To już rok bez Roswell

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
shiri

To już rok bez Roswell

Post by shiri » Mon Aug 02, 2004 8:46 pm

Witam wszystkich Roswellmaniaków!!! Dziś minął równy rok od ost. odc. naszego ukochanego serialu. Myślałam że moja obsesja minie, ale na szczęście tak się nie stało. Moja rodzinka pewnie uważa mnie za świra;) Pamiętam że rok temu byłam strasznie przybita (a kto z nas nie był). Od tego czasu czytam roswellowskie książki i opowiadania, oglądam na video odc., a teraz na Polsacie, ale nic nie zastąpi mi nowych odc. A Wy jak się czujecie po tym strasznym roku bez Roswell? Chętnie nawiążę kontakt z osobami o równie silnej obsesji:) Mam 24 lata ale mam nadzieję że nie jestem najstarszą Roswellmaniaczką w Polsce:) Pozdrawiam wszystkich! Pa!

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Wed Aug 04, 2004 4:53 pm

Och faktycznie-to już rok... ja głównie oglądam na kasetach od początku nasze kochane "roswell" :) myślę też o kupnie gadżetów lub samodzielnym zorganizowaniu jakichś, np.wyprodukowaniu sobie kalendarza.... Czas leci, ale miłość do "roswell" nie przemija :D
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Aug 04, 2004 7:06 pm

Ten rok był ciężki... i to jeszcze bez Roswell :/ Tego lata włączyłam telewizor i zobaczyłam... przedostatni odcinek 2 serii, myślałam że przegapiłam pierwsze dwie serie i prawie się rozpłakałam :/ to było straszne... Ale okazało się inaczej na moją korzyść :) Ciągle myśle o kupnie Roswell na DVD i dokupieniu brakujących mi książek... a także innych gadzetów :) Szczególnie odcinków przegranych z polsatu (3 odcinki za 25zł). Ale narazie wytrzymałam... dzięki tej stronce i forum...

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Tue Dec 14, 2004 3:05 pm

; ( az sie lezka w oku kreci! zróbmy moze petycje do polsatu, zeby jeszcze raz od 1 sezonu puscili! ; ( super by bylo, gdyby zaczeli juz od stycznia! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Dec 14, 2004 7:17 pm

hmm ... To już rok ale ten czas szybko leci .. :wink: .. miłoby było zobaczyć znowu Roswell na ekranach naszych odbiorników telewizyjnych .... od razu by życie było wselsze choćby i z tego powodu .... Mnie też w domu mają za kompletną wariatkę, psychopatkę .... a najbardziej za Roswello-maniaczke .... dosłownie .... twierdzą że mam jakies schizo .... na punkcie Roswell ... i dobrze szkoda tylko że nie mogą mi w zbyt łatwy sposób kupić nic z Roswell związanego ..... ale i tak jest dobrze bo moje ostatnie nabytki to świąteczna czerwona bombka z napisem Roswell ma ktoś taką ? :cheesy: ? i podkładka pod mysz która dostałam na imieninki .. :) .. więc moja miłośc przez ten rok chyba nie wygasła ....... :cheesy: :lol: :D :) ............
:)

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Wed Dec 15, 2004 3:17 pm

heh
Magea fajnie by było mieć w pobliżu caaaaały sklep wypełniony po brzegi suuuuuuer gadżetami z rosweeeeell!! 8) 8) 8) 8) 8)
Ja nie mam takiej bombki...... :( :( :( szkoda...... na pewno jest śliczna...... A ta podkładka pod Roswell jest z kim??

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Dec 15, 2004 5:24 pm

Podladka pod mysz jest to pomniejszony plakat z pierwszego sezonu :D
:)

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Wed Dec 15, 2004 10:27 pm

oja!! wstyd się przyznać ale ci zadzroszcze! seryjnie!!! :cry:

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Dec 16, 2004 1:02 pm

Hej, uszy do góry! Tak naprawdę gadżety z Roswell są bardzo proste do zdobycia :) Ja mam np. koszulkę z Maxem, kubek z plaketem...I nie zamawiałam tego nigdzie- wszystko spreparowałam "sama". Kubek zamóiłam w studiu fotograficznym, koszulkę zrobiłam w sklepie z nadrukami. To jest banalnie proste i wcale nie drogie!!! Pisałam na temat druku kalendarza, ale tego w nakładzie ok. 100 sztuk w ogóle nie opłaca się robić- za drogie. Ale za to są drukarnie, które na cyfrowych drukarkach mogą wydrukować dowolny nasz projekt w dowolnym formacie, czyli także kalendarz czy organizer z Roswell. A nawet bombkę, podkładkę pod mysz, okłądki na książki i co tam tylko chcecie:)
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Dec 16, 2004 6:17 pm

Też myśałam nad takim kubkami i koszulkami z nadrukami ... ale lenistwo i inne potrzeby spychają to na dlaszy plan :(
:)

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Thu Dec 16, 2004 7:33 pm

caroleen świetny pomysł, az chyba musze pojsc i sobie zrobic taka koszulke i qbek!! :D nie :D pomyslałam o tym wczesniej... A taki kalendarz to fajnie by było mieć! :( strasznie mnie denerwuje że w Polsce musimy na wszystko tak długo zekać, na książki, na dvd, na filmy, nawet na limonkowe tic tac!! :evil:

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Thu Dec 16, 2004 8:17 pm

Świetny pomysł ja też muszę sobie zrobić koszulkę z Maxem. Chyba już nawet moi rodzice zaczną się za mnie wstydzić, bo mi odbija, ale trudno :) Narazie mam w pokoju cztery plakaty i plan lekcji, ale koszulki jeszcze nie. Na razie nie :D

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Dec 17, 2004 9:13 pm

Koszulki z nadrukami można "od ręki" kupić w sklepiku na naszej stronie http://roswell.pl/sklepik.php Od tych wykonywanych w punktach foto różnią się przede wszystkim trwałością - noszę jedną już ponad 2 lata, i nadruk nadal jest OK.

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Dec 17, 2004 9:40 pm

luki, masz sporo racji, ale ja znam sklepy, które wykonują takie rzeczy w naprawdę dobrym gatunku. I maja dwie dodatkowe zalety:
1. Rozmiary koszulek - możesz wybierać spośrów wielu krojów i stylów T-shirtów oraz bluz albo przynieśc własną.
2. TY DECYDUJESZ O TYM KTO LUB CO NA KOSZULCE BĘDZIE :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Dec 17, 2004 9:46 pm

A tak ściśle na temat...Kurczę, tyle czasu minęło od ostatniej emisji telewizyjnej...Smutno. Ale jakoś jak pomyślę o tym, ze mogliby wznowić Roswell to nie skaczę pod sufit. Od niedawna mam wszsytkie odcinki na płytach, więc możliwość oglądanie tego samego po raz setny w TV jakoś nie przyspiesza mi pulsu :twisted: A tak serio, to widze jedna dobrą stronę kolejnych emisji: wtedy wszyscy oglądalibyśmy Roswell w tym samym czasie i forum byłoby znowu zapchane 8)

Ach, czemu nie ma IV sezonu...To dopiero byłaby gratka... :D
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Dec 25, 2004 8:59 pm

Ja bym skakała wyżej niż pod sufit od razu do nieba ! :cheesy: bo niesety nie mam odcinków Roswell na płytach i nie mam możlwości oglądana Roswell kiedy chce :evil: ale byłby jeszcze jeden plus (a może kilka) gdyby Roswell poleciało w TV doszło by nam nowych fanów fanatyków .... Roswellka .....
:)

Andreas
Gość
Posts: 1
Joined: Sun Jan 09, 2005 12:47 pm
Contact:

Post by Andreas » Wed Jan 12, 2005 9:24 pm

Witam jestem powracającym fanem Roswell,
Zacząłem oglądac od pierwszego odcinka a skonczylem gdzieś w połowie 1 sezonu w wakacje, mam takie pytanie czy ktos mialby nagranego na kasety albo jakos inaczej, chcialbym zobaczec glownie 2 sezon.!!
piszcie na priva??!!
albo na GG 3332151

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Jan 12, 2005 10:55 pm

Andreas wrote:Witam jestem powracającym fanem Roswell,
Zacząłem oglądac od pierwszego odcinka a skonczylem gdzieś w połowie 1 sezonu w wakacje, mam takie pytanie czy ktos mialby nagranego na kasety albo jakos inaczej, chcialbym zobaczec glownie 2 sezon.!!
piszcie na priva??!!
albo na GG 3332151
w które wakacje leciał pierwszy sezon ... ? bo w te ostatnie to leciało od konca 2 sezonu o ile się nie myle :P a tak wogóle to witam witam :D
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jan 13, 2005 9:39 am

wiem co chcę za osiemnastkę... koszulkę z Roswell :P

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jan 13, 2005 10:14 am

freja, czy sugerujesz, ze mają Ci ją sprezentować współfani z roswell.pl? :twisted:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests