Film Roswell

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Wed Nov 16, 2005 8:05 pm

a ja niestety słyszałam, iż:
- Emilie de Ravin nie chce wspólpracować z Roswell(po tych wszystkich listach z pogróżkami, które wysyłali jej 'fani')
- Brendan chce wiązać swoją karierę z bardziej ambitnymi filmami
- Majandra nie jest zainteresowana kontynuowaniem zabawy w Roswell(może chodzi o tę wielką kłotnię z Brenem?)
- Nick obecnie ostro studiuje i nie zapowiada się na jakąkolwiek jego nową produkcję, kinową czy w TV
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Post by Emila » Thu Nov 17, 2005 7:34 pm

Maria_DeLuca wrote:a ja niestety słyszałam, iż:

- Majandra nie jest zainteresowana kontynuowaniem zabawy w Roswell(może chodzi o tę wielką kłotnię z Brenem?)
O jaką kłótnię Ci dokładnie chodzi????
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Fri Nov 18, 2005 5:51 pm

To brzmi jak durne plotki, ale powiedz mi o co chodzi z tymi listami z pogróżkami do Emilie, to znaczy niby nic tu nie trzeba tłumaczyć ale co oni jej grozili i właściwie za co, bo przecież debile, którzy oskarżają Emilie za charakter Tess, byliby zbyt głupi, żeby obsłużyć długopis.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Nov 18, 2005 10:21 pm

Oj zdziwiłbyś się tajniak, jacy amerykanie potrafią być 'mądrzy'. Zresztą nie tylko amerykanie. W Polsce również znajdą się tacy, którzy mylą rzeczywistość z serialem. Nie wiem, czy ktoś tu ogląda "M jak miłość", ale swego czasu grała tam taka blondyna, która rozbiła małżeństwo Kingi i... kurde, nigdy nie wiem, który to piotr, a który Paweł. W każdym razie scenarzyści proponowali jej pociągnięcie wątku jej związku z bliźniakiem, ale zrezygnowała po tym, jak w autobusie podeszła do niej jakaś kobieta i powiedziała, że nie daruje jej tego, że rozbija rodzinę. Na nic się zdały tłumaczenia, że to tylko fikcja, a ona jest aktorką. Kilka listów z wyzwiskami tylko pomogło jej podjąć decyzję o odejściu.

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Sat Nov 19, 2005 10:21 am

I właśnie przez taką bandę bezmózgowców niszczy się dobre seriale, których i tak wiele nie ma.

Jak ja kocham ten cholerny świat :evil:

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Mon Nov 21, 2005 12:09 am

Bez przesady! Wierzyć mi się nie chce, że ludzie mogą być tak ograniczeni!
Bardzo dobrze jak się przeżywa książki, czy filmy, ale żeby od razu osądzać aktorów za kreowane przez nich role, przecież to śmieszne, no faktycznie się Emilie nie dziwię, bo teraz sie jej może rola w Roswell źle kojarzyć...:(
/Olka, ten od Kingi to Piotrek, chociaż wizualnie ich nie rozróżniam:P/

User avatar
timgrayson
Gość
Posts: 8
Joined: Tue Sep 13, 2005 6:02 pm
Contact:

Post by timgrayson » Sat Dec 10, 2005 8:02 pm

Mogłi by nakręcić film Roswell ciąg dalszy 3 sezonu przeplatany kontynuacjami wątków z całej serri Max wraz ze swoją żoną Liz odkrywaja jakieś nowe niebezpieczeństwo odszukuja Michaela przez przypadek Isabel i akcja sie toczy Jakaś mała inwazja zabójców z planety Maxa wątek miłosny no i efekty na wysokim poziomie jak to w Hoolywood i Fani do kina :)
Apatia, Chciwość, Korupcja, Moc, Nadzieja, Sprawiedliwość, Honor, Odwaga

User avatar
AAgusia
Gość
Posts: 47
Joined: Thu Nov 03, 2005 11:27 pm
Location: Ruda Śląska
Contact:

Post by AAgusia » Sat Dec 10, 2005 8:17 pm

Mnie generealnie nie obchodzi jakie wątki byłyby wykorzystane, stare, czy nowe, czy to byłaby kontynuacja z naciskiem na wątki kosmiczno- przygodowe, czy miłosne, chyba najważniejsze żeby aktorzy byli ci sami, a to szczerze mówiąc raczej nierealne na dzień dzisiejszy:((( no bo wyobrażacie sobie kogoś innego grającego Michaela, Liz czy Izzi?? Bo ja nie, a jeśli mieliby zrobić jakies badziewie to chyba lepiej, że zostawiają to w spokoju...

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Mon Dec 12, 2005 11:35 pm

Moim zdaniem jeśłi jeden z akktorów miałby nie grać w filmie to ja wolałbym go nie oglądać :roll:

A co do głupoty ludzi to nie wiem czy pamiętacie ale była kiedyś taka akcja, że jeden z aktorów "M jak miłość" Grał geja i ludzie uważali że on na serio jest gejem. Mówił o tym chyba w "kubie wojewódzkim".
Wniosek z tego żę ludzie nie są tak inteligentni jak byśmy chcieli.

I takich histori jest dużo każdy aktor ci opowie podobną historie.

Albo pamiętacie coś takiego, zę kilkanaście lat temu po rozpadzie jakiegoś zespołu stworzono specjalny telefon zaufania dla ludzi którzy przez rozpad zespołu chcieli popełnic samobójstwo.

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Post by gizol » Thu Apr 06, 2006 1:06 pm

Na film z chęcią bym, poszedł.
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Apr 07, 2006 8:08 am

Cieszę się, że podzieliłeś się z nami tą opinią. Jak to przeczytałem, to się bardzo ucieszyłem. Normalnie super, że byś chętnie poszedł, gdyby był film.[/s]
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Apr 07, 2006 12:56 pm

Myśle Graalion że duża część by na niego poszłza chociaż z ciekawości.

P.S Nie wprowadzajmy nerwowej atmosfery 8)
:)

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Post by gizol » Mon Apr 10, 2006 10:27 am

Zgadzam się z wami ponieważ jestem pewny że każdy fan roswell w kręgu tajemnic by na to poszedł, chćby z samej chęci zobaczenia jeszcze raz swojego ulubionego filmu.Gdyby wyszedł :cry:
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests