Nasze "trzęsienia ziemi"

Wszystko o serialu, książkach, DVD, WB, UPN...
User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Fri Aug 22, 2003 11:24 am

wczoraj zapomniałam dopisać Xander podstawowy tryb Windowsa SUPER!!!!!
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Fri Aug 22, 2003 10:15 pm

po pierwsze to co napisal chyba Piter - ze swieta w dzisiejszym swiecie sa do bani - to przykra prawda,ale jednak prawda. a to nie chodzi o to, zeby w koncu miec kilka dni wolnego. zgubilismy gdzies po drodze sens swiąt. a szkoda.... WIEC PROSIMY O WIECEJ SWIĄTECZNYCH FASZYSTEK, KTORE PRZYWRÓCĄ NAM ŚWIĘTA!!!!!

a co do identyfikacji - to mam trochę cech Marii, w ogole chcialabym byc taka jak ona. lubie ciety jezyk i nieprzejmownaie sie małymi problemami, docenianie milosci i umiejetnosc walki o nią.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Aug 22, 2003 10:39 pm

chyba piter tego nie napisal... a przynajmniej ja nic o tym nie wiem (a mozesz mi wierzyc, ze jestemz nim tak blisko jak to mozliwe :D)
ja raczej lubie swieta, chociaz to sie wiaze z wyjazdem do Radomia do obu Babci i wsuwaniem dwoch kolacji wigilijnych ( zazwyczaj po swietach do domu wraca znacznie wiecej mnie niz wyjezdzalo :D). zawsze jest to oderwanie od codziennosci, zawsze w tym czasie panuje jakas inna atmosfera, zawsze jest jakos ... nie wiem... po prostu lubie swieta :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Sat Aug 23, 2003 2:32 pm

Cóż, ja lubie święta Bożonarodzeniowe i tylko te. Jest wolne od przekętej szkoły, życie staje się piękniejsze, można obdarować ukochanych ludzi prezentami... no i jest śnieg --> można się rzucać śnieżkami, robić bałwany, choć u mnie na podwórku ich nawet latm nie brakuje ;)
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests