mon Aug 18, 2003 2:59 pm

hehe, jasne że będą fotki Emilie :D a raczej byłyby ;) specjalnie dla Ciebie możnaby umieścić na jakiejś stronce zdjęcie Maxa w tarczy do rzutek ;) A tak poważnie, to wyślę maila do jakiejś firmy produkującej kalendarze i dowiem się jak wygląda kwestia.
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Mon Aug 18, 2003 3:05 pm

konkretnie to chodzi mi po głowie coś takiego: http://www.calendars.com/images/007/718 ... 9.back.jpg i takiego http://www.calendars.com/images/007/719 ... 8.back.jpg . Oczywiście to pierwsze to organizer a drugie kalendarz ścienny :D
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Aug 19, 2003 8:58 am

Sadie_Frost, jestem za. Szczególnie za organizerem... Mówiłam, że zbankrutuję... Dwanaście kartek na dwanaście miesięcy. Na każdej kartce fotki innego bohatera - Liz, Maxa, Isabel, Michaela, Marii, Alexa, Tess, Kyle'a, szeryfa, Jesse'go, zdjęcie wspólne i powiedzmy pary... Pomysł świetny, daj znać, jeśli ci odpiszą.
Image

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Tue Aug 19, 2003 2:05 pm

Uwazam ze stanowczo powinni wydac kalendarze i organizery. Bo sprzedazy wysylkowej (szzcegolnie z zagranicy) nie uznaje. Jakos boje sie, ze mnie oszukaja...
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Tue Aug 19, 2003 3:28 pm

Cieszę się że znalazłam odzew =] mam wielką nadzieję że ktoś nam pomoże! oto mail jakiego wysłałam do jednej z firm produkujących kalendarze:

"Szanowni Państwo,
piszę w imieniu fanów serialu "Roswell" zrzeszonych na największej polskiej stronie i forum mu poświęconych (http://www.roswell.xcom.pl) w sprawie wydania kalendarzy o tematyce dotyczącej naszego ukochanego serialu. Jako iż w Polsce nie można kupić tzw.merchandise, czyli różnych gadżetów odnoszących się do konkretnych seriali,filmów itp, fani postanowili sami zaopatrzyć się w przedmioty nawiązujace do "Roswell". I tu liczymy na Waszą pomoc. Naszym marzeniem byłoby kupno kalendarza ściennego i szkolnego, takich jak te które załączyłam powyżej , z tymże oczywiscie zawierające zdjęcia i grafiką poświęconą naszemu serialowi. Czy byliby Państwo zainteresowani wydaniem takowych (zaręczam że kupiłoby je wielu ludzi), jeśłi tak czy potrzebne są prawa autorskie do użycia zdjęć lub jakieś inne prawne kwestie które należy załatwić aby doszło do druku? Wszelkie materiały potrzebne do wydania kalendarzy zostałyby oczywiście przez nas dostarczone. Wierzę że dostanę od Państwa potrzebne informacje i dojdzie do realizacji naszego marzenia.
Z góry dziękuję za odpowiedź w imieniu fanów "Roswell-w kręgu tajemnic"
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Tue Aug 19, 2003 3:50 pm

Popieram ten pomysł. Organizer z naszymi bohaterami to poprostu miodzio. Ciekawe czy oni na to pójdą, Sadie daj nam znać co Ci odpisali
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Aug 19, 2003 4:45 pm

Zulugula, rany, jak miło, że w końcu jesteś...
Sadie, bardzo dobrze, jak ci odpiszą, to koniecznie daj znać. Na pewno się tym zainteresuje ZAiKS...
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Tue Aug 19, 2003 6:53 pm

To jest świetny pomysł. Nareszcie nie bede miała kpołotu z kupnem kalendarza, zastanawijąc się czy kupić konie, psy czy inne zwierzęta.

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Aug 20, 2003 10:30 pm

Nan wielkie dzięki, nawet nie wiesz jak dobrze być znów wśród ludzi którzy rozumieją Cie bez słów i niekrytykują na każdym kroku, wśród ludzi którzy podzielają twoją obsesję :wink: z którymi zawsze możesz porozmawiać na każdy temat... och thers no place like Roswell forum :D
Tell me why it costs so much to live...

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Fri Aug 22, 2003 10:26 pm

poczekamy, zobaczymy
sadie- ładny list.
3mam kciuki za powodzenie akcji, bo musze miec wszystko co zwiazane z roswellkiem

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Aug 27, 2003 5:17 pm

przyłączam się do grupy promowania kalendarzy i innych bajerów z Roswell w naszej kochanej ojczyznie :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Aug 27, 2003 10:30 pm

W końcu Fani Roswell będą znani w środowisku wszystkich firm jak Ci Od Petycji Którzy Straszą Nas Rzeźnią :lol:
Image

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Thu Aug 28, 2003 11:19 am

Ja też jestem za wydaniem takiego kalendarza i organizera. Byłoby super mieć taki kalendarz na ścianie. Zbankrutuję, ale kupię kalendarz i organizer.
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Aug 28, 2003 12:24 pm

żeby tak mieć wszystkie bajery z Roswell..hmm.. to musiałabym okraść bank :twisted:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Thu Aug 28, 2003 3:49 pm

Ok Sadie, jak jestes na siłach, to wyślij to innym firmom. Jak to nie poskutkuje, to piszemy petycję
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 11:47 am

Wysłałam ponownie do tej pierwszej firmy,żeby mieć pewność ze doszło i do kolejnej. Jak żadni się nie odezwą to będę próbować dalej...
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Sat Aug 30, 2003 10:52 pm

ech,ciągle nic :( Przyznam ze jestem w kropce-kurcze,moze się mylę ale wydaje mi się że ten mail brzmi dość oficjalnie,wiec liczyłam chociaż na to że odpiszą choćby w jednym zdaniu,nawet gdyby to miała być odmowa!
Image

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Tue Sep 09, 2003 7:59 pm

Na stronie http://www.roswell-planet.de są pokazane przeykładowe stronki kalendarza. macie tu kilka zdjątek




Image
Image
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests