KALENDARZ

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Tue Sep 09, 2003 10:07 pm

Szczerze mówiąc, to mi się nie podobają te kartki. Szczególnie ta druga. Jakaś taka jakby to powiedzieć. Nieładna.
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 4:18 pm

Liz_Parker wrote:Szczerze mówiąc, to mi się nie podobają te kartki. Szczególnie ta druga. Jakaś taka jakby to powiedzieć. Nieładna.
ładnie to w słowa ujełaś :) popieram jaknajbardziej...
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Sun Oct 24, 2004 6:01 pm

chciałam przypomnieć że w moim pomyśle chodziło o kalendarz typu organizer i kalendarz ścienny na 12 stron, a nie kalendarz plakat[/i]
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Mon Nov 08, 2004 10:06 am

Słuchajcie, ja mam znajomą drukarnię. Bez problemu zrobiliby nam coś takiego - albo według naszego projektu, albo według naszych wskazówek. I to pewnie dosyć szybk. Jedyny kłopot to pieniądze. Trzeba by zorientować się, ile sztuk takiego cuda zainteresowałoby nas i według tego oni przygotowaliby kosztorys. Ale uprzedzam, że to raczej nie byłaby bardzo tania sprawa. Ale też nie powalająco droga;) Zastanówcie się i może razem coś ustalimy?


Sadie, nie odpisali Ci być moze dlatego, że nie podałaś żadnych szczegółów. Z doświadczenia wiem, ze takich maili niestety nie traktują specjalnie poważnie. Pachnie to im sponsoringiem (albo robieniem czegoś po prostu za darmo), a od tego uciekają gdzie pieprz rośnie :D
Image

User avatar
Aneszka
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Jul 25, 2004 11:12 pm
Location: Brzesko
Contact:

Post by Aneszka » Wed Nov 10, 2004 9:30 pm

Ja jestem jak najbardziej ZA!! :D Wkońcu będe miała PIĘKNY organizer, a nie jakiś różowy z napisem "SUPER NASTOLATKA" z którym aż wstyd sie pokazać. :?
The are like no one else on EARTH

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Nov 12, 2004 12:00 am

Aneszka całkowicie się zgadzam!!!!
Caroleen napisz mniej więcej ile by chcieli za jedną sztukę. Naprawdę byłoby super gdyby to wypaliło!!! :D

User avatar
Aneszka
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Jul 25, 2004 11:12 pm
Location: Brzesko
Contact:

Post by Aneszka » Sat Nov 13, 2004 3:35 pm

No tak, mam nadzieję, że rezygnując z tego napisu nie będe musiała dopłacac kolejnego 10zł. Jak producent wie, że będzie miał zbyt to niewiadomo co mu strzeli do głowy :?
The are like no one else on EARTH

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Sun Nov 14, 2004 8:43 pm

Ja również wyrażam chęć zakupu kalendarza tematycznie związenego z 'Roswellkiem' :wink:. Dzięki za ten pomysł.Mam nadzieję, że jego realizacja będzie możliwa.
Pozdrawiam, Visenna

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Tue Nov 16, 2004 2:50 pm

Ja też napewno bym kupiła! Świetny pomysł!
A tak wogóle to jestem tu pierwszy raz i chciałam się przywitać :D

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Nov 16, 2004 4:21 pm

Witaj Lissy :)
Co do kalendarzy, to skoro jest niejaki odzew, postaram się czegos konkretnego dowiedzieć...
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Nov 23, 2004 10:01 pm

Świetnie! Byłabym zainteresowana... Choć to jeszcze zależy od... sposobu kupna :roll: Takie kalendarze trafiają do sklepów, czy można je zakupic tylko przez internet?

Lissy, witam :D
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Nov 24, 2004 4:09 pm

No właśnie sposób kupna ... ale to jest chyba najmniejszy problem jak juz wogole by to doszło do skutku ..... :D jestem całkowicie za Klendarzem Lub organizerem :cheesy: a tak nawiasem to dzisiaj 24.11.2004 sa urodziny Katherine Heigl serialowej Isabel .. więc 100 lat i dalszych sukcesów :D :cheesy: :mrgreen: :P
:)

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Nov 25, 2004 6:52 pm

Jeśli ktoś chce zobaczy kalendarz Roswell na 2005 rok niech koniecznie wejdzie na stronę : http://roswellmovie.net/calendar/ :D
:)

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Nov 26, 2004 11:48 pm

Szczerze mówiąc nie bardzo podoba mi się ten kalendarz :(

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Nov 27, 2004 4:03 pm

Chciałam zauważyć, że jest ich tam więcej, niż jeden :P
No ale faktycznie, nie są jakieś zabójcze... Ten z Liz jest ładny, i ten z Maxem... Kurczę, jakby takie kalendarze miały wyjść u nas, to trzeba im podsunąć jakieś zniewalające arty, których w necie niemało... Utalentowanych autorów takowych też mamy tu nie mało :twisted:

[dodane po chwili] ekhm, przepraszam bardzo. Rzeczywiście, to jest jeden kalendarz :? nie zauważyłam, że to oddzielne miesiące :roll: No... cóż... jako jeden jest jeszcze mniej zabójczy :roll: Ale lepsze to niż nic :lol:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Nov 27, 2004 6:32 pm

Rzeczywiście kalendarz nie jest zabojczy ... więcej jest tam fotek bardziej "prywatnych" i spoza Roswell .. :?
:)

dżizuz

Post by dżizuz » Fri Dec 10, 2004 4:12 pm

Ach te prawa autorskie. Ale myślę, że gdybyśmy robili kalendarz zupelnie prywatnie, w znajomej drukarni, bez zamysłów komercyjnych, to chyba nie byloby problemu? :roll:

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Wed Jan 12, 2005 4:33 pm

Mnie się tam kalendarz podoba, zwłaszcza kwiecień- z Tess Harding.Kombinujcie, kombinujcie... ja skorzystam :twisted: :twisted:
Pozdrawiam, Visenna

User avatar
zafiro
Gość
Posts: 28
Joined: Wed Jun 15, 2005 3:26 pm
Location: Łódż
Contact:

Post by zafiro » Sun Jul 10, 2005 2:14 pm

NO FAJNY POMYSL. JA BYM GO Z PEWNOSCIA KUPILA. O ILE NIE BYLBY DROGI. CZYLI DO 10 ZETA...NO MOZE TROCHE WIECEJ;)JA NIESTETY NIE MAM NIKOGO ZNAJOMEGO KTO BYLBY W STANIE ZROBIC TAKI PIEKNY PLAKAT;) A MOZE TAK ISC DO "sWIATA sERIALI" ZEBY ZROBILI NA NOWY ROK TAKI KALENDARZ?ALE ZEBY ZALAGODZIC BOL FANOW INNYCH SERIALI,MOGLIBYSMY ZROBIC TAK ZEBY BYLO KILKA WERSJI TEJ GAZETY.BYLBY Z rOSWELL,JAKIMS TAM SERIALEM I JESZCZE JAKIMS..A JAK NIE TO ZEBY CHOC JEDEN Z MIESIECY MIAL BOHATEROW ROSWELL.CO WY NA TO???
Roswell na zawsze bedzie w nas...

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Tue Jul 12, 2005 10:54 pm

Fajnie by było... Ja tam na taki kalendarz mogę poświęcic do 30zyli:) A od czego się ma staruszków:):P Pomysł fajny. A co do kalendarzy z tamtej strony to podobał mi się ten z Liz, Liz-Max i i Isabel-Alex.
Z tym Światem Seriali to nie głupi pomysł. Przynajmniej dla mnie:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests